شده است وجود دارد مقدار زیادی از سود روز قیامت بحث در وال استریت در این فصل درآمد.

به روز دوشنبه تقریبا یک چهارم از شرکت ها در شاخص S&P 500 به حال تعلیق های ارشاد برای آینده چهارم با حداقل 30 برش یا توقف پرداخت سود سهام در تلاش برای جلوگیری از زیان به کروناویروس بیماری همه گیر.

برخی از تعجب اند که چگونه یک موج کاهش سود می تواند بر سود سهام-بر اساس بودجه ارز داد و ستد اما ETF تحلیلگران می گویند آسیب خواهد شد به احتمال زیاد محدود می شود.

“من فکر می کنم سود سهام افزایش می یابد و یا حداقل سود سازگاری بسیار خوب با کیفیت پروکسی” دیو Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند گفت CNBC “ETF لبه” در روز دوشنبه.

Nadig با اشاره به اینکه اپل, Johnson & Johnson, Costco و Newmont Mining همه افزایش سود سهام خود را در این سه ماهه که به او نسبت داده شده هر دو به شرکت های قوی در نقد مواضع و “مدیریت اعتماد به نفس در توانایی خود را به آب و این طوفان است.”

“تفاوت کلیدی در اینجا این است که بین ETFs که تمرکز بر سود سهام و رشد آن است که تمرکز بر روی عملکرد بالا است.”

شمعون هایمن

سرمایه گذاری جهانی استراتژیست ProShares

شمعون هایمن سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در ProShares و مرد پشت ProShares S&P 500 سود اشراف ETF (NOBL) گفت: سرمایه گذاران باید توجه داشته باشید از تمایز مهم در سود سهام Etf در بازار است.

“تفاوت کلیدی در اینجا این است که بین ETFs که تمرکز بر سود سهام و رشد آن است که تمرکز بر روی عملکرد بالا” هایمن گفت: در همان “ETF لبه” ،

“NOBL کاملا در سود سهام و رشد, اردوگاه,” او گفت:. “و قوانین برای گنجاندن شاخص — ما به دنبال S&P 500 سود اشراف زاده index — 25 سال بدون وقفه سود را افزایش می دهد و سپس نمونه کارها این است که به همان اندازه وزن.”

هایمن اضافه شده است که نیمی از NOBL منابع در quintile از S&P 500 با رتبه اعتباری آن را “بسیار بالا-کیفیت نمونه کارها.” در مقایسه تنها 10-15 ٪ از سهام در iShares را انتخاب کنید سود سهام ETF (DVY) بیشتر عملکرد بالا متمرکز صندوق هستند که در بالا quintile, او گفت:.

“به طوری که واقعا مهم است زیرا آنچه ما دیده ایم این است که بالا yielders با کاهش رتبه اعتباری که در واقع underperformed در این رکود حتی اگر نرخ بهره پایین آمد که باید کمک کرده ایم آنها را کمی” هایمن گفت.

“من فکر می کنم که نمونه کارها ادامه خواهد داد به یک بیت از یک ‘برندگان در این بازار’ نمونه کارها.”

دیو Nadig

مدیر سرمایه گذاری رئیس و مدیر تحقیقات ETF روند

Nadig از ETF روند گفت: او نمی شود شگفت زده به بودجه مانند NOBL ادامه به پیروزی با وجود پتانسیل تغییرات ساختاری.

“من جای تعجب نیست برای دیدن برخی از تغییرات حتی در چیزی مانند NOBL زیرا هر یک از این منابع در حال رفتن به قادر به نگه داشتن این” Nadig گفت. “اما بدون در نظر گرفتن, من فکر می کنم که نمونه کارها ادامه خواهد داد به یک بیت از یک ‘برندگان در این بازار’ نمونه کارها به دلیل آن است که پروکسی با کیفیت. بنابراین من موافقت می کنم: من فکر می کنم آن زمان وحشتناک به تعقیب عملکرد, اما از آن زمان به تلاش برای پیدا کردن کیفیت جریان نقدی مثبت شرکت است.”

و حتی اگر برخی از شرکت های برش از NOBL برای عدم به نگه داشتن سرعت با سود سهام و رشد, هایمن گفت: این کاهش می تواند در سرمایه گذاران در منافع.

“اگر وجود دارد یک نام برش شما می توانید ببینید در واقع سود سهام بالا برود” از آنجا که شرکت هایی که بریده بریده خود را به سهامداران پرداخت به طور معمول underperform, هایمن گفت. “اگر شما برگردید به سال 2008 و شما نگاه کنید در S&P 500 سود اشراف زاده شاخص آن از دست نامها در ’08 اما در واقع سود سهام بالا رفت.”

اگر NOBL تصمیم به سرنگونی یکی از آن برگزار شد سهام درآمد حاصل خواهد شد به طور خودکار سرمایه گذاری در سراسر بقیه ترکیبات آن استراتژیست گفت.

NOBL بالا منابع شامل لاو, Franklin, منابع Roper فن آوری و T. Rowe Price. به پایان معاملات نزدیک به 2.5% در روز جمعه و پایین بیش از 15.5% در سال به تاریخ.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی