Dr. Anthony Fauci می گوید او نیست فکر در مورد استعفا با وجود کاخ سفید انتقاد

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci حضور روزانه coronavirus جلسه در بردی نشست خبری در کاخ سفید در آوریل 09, 2020 در واشنگتن, DC. ایالات متحده نرخ بیکاری را نزدیک 17 میلیون بیش از سه هفته گذشته در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

الکس ونگ | گتی ایماژ

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci گفت: او نیست فکر در مورد استعفا با وجود انتقاد در روزهای اخیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت در مورد پاسخ خود را به coronavirus بیماری همه گیر.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او گفت: کاخ سفید او در بر داشت آن را “عجیب و غریب” و فکر دولت را یک “اشتباه بزرگ” اما کار او این است که بیش از حد انتقادی به ترک در حال حاضر با توجه به مصاحبه در “اقیانوس اطلس” مجله منتشر چهارشنبه. تقریبا 3.5 میلیون آمریکایی به قرارداد Covid-19 تا کنون و حداقل 136,400 فوت کرده اند از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“من فکر می کنم مشکل این است که خیلی مهم است برای من برای رسیدن به این نوع از افکار و بحث او گفت:” با توجه به ویرایش متن مصاحبه. “من فقط می خواهم به انجام کار است. من واقعا در آن خوب است. من فکر می کنم من می تواند کمک. و من قصد دارم به انجام آن.”

Fauci منصوب شد مدیر NIAID در سال 1984 و کار کرده زیر شش رئیس جمهور ایالات متحده.

این نظر توسط Fauci آمد در میان ادعا می کند که کاخ سفید به دنبال بی اعتبار بالای بیماری های عفونی متخصص به عنوان coronavirus همچنان به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده در یک داغدار op-ed منتشر شده سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو انتقاد Fauci گفته او “بوده و اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.”

رئیس جمهور نیز با انتقاد از Fauci به تازگی. در مصاحبه روز شنبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity تهمت گفت: “دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.

“آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری از مسائل از جمله ماسک های صورت,” او گفت:. “شاید آنها اشتباه شاید نه. بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بسیاری از اشتباهات ساخته شد بسیاری از اشتباهات.”

Fauci گفت: “آتلانتیک” او نمی داند که چرا او با انتقاد به تازگی اضافه کرد که او می ایستد و با او گفت: همه چیز در مورد بیماری همه گیر.

“محتوا در آن زمان من گفت: آن را, آن را کاملا درست است … [کاخ سفید سند] کاملا اشتباه است. آن را بی معنی است. این کاملا اشتباه است. همه چیز اشتباه است. همه چیز نادرست است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر