پزشکان lambaste فدرال روند توزیع Covid-19 دارو remdesivir

ناصرو | No comments

بیمارستان ها و پزشکان در سراسر کشور به شدت انتقاد دولت فدرال برای ناهموار و مبهم راه آن است که توزیع آن عرضه Covid-19 دارو remdesivir.

تجربی مواد مخدر دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو هفته گذشته پس از داده های اولیه از یک کارآزمایی بالینی نشان داد که این کاهش چه مدت زمان بستری Covid-19 بيمار به بهبود می یابند. در حال حاضر به عنوان دارو تولید Gilead Sciences, تلاش می کند به سطح شیب دار بالا, تولید, دولت ایالات متحده شروع به توزیع تعداد محدودی از ویال که مورد نیاز نیست برای تحقیقات در حال انجام به طوری که بیماران می توانند شروع به دیدن مزایای خارج از آزمایش های بالینی.

حدود دو دوجین بیمارستان ها بر این باور هستند که انتخاب شده اند برای دریافت این دارو تا کنون, اما پزشکان گفته آمار مشخص نیست که چرا برخی از مراکز پزشکی انتخاب شدند برای دریافت آرزو دوز در حالی که در دیگران نیست و کسی که این تصمیم گیری ها در وهله اول.

بیشتر از آمار اخبار:

“در نظر من, و من فکر می کنم در نظر بسیاری از همکاران من وجود دارد عدم شفافیت در مورد چگونگی این تصمیم است که ساخته شده و افرادی که در ساخت آن گفت:” دانیل کال یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه میشیگان. خود را در بیمارستان, داروخانه, گروه اطلاع او که خود را مرکز نمی تواند هر دوز remdesivir پس از تماس با مواد مخدر خصوصی توزیع کننده AmerisourceBergen پیش از آن در روز چهارشنبه.

“کسانی از ما در خط مقدم درمان مردم با Covid-19 نیاز به دانستن آنچه که معیار هستند و در جایی که این دارو در حال رفتن به در دسترس خواهد بود و به همین دلیل آن مکان انتخاب شده بودند” او رفت.”همه ما می خواهم به مطمئن شوید که منابع محدود استفاده می شود در کارآمد ترین مد … دولت نهاد و این تصمیم باید به خودی خود نشان می دهد و آن را باید دولت خود را معیار.”

حتی مراکز درمانی انتخاب شده برای دریافت مواد مخدر بودند در تاریکی. “من مشروع انجام هر گونه بینش چگونه بيمارستانهای آموزشی” گفت: پل Biddinger مدیر بیمارستان عمومی ماساچوست مرکز پزشکی فاجعه و یک رهبر از بیمارستان همه گیر پاسخ.

روز یکشنبه گفت: بیمارستان داروخانه رو تایید است که آن را به اندازه کافی دریافت remdesivir حدود 170 بيمار. او شنیده بود که سه نفر دیگر از مراکز پزشکی در دولت نیز تخصیص. بسیاری دیگر از بیمارستان ماساچوست — از جمله برخی که در میان سخت ترین ضربه Covid-19 — دریافت هیچ. Biddinger گفت که روز چهارشنبه تیم خود را در ارتباط با ماساچوست وزارت بهداشت در مورد به آژانس بیمارستان سهم اگر فدرال مقررات مجاز است که مرتب کردن بر اساس از انتقال.

“آنچه ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس دسترسی عادلانه به دارو” گفت: Biddinger. “ما می دانیم که وجود دارد مردم از دولت است که با معیار و ما قطعا نمی خواهید به تنها بیمارستان [در مترو بوستون] با دسترسی به دارو است.”

قبلا نمونه هایی از داروهای تایید نشده بودن مجاز به صورت اضطراری استفاده شده است بسیار متفاوت است گفت: Michael Ison, یک بیماری عفونی پزشک در نورث وسترن پزشکی است. در طول شیوع آنفولانزای H1N1 در سال 2009 او توضیح داد: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ایجاد یک وب سایت به عنوان به زودی به عنوان FDA authotized اضطراری استفاده برای peramivir به طوری که بیمارستان ها می تواند درخواست پزشکی است.

بنابراین برای remdesivir. “در حال حاضر هیچ راهی وجود دارد در هر نقطه من دیده ام چطور این است که توزیع شده و یا چگونه آنها در حال تصمیم گیری در مورد این” Ison گفت.

او در بر داشت خود را از طریق بیمارستان سر از داروخانه که در شمال غربی نمی خواهد دریافت هر دوز تحت اضطراری با استفاده از مجوز. “این به من منجر به رسیدن به رهبران سراسر کشور که تمرکز بر مراقبت از این بیماران و متوجه شد که تعداد زیادی از بزرگ علمی مراکز پزشکی … نمی دسترسی به این مواد مخدر,” او گفت:. Ison شنیده می شود که حدود 25 بیمارستان تایید شده اند اما این دانشگاه واشنگتن, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, اموری, Duke, تافتز و بوستون مرکز پزشکی تا به حال تمام شده است گفت: آنها نمی توانید هر یک از دولت عرضه مواد مخدر است.

این واقعیت که برخی از سخت ترین ضربه بیمارستان نیست در میان کسانی انتخاب شده بود در مورد او گفت:. “از آن افزایش قابل توجهی سوال در مورد چگونگی این انجام شد. این روشن نیست که به هر کسی. وجود دارد هیچ جایی این اطلاعات را می توان یافت,” او گفت:.

در ضمن, او گفت:, UCSF تبدیل شده است چیزی از تهاتری برای اطلاعات در مورد که بیمارستان در حال گرفتن دسترسی به مواد مخدر است. یک بیماری عفونی پزشک وجود دارد ارسال شده از بيمارستان ها که دریافت کلمه از تایید و یا رد.

“آنها (UCSF) در حال انجام آنچه که دولت باید شفاف در مورد” Ison گفت.

“من می ترسم و عصبی گفت:” پیتر چانه-هنگ UCSF بیماری های عفونی پزشک است. “مکان وجود دارد که در بیشتر موارد از کالیفرنیا. اما آنچه که من نگران این است که ما تا به حال رفتن به آن را دریافت [remdesivir]? چه سرعت که در آن ما در حال رفتن به آن را دریافت ؟ و آن بيمارستان در منطقه در حال رفتن به آن را دریافت کند اگر ما در حال رفتن به آن را در همه.”

چانه-هنگ گفت: یکی از همکاران در UCSF داروسازی گروه شروع به جمع آوری اطلاعات از بیمارستان های دیگر برای ایجاد یک نقشه از کدام مراکز مورد تایید قرار گرفت برای دریافت دارو آن محروم بودند. حتی به عنوان اطلاعات آغاز شد چهارشنبه معلوم بود که بخشی از دولت فدرال بود که تصمیم گیری در مورد که امکانات دسترسی به مواد مخدر و چرا.

“ما می دانیم که فروشنده است — AmerisourceBergen — اما ما در واقع نمی دانند که تصمیم گیری. آیا این تهمت? آن است FEMA? آن است که علم و اطلاع?”

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت که آمار وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که دست زدن به remdesivir توزیع; یک HHS سخنگوی گفتند که نگاه به موضوع است. جلعاد کاهش یافته است به نظر.

او گفت: بیماران و پزشکان در این سیستم به طور جدی به دنبال دسترسی به مواد مخدر است. “امروز صبح من یک تماس از یکی از بیمارستان های ما در سیستم های مختلف شهرستان است. آنها ندارد و مواد مخدر آنها فقط می خواستم به دانستن آنچه که گزینه بودند برای بیماران خود را.”

بخشی از این مسئله است که داده ها بر دارو اثر بخشی است که هنوز مقدماتی. “ما فکر نمی کنم برای کوتاه مدت وجود خواهد داشت به اندازه کافی remdesivir برای درمان همه” گفت: Biddinger “و بنابراین ما می خواهم به اولویت دادن به کسانی که به احتمال زیاد به استفاده از مواد مخدر است.”

در حالی که بسیاری از پزشکان مشکوک درمان یک بیمار پیش از آن در بیماری های خود را ممکن است ارائه سود بیشتر شواهد نیست منتشر نشده است. است که برگ های بیمارستان سیستم در موقعیت unenviable از انتخاب خواهد شد که دریافت دارو بدون تمام اطلاعات مربوطه.

“این احساس در پایان روز است که احتمالا رفتن به باید یک قرعه کشی گفت:” چاک موریس حادثه فرمانده بریگهام و بیمارستان زنان که در آن بیماران در حال دریافت remdesivir به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی و که بخشی از همان سیستم به عنوان جرم است. به طور کلی. در حالی که وجود دارد نیز شده بود بحث داشتن به استناد بحران استانداردهای مراقبت است که می تواند کمک به بیمارستان جیره محدود منابع پزشکی در تلاش برای نجات بیشترین تعداد از زندگی, اما وجود دارد نگرانی هایی است که که می تواند معرفی نابرابری چرا که کسانی که تا به حال کمتر دسترسی به سیستم پزشکی ممکن است بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی.

این بیماری عفونی در جامعه آمریکا روز چهارشنبه بعد از ظهر ارسال شده نامه ای خطاب به معاون رئیس جمهور مایک پنس اصرار دولت برای ایجاد یک نمایشگاه و فرایند باز برای توزیع مواد مخدر است.

“طرح توزیع remdesivir باید شفاف باشد و باید بر اساس ایالتی و منطقه ای COVID-19 پرونده داده و بستری نرخ” نامه متحده است. “لوازم remdesivir باید توزیع منطقه ای بر اساس با توزیع عادلانه در منطقه برای کشورها و در داخل کشورها به بیمارستان.”

این سازمان که نشان دهنده این کشور به متخصصان بیماری های عفونی ” تأکید کرد که ایجاد چنین یک فرایند است که به ویژه مهم برای از بین بردن تعصب و کمک به مقابله با نابرابری های سلامت که تمایل به سقوط خطوط نژادی. “اطلاعات در توزیع remdesivir تحت EUA باید در دسترس عموم” را نوشت. آن اضافه شده است که اطلاعات از تکمیل کارآزمایی بالینی تطبیقی COVID-19 درمان محاکمه باید علنی منتشر شد به طوری که بیمارستان ها با عرضه محدود باید بهترین اطلاعات ممکن است برای اطلاع از نحوه توزیع remdesivir در میان بیماران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>