دیزنی قصد دارد برای افزایش ظرفیت آن در شانگهای پارک توسط 5000 نفر در هر هفته می رسد تا زمانی که ظرفیت محدود رقم تعیین شده توسط دولت چین مدیر عامل شرکت باب Chapek گفت CNBC در روز دوشنبه.

“من در این نگاه به عنوان یک پله گام. ما در حال رفتن به بسیار محافظه کار ما در حال رفتن به بسیار محتاطانه ما در حال رفتن به بسیار منظم در مورد اینکه چگونه ما باز” Chapek گفت CNBC جولیا Boorstin. “و پس از آن ما در حال رفتن به سطح شیب دار بالا و افزایش دهد.”

دیزنی بازگشایی آن شانگهای پارک دوشنبه پس از اینکه بسته به مدت 15 هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این اولین موضوع اصلی پارک به بازگشایی شده است.

دولت موظف دیزنی کار پارک در 30 درصد ظرفیت و یا در مورد 24,000 بازدید کنندگان هر چند Chapek گفت: این شرکت به خوبی عامل زیر که ظرفیت. زمان دیزنی می رسد 30 درصد ظرفیت دولت می تواند افزایش آن حد و دیزنی می تواند همچنان به آرامی در حال افزایش حضور Chapek اضافه شده است.

دیزنی کاهش یافته است به ارائه خاص حضور چهره ها در شانگهای دیزنی.

اگر موفق بازگشایی می تواند در خدمت به عنوان یک طرح برای این شرکت به نظر می رسد برای بازگشایی پارک آن در آمریکا و اروپا پس از دولت لغو محدودیت. دیزنی پارک و کروز کسب و کار شد تاریک ترین نقطه در آن برای اولین بار-درآمد سه ماهه گزارش هفته گذشته با 58 درصد کاهش در سود عملیاتی برای بخش.

“ما در حال رفتن به ببینید که چگونه از آن می رود” Chapek گفت. “این اولین گام این یک قدم کوچک اما ما بسیار تشویق آنچه که ما شاهد آن هستیم در شانگهای است.”

Chapek اضافه شده است که بخشی از پارک ها با موفقیت بازگشایی آویزان در مهمان رفتار که خواسته به سایش پوشش صورت و پایبند به فاصله اجتماعی دستورالعمل. تا کنون Chapek گفت: مهمانان در شانگهای شده اند “فوق العاده سخت کوش” در حفظ اجتماعی فاصله.

“اگر مهمان به ادامه رفتار در راه ما فکر می کنم ما می توانیم رویکرد [ظرفیت کامل],” Chapek گفت.

–CNBC سارا Whitten کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی