وزارت حمل و نقل روز سه شنبه گفت که آن را دریافت کرده است بیش از هزار, شکایت بیش از هواپیمایی بازپرداخت بیش از حد معمول طول coronavirus همه گیر و صدور هشدار دیگری به حامل که دامن تعهدات خود به مشتریان.

“این گروه دریافت کرده است بی سابقه حجم شکایت از مسافران است و بررسی این موضوع از نزدیک به اطمینان حاصل شود که خطوط هوایی’ سیاست ها و شیوه های مطابق با نقطه بازپرداخت قوانین” حمل و نقل وزیر ایلین چائو گفت: در انتشار اخبار. “بخش درخواست تمام شرکت های هواپیمایی را به دوباره خود را به مشتری سرویس سیاست ها و اطمینان از آنها به عنوان انعطاف پذیر و با ملاحظه به عنوان ممکن است به نیازهای مسافران که در صورت مشکلات مالی در طول این زمان.”

گروه گفت: معمولا در مورد دریافت 1,500 مسافرت هوایی شکایات و سوالات, نمونه, ماه, اما که رسید به بیش از 25000 در آوریل و مه “که بسیاری از نگرانی بازپرداخت.”

این سازمان در ماه آوریل هشدار داد شرکت های هواپیمایی که آنها را به ارائه بازپرداخت نه فقط کوپن برای پرواز که حامل لغو و یا به طور قابل توجهی تغییر. “از آنجا که ‘لغو’ و ‘تغيير’ تعریف نشده در زمینه بلیط بازپرداخت خطوط هوایی ممکن است توسعه مناسب تفاسیر از آن شرایط” اما دولت “انتظار حامل را به افتخار کسانی که معقول تفسیر در اجرای خود را بازپرداخت تعهدات” نقطه گفت.

شرکت های هواپیمایی باید کاهش برنامه های خود را برای نزدیک شدن به زمان مسافر سطوح که در حال حاضر برخی از 90% در سال با توجه به اطلاعات فدرال. مسافران خریداری شده که nonrefundable بلیط معمولا نمی تواند بازپرداخت و یا سفر کوپن اگر پرواز است هنوز عامل و برنامه شده است به طور قابل توجهی تغییر نقطه گفت.

“این درست است حتی اگر مسافری بخواهد به تغییر و یا لغو به علت نگرانی های مربوط به COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی” آژانس گفت.

نقدی بازپرداخت برای تمام مسافران که انصراف از سفر خود را می تواند فشار حامل به سمت ورشکستگی نیک Calio رئيس جمهور از شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه لابی گری است که نشان دهنده آمریکایی دلتا متحد و دیگر بزرگ ایالات متحده آمریکا حمل و گفت: در یک مجلس سنا در جلسه هفته گذشته است.

“ما را دنبال کنید و مطابق با قانون فدرال و مقررات در این زمینه است. بر این اساس هنگامی که حامل لغو پرواز بازپرداخت ارائه شده است” A4A گفت. “خطوط هوایی ایالات متحده باقی می ماند متعهد به ساخت امکانات رفاهی که در حال پاسخگو به مسافران باید در طول این زمان بی سابقه.”

در علاوه بر این به تیز کاهش به پروازهای شرکت های هواپیمایی را نیز به اجرا در تعدادی از سیاست های جدید با هدف حفاظت از مسافران و خدمه و برای رسیدگی به نگرانی در مورد پرواز در طول بیماری همه گیر.

شرکت های هواپیمایی بیش از هفته گذشته آغاز شده الزامی است که هر دو مسافر و خدمه باید پوشیدن ماسک صورت در هیئت مدیره و آنها را تشویق به استفاده از آنها در فرودگاه به عنوان به خوبی.

اداره هوانوردی فدرال و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر کرده اند, توصیه هایی در مورد سفر در طول همه گیر اما برخی از قانونگذاران و اتحادیه های کارگری می گویند که آنها به اندازه کافی نمی رویم و این که دولت باید باید موضوع قوانین برای محافظت از مشتریان و کارکنان.

“شرکت های هواپیمایی در حال اجرای سیاست های در پرواز با اصل بدون هماهنگی و یا جهت از دولت فدرال” سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز که نشان دهنده حدود 50,000 کابین خدمه در 19 شرکت های هواپیمایی. “ما نیاز به یک فدرال طرح اقدام به اجرای اقدامات ایمنی در ماسک های اجتماعی, فاصله, تمیز کردن, و بیشتر.”

دنیس Tajer آمریکایی بوئینگ 737 کاپیتان و سخنگوی انجمن خلبانان متفقین که نشان دهنده فورت ورث تگزاس مبتنی بر هواپیمایی حدود 15,000 خلبانان گفت که هنگامی که هواپیما “درب بسته می شود که در دنیای کوچک خود ما و ما به خوبی انجام نمی هنگامی که ما کمتر از قطعی قوانین است.”

خطوط هوایی آمریکا که در صورت پوشش سیاست رفت به اثر در روز دوشنبه گفت: خلبانان و خدمه پرواز که دروازه عوامل می تواند انکار شبانه روزی به مسافران که نمی پوشیدن یک ماسک صورت, اما وجود دارد که معافیت مانند اگر یک مسافر است یک مشکل پزشکی است یا کودکی که نمی تواند نگه داشتن یک ماسک.

“هنگامی که در هیئت مدیره و خاموش کردن دروازه صورت پوشش سیاست تبدیل خواهد شد بیشتر ملایم” آمریکا گفت: آن خلبانان. “پرواز نقش اطلاعاتی است نه اجرای, با توجه به صورت پوشش سیاست.”

آمریکا گفته خود خدمه پرواز به توصیه مشتریان در مورد سیاست و این که اگر آنها تا به حال سلامت, سن, مذهبی, یا دیگر دلیلی برای پوشیدن یک هیچ اقدام دیگر مورد نیاز خواهد بود. آن اضافه شده است که اگر “مشتری را انتخاب و مطابق به دلایل دیگر لطفا آنها را تشویق به پیروی اما تشدید بیشتر است. به همین ترتیب اگر یک مشتری نا امید یکی دیگر از مشتری عدم پوشش چهره, لطفا با استفاده از آگاهی موقعیتی به د-تشدید این وضعیت است.”

ایران دارای یک سیاست مشابه و استدلال برای زمانی که یک مسافر نیست موظف به پوشیدن ماسک.

اگر مسافر “می افتد خارج از این دسته بندی ها و در عین حال هنوز هم حاضر به پوشیدن صورت پوشش نماینده خدمات مشتری خواهد جلو آنها را کنار گذاشته و بیشتر درک می کنیم نگرانی های خود را و بحث در مورد گزینه های” ایران در بیانیه ای گفت. “این امر شامل چیزهایی مانند در حال حرکت آنها را به یک صندلی جدید که در آن آنها می تواند به حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله از دیگر مسافران. چرا که امنیت ما مسافران و کارکنان اولویت ما است وجود دارد می تواند جدا شده وضعیت که در آن یک مشتری ممکن است رد شبانه روزی به عنوان آخرین چاره, اما این امر می تواند به کار گرفته شده بر اساس مورد به مورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی