DOJ متعهد ‘ناخالص سوء استفاده از قدرت در درخواست برای رها کردن پرونده ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین می گوید: قاضی شنود گذاشته به بررسی درخواست

ژنرال مایکل فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دادگاه فدرال دسامبر 1 سال 2017 در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سابق یک قاضی فدرال روز چهارشنبه لعنتی وزارت دادگستری ایالات متحده برای آنچه که او به نام “یک ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت” در به دنبال رها کردن آن پرونده جنایی علیه مایکل فلین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی.

“دولت های درگیر در بسیار نامنظم رفتار به نفع سیاسی متحد از رئیس جمهور” سابق قاضی جان Gleeson نوشت: در یک داغدار حقوقی تشکیل پرونده مخالفت با پیشنهاد اخراج. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت انتقاد دادستان از فلین.

Gleeson که اختصاص داده بود توسط قاضی در فلین مورد به توصیه های او را در چند سوال نیز نوشت که بازنشسته ارتش سپهبد “در واقع مرتکب دروغ” در اظهارات خود به این مورد قاضی در حین رسیدگی در مورد “که او سزاوار مجازات است.”

اما Gleeson اضافه شده است که در حالی که قاضی فدرال مورچه سالیوان قدرت نگه فلین در جنایی تحقیر برای perjuring خود را در طول یک درخواست دادرسی و دادگاه انجام شده توسط سالیوان قاضی باید “ورزش نیست که قدرت.”

“نه [سالیوان] باید فلین را دروغ به حساب در صدور حکم او در این جرم که او در حال حاضر پذیرفته گناه” Gleeson نوشت: در یک پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن ،

فلین در همان دادگاه دو بار بستری تحت سوگند به سالیوان که او به دروغ به ماموران اف بی آی در مورد بحث های خود را با روسیه سفیر ایالات متحده در هفته منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. او هنوز باید محکوم به اعدام در این مورد.

وزارت دادگستری تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در Gleeson دادگاه پرونده.

فلین وکیل سیدنی پاول در یک ایمیل گفت که تشکیل پرونده شد “قابل پیش بینی و اشتباه است. به وضوح نتیجه محور برای رسیدن به حداکثر ممکن مجازات یک مرد بی گناه.”

Gleeson منصوب شد سالیوان به ارائه استدلال های حقوقی علیه وزارت دادگستری را بسیار غیر معمول درخواست ماه گذشته است که این مورد بود را رد کرد.

سالیوان همچنین خواسته Gleeson به آدرس اینکه فلین باید مجازات برای ارتکاب دروغ با دروغ گفتن به سالیوان در گناه خود را درخواست.

فلین در حال حاضر می گوید: او است نه به جرم و جنایت که بالا بردن این سوال که آیا او دروغ تحت سوگند در طول جلسات دادگاه زمانی که او بستری رفتار مجرمانه.

فلین وکلا خواسته اند یک دادگاه تجدید نظر فدرال به حذف سالیوان از این مورد چون او نه به سرعت اعطا اخراج درخواست توسط DOJ و فلین دفاع تیم به خاطر او خواسته Gleeson به فایل خلاصه پرونده حقوقی و چون قاضی است که اجازه می دهد خارج از احزاب به استدلال در دادگاه براده در اخراج پیشنهاد.

دادگاه تجدید نظر هنوز به قانون است.

Gleeson یک وکیل در عمل خصوصی که قبلا خدمت در فدرال نیمکت در شهر نیویورک در دادگاه تشکیل پرونده چهار شنبه چکش در وزارت دادگستری به دنبال افت دادستان برای چه Gleeson تلقی نادرست زمینه.

در یک پرونده به دنبال اخراج سپس موقت آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا, تیموتی شیا استدلال که FBI مصاحبه فلین بود نه توجیه های ضد تحقیقات و دروغ خود را در مورد آنچه که او گفت: یک دیپلمات روس بودند “مواد” به آن شد. حاوی یک مشاور سابق دادستان کل ویلیام بر سر از وزارت دادگستری.

ایالات متحده دادستان کل لایحه بر گوش در یک میزگرد بحث با اجرای قانون توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت اتاق ناهار خوری در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 8 سال 2020 است.

کوین Lemarque | ایسنا

Gleeson اخراج شیا استدلال کرد و گفت که این بهانه های داده شده توسط وزارت دادگستری برای حذف این مورد که آن را دنبال کرده و برای بیش از سه سال “آنقدر نامنظم و بنابراین بدیهی است که pretextual که آنها دچار کمبود هستند.”

“علاوه بر این حقایق اطراف پر از دولت حرکت را تشکیل می دهند شواهد روشن ناخالص دادستانی سوء استفاده” نوشت Gleeson که خود سابق دادستان فدرال به کار گرفته شده توسط وزارت دادگستری.

“آنها نشان می دهد یک مخدوش و تلاش برای پنهان به عنوان مشروع تصمیم به اخراج است که صرفا بر اساس این واقعیت است که فلین سیاسی متحد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“وزارت دادگستری دارای یک مسئولیت خطیر به تعقیب این مورد مانند هر مورد دیگر — بدون ترس و یا به نفع و به قول وزارت شعار صرفا ‘به نمایندگی از عدالت'” نوشت: Gleeson.

“این استعفا که مسئولیت طریق ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت اقدام به ارائه درمان های خاص به یک مورد علاقه و سیاسی متحد از رئیس جمهور ایالات متحده,” او نوشت.

“این درمان مورد شبیه هیچ دیگر و در انجام این کار تضعیف شده است به اعتماد به نفس در حکومت قانون است.”

در توصیه خود که فلین برگزار نمی شود در جنایی تحقیر برای perjuring خود Gleeson نوشت: “من با احترام نشان می دهد که بهترین پاسخ به فلین دروغ است و نه در نوع پاسخ” با اشاره به بی نظمی از وزارت دادگستری اخیر انجام شده است.

“سفارش یک متهم به نشان دادن علت و چرا او نباید برگزار شد در تحقیر بر اساس یک perjurious تلاش برای خروج یک گناه است نه آنچه که قضات به طور معمول انجام دهد. برای کمک به بازگرداندن اعتماد به نفس در یکپارچگی روند قضایی دادگاه باید بازگشت نظم به این روند.”

“دولت نمایان زمینه را برای به دنبال اخراج در حال قطعی رد خود را ثبت دادخواستها زودتر در این اقدام” Gleeson نوشت.

“آنها در تضاد و چشم پوشی از این دادگاه قبل از دستور که در قانون تشکیل این مورد. آنها سرند با غیر قابل توضیح و اشتباهات ابتدایی از قانون و واقعیت است. و آنها ترک از موقعیت است که دولت گرفته است در موارد دیگر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme