باب Chapek رئیس والت دیزنی پارک ها و تجارب خود صحبت می کند در طول یک رسانه پیش نمایش از D23 Expo 2019 در آناهایم, کالیفرنیا, Aug. 22, 2019.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

دیزنی تنظیم شده است به گزارش آن Q2 سال 2020 درآمد پس از زنگ در روز سه شنبه. Coronavirus همه گیر است مختل دیزنی پارک و کروز کسب و کار است اما انتظار می رود برای افزایش تعامل در آن به تازگی راه اندازی خدمات جریان دیزنی+.

وال استریت پیش بینی درآمد هر سهم 89 سنت در روز درآمد حاصل از $17.80 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر برآورد دیزنی در سه ماهه دوم به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

این اولین بار است که گزارش های درآمدی شرکت ها با باب Chapek در راس دیزنی پس از مدیر عامل سابق Bob Iger اعلام کرد در ماه فوریه او را گذر به نقش رئیس اجرایی. Iger شده است انتظار می رود به بازنشستگی در پایان سال 2021 اما به گفته سرمایه گذاران او تصمیم گرفت به گام را به تمرکز بر روی پروژه های خلاق در حال حاضر که عمده تعهدات مانند روباه ادغام و راه اندازی دیزنی+ شد پشت سر او.

مدت کوتاهی پس از Iger پایین پا ماندن در خانه دستور تسریع در سراسر ایالات متحده و او به نام دوباره به روز-به-روز عملیات در شرکت مقاله نویس نیویورک تایمز بن اسمیت گزارش شده در ماه گذشته.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که بسیاری از سردرد دیزنی. این شرکت مواجه سینما تعطیلی فیلم و تلویزیون تولید خاموش شدن ناگهانی از منوی view کشتی های کروز بسته پارک و تعلیق بسیاری از رویدادهای ورزشی زنده در آن ESPN و ABC شبکه.

دیزنی furloughed هزاران نفر از اتحادیه و غیر اتحادیه کارگران سراسر آن پارک و استراحتگاه. دیزنی آمریکا و پاریس پارک ها بسته شده اند و از ماه مارس و آن آسیا و پارک های بسته از ماه فوریه هر چند آن آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی برخی از نقاط وجود دارد در ماه مارس است. این بخش اختصاص 37 درصد از دیزنی $69.6 میلیارد دلار درآمد کل در سال گذشته است.

در حال حاضر تحلیلگران در حال تقسیم در هنگام پارک دوباره باز خواهد شد. برخی از پیش بینی ماه ژوئن 1 به عنوان حق تاریخ برای بازگشایی, در حالی که دیگران ندارند پیش بینی پارک درهای باز تا 2021. رقیب استودیو یونیورسال است که با استفاده از 31 مه به عنوان یک نگهدارنده تاریخ ممکن است برای باز کردن.

صرف نظر از زمانی که دیزنی پارک بازگشایی تحلیلگران پیش بینی یک دوره سه ساله قبل از آنها در حال بازگشت به 2019 سودآوری به عنوان نیاز اجتماعی دورى سفر و محدودیت های جدید سلامت احتیاطی باقی خواهد ماند تا زمانی که به طور گسترده ای در دسترس واکسن.

به منظور کاهش هزینه های دیزنی گرفته شده 5 میلیارد دلار خط اعتباری و کاهش اجرایی پرداخت از جمله 50% کاهش پرداخت برای Chapek. Iger است که صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را با توجه به داخلی یادداشت قبلا به دست آمده توسط CNBC. در ماه ژوئن دیزنی هیئت مدیره تصمیم خواهد گرفت که اگر آن را خواهد پرداخت آن معمول تابستان سود سهام.

ممکن است بهتر اخبار برای دیزنی جریان کسب و کار به عنوان مردم صرف زمان بیشتری را در داخل به دنبال نشان می دهد تلویزیون و فیلم. Netflix را دیدم در یک چشم انداز مثبت در مشترکان در سه ماهه اول سال 2020 طول بیماری همه گیر.

آخرین سه ماهه دیزنی گزارش 26.5 میلیون مشترک برای دیزنی+ اواخر دسامبر در حدود 20% پیوستن به از طریق یک محاکمه رایگان با ورایزون. در زمان دیزنی درآمد تماس در اوایل فوریه Iger گفت: این تعداد در حال حاضر شروع به پریدن کرد به 28.6 میلیون مشترک. در مارس دیزنی اعلام کرد که دیزنی+ 50 میلیون مشترک. دیزنی همچنین صاحب دو جریان عمده خدمات Hulu و ESPN+.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

افشا: Universal Studios پارک متعلق به NBCUniversal شرکت مادر از CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: اپل و دیزنی و دیگر غول های رسانه ها در حال آماده شدن برای نبرد در برابر Netflix در جریان جنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی