Dr. Anthony Fauci می گوید آمریکایی ها که نمی پوشیدن ماسک ممکن است ‘انتشار و گسترش عفونت’

ناصرو | No comments

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هایی در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید جمعه, مارس 17 سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت که او “بدون شک” است که آمریکایی ها که نمی پوشیدن ماسک به ویژه در جمعیت های بزرگ در حال افزایش خطر گسترش coronavirus.

“هنگامی که شما جمعیت از مردم با هم و شما باید عدم پوشیدن یک ماسک که باعث افزایش خطر بودن خود توانايی انتقال. من هیچ شکی ندارم که در مورد او گفت:” در طول مصاحبه جمعه در CNBC “حاصل کار دو گزارش است.” “هنگامی که ما می بینیم که اتفاق می افتد وجود دارد یک نگرانی است که در واقع ممکن است انتشار و گسترش بیشتر عفونت است.”

نظر یک روز پس از CDC مدیر رابرت Redfield قانونگذاران گفت او نگران بود آمریکایی ها را زیر نیست آژانس مشاوره متحده شروع به بازگشایی پس از بستن کسب و کار و محدود کردن فعالیت به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جمعیت از مردم دیده شده است و در هفته های اخیر در تظاهرات بیش از یادبود روز تعطیلات و Redfield اشاره کرد در SpaceX راه اندازی بیش از آخر هفته.

“ما همچنان به پیام و همچنین ما می توانیم” Redfield گفت: خانه تخصیص بودجه کمیته در طول یک جلسه در coronavirus. “ما قصد داریم برای تشویق مردم است که باید از این قابلیت نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در محیط زیست خود را برای ادامه به انجام این کار است.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز روز جمعه گفت که شیوع کروناویروس در آمریکا به نظر می رسد که در “مسیر درست” با وجود چند “blips.”

Coronavirus که پدید آمده حدود پنج ماه پیش تا به بیمار بیش از 1.8 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 108,211 در سراسر ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که موارد کاهش و در نقاط گرم مانند نیویورک موارد شده اند در حال افزایش است در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

موسسه ملی سلامت شده است برای ردیابی سریع کار با بیوتکنولوژی شرکت مدرن در یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19.

Fauci گفت: در اوایل این هفته وجود دارد که حداقل چهار محاکمات به صورت بالقوه واکسن است که او به طور مستقیم یا غیر مستقیم درگیر. او گفت که با آغاز 2021 “ما امیدواریم که که” یک زن و شوهر میلیون دوز.

روز جمعه Fauci گفت که او امیدوار است آمریکایی ها نخواهد بود “تمایلی” به واکسن است که می تواند به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی.

“متاسفانه وجود دارد … نوع یک روند ضد علم و ضد واکسن در این کشور است که واقعا مایه تاسف است زیرا در اکثر موارد آن را واقعا بر اساس اطلاعات غلط” او گفت:. “اما من امیدوارم که ما به عنوان یک واکسن برای ما در دسترس در اینجا در ایالات متحده و حتی در سراسر جهان است که با توجه به پتانسیل و شدت این بیماری در حال حاضر و در آینده است که مردم نخواهد بود و تمایلی به گرفتن یک واکسن است که بالقوه است نجات بخش برای آنها است.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>