Dr. Anthony Fauci می گوید: ویروس جدید در چین صفات 2009 H1N1 و 1918 آنفولانزای همه گیر

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می پوشد اتباع واشنگتن ماسک محافظ در حالی که انتظار برای شروع نامه وزیر بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در واشنگتن دی سی, ایالات متحده در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci روز سه شنبه گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت در حال نگه داشتن یک چشم بر روی گونه جدیدی از آنفلوآنزای انجام شده توسط خوک در چین که دارای فنی 2009 H1N1 ویروس و 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

این ویروس که دانشمندان در حال تماس “G4 EA H1N1” است و در عین حال نشان داده شده است به آلوده کردن انسان اما از آن است که برگزاری نمایشگاه “reassortment قابلیت” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در طول یک جلسه.

“به عبارت دیگر هنگامی که شما یک ویروس با نام تجاری جدید است که تبدیل به یک بیماری همه گیر ویروس آن هم با توجه به جهش و/یا reassortment یا تبادل ژن,” او گفت: قانونگذاران. “و آنها در حال دیدن ویروس خوکی در خوک ها در حال حاضر که فنی 2009 H1N1 اصلی 1918 که بسیاری از ما ویروس آنفولانزای باید بقایای است که در آن را به عنوان به خوبی به عنوان بخش از میزبان های دیگر مانند خوکی”.

H1N1 آنفلوآنزای خوکی و 1918 آنفولانزای همه گیر شد و هر دو در نظر گرفته وحشتناک ویروس ها است که در سراسر جهان گسترش یافته و منجر به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم است.

H1N1 آنفلوآنزای خوکی پدید آمده در مکزیک در آوریل 2009 آلوده 60.8 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی و حداقل 700 میلیون نفر در سراسر جهان است. برآورد 151,700 به 575,400 نفر از این ویروس در سراسر جهان, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

1918 آنفولانزا که Fauci اغلب نسبت به Covid-19, تخمین زده شده است که به کشته شدن بین 30 میلیون تا 50 میلیون, با توجه به CDC. بیش از 20 میلیون نفر در جنگ جهانی اول مقایسه ،

Fauci گفت: همیشه وجود دارد احتمال است که شما ممکن است یکی دیگر از آنفولانزای خوکی نوع شیوع همانطور که ما تا به حال در سال 2009.”

“این چیزی است که هنوز در مرحله بررسی است.” آن را “یک تهدید فوری که در آن شما در حال دیدن عفونت, اما این چیزی است که ما نیاز به نگه داشتن چشم ما فقط راه ما در سال 2009 با ظهور آنفولانزای خوکی.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر