داو آتی بیش از 200 امتیاز پس از نزدک بازدید ضبط برای شروع سه ماهه سوم

هر چند میانگین صنعتی داو جونز عقب مانده در روز چهارشنبه با متوسط از دست دادن هر سه شاخص های عمده در مسیر به صورت قابل ملاحظه هفتگی داشت. S&P 500 و Dow و نزدک کامپوزیت هستند تا 3.5 درصد و 2.8 درصد و 4 درصد به ترتيب از روز جمعه نزدیک است.

بازارهای ایالات متحده خواهد بود بسته شده در روز جمعه برای جولای چهارم تعطیلات.

اگر معامله گران معتبر چهارشنبه دستاوردهای به خوش بینی بیش از یک Covid-19 واکسن در حال توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech پنجشنبه به مشاغل متعدد و گزارش برچسبها زیادی به تعطیلات آخر هفته.

نزدیک تماشا ماهانه اشتغال گزارش منتشر شد پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح ثابت کرده است که دشوار است برای ناظران بازار به هوا از اواخر. ماه گذشته اقتصاددانان پیش بینی از دست دادن 8 میلیون شغل در ماه مه و اقتصاد به دست آورد 2.5 میلیون اشتغال در عوض.

اقتصاددانان انتظار دارند که نزدیک به 3 میلیون شغل ایجاد شد در ماه ژوئن به عنوان شرکت های rehired کارگران آنها اجازه دهید که در اقتصاد تعطیل. اجماع تخمین همچنین پیش بینی نرخ بیکاری در حال سقوط به 12.4 درصد از 13.3 درصد در ماه مه.

در ضمن هفتگی مدعیان اطلاعات نیز منتشر خواهد شد پنج شنبه صبح.

هفتگی ادعا می کند داده ها را فراهم خواهد کرد وال استریت با احساس بهتری از چگونه بسیاری از آنها هنوز هم جمع آوری مزایای بیکاری یک چهره شناخته شده به عنوان ادامه ادعا می کند. هفته گذشته وزارت کار گفت: هنوز هم وجود دارد نزدیک به 20 میلیون جمع آوری خارجه مزایای بیکاری در هفته منتهی به 20 ژوئن.

یکی دیگر از 1.38 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود که در زمینه ادعاهای اولیه دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به پایین از 1.48 میلیون دلار از هفته قبل است.

CNBC پتی Domm کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر