Don’t stop the پرس: قاضی می دهد چراغ سبز به مریم تهمت کتاب

نویسنده مریم L. تهمت و کتاب جدید و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

عکس: پیتر Serling, کپی رایت, 2020

نیویورک قاضی روز دوشنبه را رد کرد یک چالش قانونی به انتشار مریم تهمت را بگویید-تمام کتاب در مورد خانواده اش — یک روز قبل از انتشار برنامه ریزی شده.

در 20 صفحه حکم Dutchess County دیوان عدالت هال Greenwald گفت: این پیشنهاد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برادر رابرت برای جلوگیری از نشر من این کتاب عبور نمی کند حقوقی جمع اوری — و اشاره به اخبار این کتاب مطالب در حال حاضر “به میلیون ها نفر از مردم توجه زیادی را به دست آورده توسط رسانه ها.”

حکم صادره شب قبل از مریم تهمت کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی, چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” به فروش می رود در کتابفروشی ها.

“دادگاه آن را کردم راست در رد تهمت خانواده تلاش برای خرد کردن مریم مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای, سیاسی, سخنرانی در مورد مسائل مهم از نگرانی عمومی” مری مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل تد Boutrous در بیانیه ای گفت. “فردا آمریکا قادر خواهد بود به عنوان خوانده شده مریم کلمات مهم را برای خود.”

این کتاب را انتشارات Simon & Schuster گفت: در آن بیانیه خود که “نامحدود حق انتشار مقدس آمریکایی آزادی و تاسیس اصل جمهوری ما و ما تحسین دادگاه برای تایید به خوبی تثبیت در برابر سوابق قبل از خویشتن داری و قبل از انتشار بوده است.”

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور و برادر کوچکتر ظ کت و شلوار ماه گذشته به دنبال جلوگیری از کتاب, انتشار, این استدلال که آن را نقض یک قرارداد محرمانه مریم تهمت را امضا کرده بود پایان یک دادگاه مبارزه با رئیس جمهور و خواهر و برادر خود را. که دادگاه نبرد درگیر یک مبارزه بیش از املاک و از رئیس جمهور اواخر پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن. مریم تهمت و برادر او را متهم کرد که رئیس جمهور و خواهر و برادر خود را محروم از آنها سهم خود را از املاک.

Greenwald اشاره کرد که “در آن زمان توافق شد و بر اساس توافق مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده بودند نیویورک بر اساس توسعه دهندگان املاک و مستغلات و بسیاری دیگر. آنها مقامات منتخب و یا شخصیت های تلویزیونی.”

قاضی گفت: Robert مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره که قرارداد منع مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از همیشه نوشتن در مورد خانواده او بود بیش از حد گسترده و همچنین اشاره کرد که او توضیح نداد که چگونه این کتاب را نشر خواهد به او آسیب برساند به عنوان دادگاه پر ادعا.

“اتهامات او در حال پشتیبانی نشده و موجب بود” این قاضی نوشت.

Greenwald تا به حال در ابتدا امضا سفارش ضابط موقت در این مورد در برابر Simon & Schuster اما منظور زده شد توسط یک دادگاه تجدید نظر قاضی است. در روز شنبه حکم Greenwald برداشته یک جهت مشابه در برابر مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حکم قاضی اشاره کرد که هزاران نسخه از این کتاب در حال حاضر فرستاده شده به فروشگاه ها و منابع دیگر حکم دادگاه در مورد رئیس جمهور ناموفق پیشنهاد برای جلوگیری از انتشار یک کتاب توسط John Bolton سابق مشاور امنیت ملی.

“مقایسه پتانسیل عظیم هزینه و لجستیکی کابوس از توقف انتشار یادآوری و از بین بردن صدها نفر از هزاران کتاب از انواع کتابفروشان آجر و ملات و مجازی کتابخانه و خصوصی شهروندان غیر قابل عبور است وظیفه در این زمان. به قول ایالات متحده v. Bolton … ‘به نظر می رسد از آن اسب است و نه فقط در خارج از انبار آن است که در خارج از کشور'” Greenwald نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر