آیا چیز سفید

آیا چیز سفید: Fear Eats the Soul
سپتامبر 5, 1989

[سنبله] لی cagey و با استعداد اما او در هنر کلاسیک-مدرسه آماتور وقتی که می آید به سیاست … فیلم خود را … بیشتر trendoid از غم انگیز, بازتاب آخرین شکاف در هیپ سیاه طلبی به جای در نظر گرفتن یک فکری صادقانه نگاهی به مشکلات او nibbling در اطراف . … همه این پیچیدگی ها به احتمال زیاد به ترک سفید ( به خصوص سفید لیبرال) مخاطبان مناظره به معنای اسپایک لی پیام. نوجوانان سیاه نمی خواهد پیدا کردن آن بسیار سخت است ، برای آنها پیام روشن است … پلیس هستند و دشمن خود را … سفیده دشمن خود را.
— جو کلاین, New York Magazine

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان با جو کلاین. هر چند شاید در نور از قتل یوسف هاوکینز در بنسنهورست آن اخلاقی ممکن است در حال حاضر به او رخ داده است.

یک بعد از ظهر تابستان در New Haven, سفید, دوست, رفت, راه رفتن با دوست پسر, از طریق, سبز, سراسر از دانشگاه ییل قدیمی پردیس. اکثر دانش آموزان تا به حال پاک کردن ترک این از لحاظ اقتصادی افسرده و عمدتا سیاه و ایتالیایی شهرستان به دستگاه های خود را. درآمدزایی و ند گذشت سه جوان مردان بودند که حلق آویز کردن بر روی یک نیمکت استارت یک رادیو انفجار یک آهنگ به نام “رها کردن بمب بر روی ملت است.” با توجه به درآمدزایی, the homies گفت: هیچ چیز شاید حتی متوجه آنها; اما او مطمئن شوید که آنها را متوجه. ناگهان او گفت که او متقاعد شده بود آنها می خواستند تا او را بکشد. چرا ؟ چرا که او سفید بود.

در حال حاضر من درک می کنم ترس و احساس خطر انقراض — که متاسفانه زنانه شهود — اما زمانی که این داستان مربوط به من من فقط خندید. آن همه به نظر می رسید بنابراین واضح است: در اینجا این دانش آموزان سفید در ادامه راه به تعالی اقتصادی بسیار پیچیده داده می شود مبتنی بر یک نژادپرستانه classist سیستم. (ببخش انقلابی تن.) در اینجا این جوان سیاه و سفید مردان — آماری خود ستاره در حال افزایش است. آنها فقط گوش دادن به رادیو. آنچه او فکر ؟ او نژادی اضطراب نه تنها تغییر آن حرف: ناخودآگاه او به این نتیجه رسیدند که اگر ما سیاه مردمی نیست آلوده سفید مردمی ما باید باشد. سرکوب این نتیجه گیری او وارد یک نابینا حس کنید. دیگران بیشتر: برخی از بهترین سفید supremacist لفاظی است ادا در زبان دفاع از خود.

من یک فن از خواندن خود به عنوان مبهم و متنوع به انجام کار درست به عنوان agitprop و یا حتی فکر کردن که یک مدیر ویژه رسیدگی در فیلم; سنبله است گفت: برخی از iffy چیز است. حتی تا زمانی که جو کلاین نوشت که این فیلم ممکن است منجر به اشوبگرانه رفتار در سطح مرکزی پارک وحشت او در سر آن است. به جای چرا او تصور این شایع تر سناریو: در یک شهر متشنج در مورد مسابقه مسائل, یک باند سفید اسرائیلی شکار چهار مردان سیاه و کشتن یکی از آنها است.

کلاین به نظر می رسد قادر به قبول که علاقمندان به سینما می تواند تبدیل به عصبانی و بدون شورش; او نیز نادیده امکان واکنش معکوس مسابقه شورش. اما در حالی که کلاین است بافل پیچیدگی چه Lee قرار داده و روی صفحه ساکنان بنسنهورست قادر به اعتراف به این حقیقت ساده از آنچه اتفاق افتاده است در خیابان. شاهد defensiveness از آنها پاسخ: نبود نژادپرستی در آن مورد هویت اشتباه و یا سن تبر قتل/متجاوز/molestor/خانگی در ضرب دفاع “او نمی توانست آن را انجام داده بود او همیشه یک پسر خوب.” واقعیت این است که شما نمی دانید که آیا کسی نژادپرست است تا زمانی که آنها می آیند چهره به چهره با نژاد دیگر یا تا زمانی که احساس نیاز به توجیه اقدامات نژادپرستانه از یک همسایه.

این یکشنبه گذشته برادر من برخی از دوستان است و من به داشتن صبحانه. یک نفر در جدول بود خواندن پوشش این اخبار روزانه چیزی در مورد هندوانه و jeering جمعیت جوان بنسنهورست ساکنان را به خلاص شدن از شر این محله از معترضان. هندوانه و نژادپرستانه تبادل و دیگری مرگ سیاه در شهر نیویورک است. ناگهان آن همه بیش از حد کارتونی و نا امید کننده است. برادر من فقط شروع به خنده خود را نرم و خنده, کمی هیستریک. من پیوست — ما دو نفر از دوستان هر دو سفید فقط نگاه وحشت زده شده است. ■

بعدی: “این سرزمین” توسط جو چوب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر