DOJ شکایت برای جلوگیری سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه کتاب

سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, جان بولتون صحبت می کند در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی 30 سپتامبر سال 2019 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح دعوی در دادگاه روز شنبه برابر سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, امید به تاخیر انتشار خود را بگویید-تمام کتاب با توجه به منتشر خواهد شد در هفته آینده.

“ایالات متحده به دنبال سانسور هر مشروع از جنبه” از نسخه خطی کتاب وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه گفت. آن ادعا می کند به جای آن که بولتون تمام نشده است با بررسی فرآیند مورد نیاز از هر نویسنده ای که تا به حال یک دولت امنیتی ترخیص کالا از گمرک.

طرح دعوی در دادگاه پرسید: یک قاضی فدرال برای سفارش کارگردانی بولتون به اصرار خود ناشر به تاخیر در انتشار تا زمانی که فرآیند انجام شده است. و آن را بیشتر خواسته قاضی نیاز به بولتون به قرار دادن هر گونه سود او باعث می شود از این کتاب به یک اعتماد به نفع دولت است.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

کارشناسان حقوقی پیش بینی کرد که طرح دعوی در دادگاه خواهد بود قادر به متوقف کردن انتشار.

“قانون در این زمینه روشن است. به جز در موارد نادر دادگاه می تواند به توقف یک ناشر از انتشار مواد در پیشبرد گفت:” علامت گذاری Rasch سابق دادستان فدرال.

“این خواهد بود که قبل از خویشتن. در حالی که دولت ممکن است قادر به تعقیب بولتون پس از این واقعیت اگر او منتشر شد واقعا طبقه بندی مواد در هر زمان دولت تلاش کرده است برای جلوگیری از کسی که از انتشار آنچه آنها باور دارند که به طبقه بندی آنها از دست داده اند می گوید:” Rasch در حال حاضر با Kohrman Jackson و Krantz کلیولند بر اساس قانون شرکت.

بولتون کتاب خوبی همراه در روند چاپ و نشر با نسخه در حال حاضر حمل به توزیع کنندگان. او همچنین شنبه برای مصاحبه با ABC News برنامه ریزی شده بود پخش این آخر هفته.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط وزارت دادگستری عمران بخش گفت: بولتون شروع روند بررسی به عنوان مورد نیاز خود را از دست داد صبر و شکیبایی به عنوان فرایند کشیده در ماه پس از ماه. اما آن را شامل بسیاری از مراجع به اطلاعات طبقه بندی شده از جمله در top-secret سطح آن را گفت.

ناشر گفت: این کتاب ارائه یک نگاه در داخل کاخ سفید در طول بولتون 519 روز به عنوان مشاور امنیت ملی. “من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات” این کتاب گفت: با توجه به مواد ارائه شده توسط Simon & Schuster.

بن Wizner از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: پرونده ای بود که محکوم به شکست است. “به طور معمول دولت را تهدید کرده اند و هیچ ربطی به حفاظت از امنیت ملی و همه چیز را با اجتناب از رسوایی و خجالت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج او در سپتامبر سال 2019 اما بولتون و کتاب منتشر نشده بودند در وسط سیاسی گرداب در اوایل سال جاری زمانی که دموکرات ها خواستار شهادت او در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

که درخواست پس از انفجاری اخبار گزارش در دادگاه ادعا شده که در بولتون کتاب منتشر نشده تهمت شخصا بسته کمک به اوکراین برای رسیدگی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش هانتر بایدن. بولتون حساب تضاد با رئيس جمهور است که در توصیف مذاکرات خود با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به عنوان یک “کامل تماس بگیرید” و بعد از آن رد بولتون ادعا می کنند.

با این حال سابق کاخ سفید رسمی فیونا هیل گفت: مجلس استیضاح محققان در اکتبر گذشته است که بولتون بود به طوری مختل تلاش برای به دست آوردن اوکراین به بررسی تهمت سیاسی رقیب که او آن را به نام یک “معامله مواد مخدر.” او همچنین با اشاره به رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی که او نیز دخیل در اوکراین فشار مبارزات انتخاباتی به عنوان یک “نارنجک دست.”

جمهوری خواهان مجلس سنا را رد کرد و بولتون ارائه به شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه و تا حد زیادی رد تماس ها از دموکرات ها به تماس بیشتر شاهدان کلیدی است. مدت کوتاهی پس از محاکمه به پایان رسید بولتون گفت: حتی اگر او تا به حال شهادت آن نمی باید تغییر نتیجه دادگاه به دلیل چگونه آمریکا رفتار خود را بررسی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme