دو تن از اعضای هیات چرخ Amwell پزشکی از راه دور دستی به ورودی دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو (UCSF) Benioff کودکان بیمارستان در ماموریت خلیج سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در طول شیوع COVID-19 coronavirus, مارس 16 سال 2020 است.

اسمیت مجموعه | Gado | گتی ایماژ

به عنوان شرکت در سراسر ایالات متحده دیدن ياوه تقاضا از دو ماه از اقتصادی shutdown و آسمان-نرخ بالای بیکاری سرمایه گذاران در حال پیدا کردن آرامش در دیجیتال سلامت که در آن انتقال به خدمات از راه دور است که اتفاق می افتد در سرعت پیچ و تاب.

از پزشکی از راه دور برای نظارت از راه دور ابزار داد و ستد عمومی شرکت ها و سرمایه گذاری حمایت از کسب و کارهای در حال تجربه افزایش رشد کمک صنعت بیمه که در حال حاضر پرداخت برای مشتریان خود به استفاده از غیر سنتی خدمات در حالی که آنها پناه در محل.

بیمارستان سیستم های گزارش گیری خوشه عظیم در مجازی بازدیدکننده داشته است. Ochsner سلامت در لوئیزیانا یکی از coronavirus باغ گفت: آن را انجام بیش از 120.000 مجازی مشاوره تا کنون در این سال در مقایسه با 3,300 در همه 2019.

“چیزهایی که از 10 سال دور در حال حاضر در اینجا گفت:” جیک Dollarhide مدیر عامل شرکت Longbow مدیریت دارایی که صاحب سهام Teladoc یک ارائه دهنده از راه دور مراقبت های بهداشتی. “به عنوان شرکت های, سوال, آیا من نیاز به یک دفتر دائمی و یا به عنوان بزرگ یک دفتر آنها همچنین قصد داریم برای گفتن, چگونه می توانم صرفه جویی در برنامه های بهداشتی.”

پس از بازار سهام به اوج خود رسید و در فوریه. 19 S&P 500 کاهش یافته است 13 درصد از روز جمعه نزدیک است. بیش از این کشش Teladoc صعود به 48 درصد در حالی که دیجیتال سلامت شرکت مدیریت Livongo بیش از دو برابر شده. یکی پزشکی ارائه می دهد که در شخص و خدمات مجازی شروع به پریدن کرد 52%.

سلامت-tech سهام در مقابل S&P 500 پس از اوج بازار

CNBC

خصوصی برگزار شد شرکت ها در حال رشد نیز هست. Teladoc رقیب آمریکایی هست (Amwell) فقط اعلام کرد که این افزایش تقریبا 200 میلیون دلار در سرمایه های خصوصی و Omada بهداشت و درمان است که کمک می کند تا بیماران مزمن مدیریت بیماری فقط کشیده $57 میلیون. مجازی سلامت روان یکی دیگر از منطقه داغ: Mindstrong اعلام کرد که 100 میلیون دلار تامین مالی این هفته پس از LifeStance کشیده $1.2 میلیارد دلار در ماه آوریل است.

“آنچه ما دیده ایم با Covid است این است که کاتالیزور در بسیاری از راه برای مردم را به تجدید نظر در بسیاری از عرصه های مختلف زندگی و دسترسی به و تحویل مراقبت های بهداشتی یکی از اولین و مهمترین” گفت: Brian, Cuneo, جهانی, شرکت, صندلی علوم زندگی و بهداشت و درمان در قانون شرکت Latham & Watkins. “ما در حال دیدن یک تن از نوآوری و یک تن از سرمایه ریختن به این بازار.”

درمان در حالی که فاصله اجتماعی

بیمارستان ها و درمانگاه ها متمرکز نگه داشتن بیماران در خانه امن در حالی که همچنین ارائه درمان مناسب. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که افرادی که مشکوک آنها ممکن است Covid-19 هماهنگ telehealth بازدید قبل از رفتن به اتاق اورژانس که در آن آنها خطر افشای دیگران است.

در همان زمان دولت در حال استراحت قوانین ساخته شده است که آن را به چالش کشیدن برای پزشکی از راه دور شرکت ها به رشد است. برای مثال چندین ایالت را ساخته اند آن را آسان تر برای پزشکان به عمل دولت در سراسر خطوط بدون نیاز به مجوز های اضافی و دولت فدرال موافقت کرده است به بازپرداخت پزشکان به همان اندازه به صورت مجازی و فیزیکی بازدیدکننده داشته است.

استیو کراوس یک شریک در بسمر مبادرت همکاران که به بررسی بهداشت-تکنولوژی فضایی برای بیش از یک دهه گفت که از آن استفاده می شود به یک “کار Sisyphean” پزشکی از راه دور به حرکت رو به جلو است. همه گیر اتحادش را تغییر چشم انداز.

گفت: “من به همکاری, ‘اجازه نمی overthink آن اگر tailwinds در حال پشت سر ما'” گفت: Kraus. “این Covid لحظه واقعی است. اگر شما لازم نیست که به فشار مصرف کنندگان آن را بسیار آسان تر به رشد است. بنابراین ما به آن نگاه کنید.”

U-نوبه خود در بازار را می توان به وضوح دیده می شود با Livongo ارائه می دهد که یک مربیگری سرویس است که کمک می کند تا مردم در مدیریت شرایط مزمن. پس از شرکت IPO در جولای سهام از دست داده و بیش از نیمی از ارزش خود را در طول دو ماه آینده و تا حد زیادی در آنجا ماند صاف تا اواسط ماه مارس.

پس از آن سهام را تقریبا سه برابر شده است.

گلن Tullman مدیر عامل شرکت Livongo.

آدم جفری | CNBC

Livongo به فروش می رساند به کارفرمایان بزرگ و برنامه های بهداشتی که ارائه آن را به کارمندان خود و اعضای. در اوایل این ماه شرکت گزارش 115% افزایش در سه ماهه اول درآمد و خود را مطرح ارشاد برای سال. در همان زمان آن را اعلام کرد قراردادی را با دولت کارکنان انجمن سلامت را پوشش می دهد که بیش از 2 میلیون نفر به آن ارائه ابزار دیجیتال برای نظارت بر دیابت و پرفشاری خون و برای کمک به جلوگیری از دیابت.

پیپر سندلر تحلیلگران تخمین می زنند که قرارداد جدید می تواند ارائه Livongo با 10 ، 000 مشتریان بیشتر در سال جاری و گفت: این شرکت قرار گرفته است را انتخاب کنید تا کسب و کار از گیرندگان مدیکر که سن آنها بیشتر احتمال دارد به فشار خون بالا و یا دیابت است.

“ما فکر می کنم از راه دور مانیتورینگ بیمار خواهد بود بخشی از جدید طبیعی,'” نوشت: تحلیلگران که توصیه به خرید سهام است.

Livongo موسس و رئیس اجرایی گلن Tullman پیش بینی شده است که بیمارستان ها را به طور فزاینده ای شروع به جدا کردن بیماران آنها نیاز به مراجعه حضوری در مقابل کسانی که آنها را می تواند درمان از راه دور. خدمات است که ارائه نظارت بر خانه در حال مصرف کردن او گفت: چرا که آنها به کمک تیم پزشکی تعیین اینکه آیا یک مسئله فوری است. برای مثال این شرکت در حال حاضر کشیدن داده ها از بیش از 20 ، 000 فشار خون چک در هر ساعت.

Covid-19 “شده است مفید برای کسب و کار ما سخت است که می گویند” Tullman گفت. “شما می خواهید هرگز برای بهره مندی از چیزی بسیار وحشتناک اما ما که در آن ما هستند.”

Teladoc ارائه می دهد که مبتنی بر تلفن و آنلاین پزشکی بازدیدکننده داشته است, همچنین تخمین اش را در آن درآمد گزارش در پایان ماه آوریل و پس از کنترل از راه دور سلامت بازديد پرید 92 درصد از سال قبل.

این Teladoc برنامه در تلفن همراه.

منبع: Teladoc

‘به طور ناگهانی در حال حاضر ما در آینده’

اما حتی با افزایش تقاضا telehealth باقی مانده است یک کسب و کار پر هزینه به دلیل شرکت نیاز به استخدام پزشکی گران قیمت کارشناسان به مقیاس.

Teladoc گفت: آن حاشیه ناخالص در سه ماهه یا درصدی از درآمد باقی مانده پس از کم کردن هزینه کالاهای فروخته شده کاهش یافت و به 60 درصد از 65 درصد یک سال قبل در بخشی به دلیل از 4 میلیون دلار در “افزایشی سرمایه گذاری ساخته شده به سرعت در حال گسترش پزشک ظرفیت در پاسخ به شیوع COVID-19.”

این تجمع در Livongo و Teladoc سهام به طور چشمگیری تحت فشار قرار دادند تا درآمد حاصل تقسیم عددی بر مضرب به عنوان سرمایه گذاران در حال حاضر شرط می بندم که آنها را نگاه کنید بیشتر شبیه به بالا رشد شرکت های فن آوری. Teladoc معامله در حدود 21 برابر درآمد تقریبا دو برابر میانگین پنج ساله با توجه به FactSet (شرکت رفت و در ماه جولای 2015). که آن را در همان دسته به عنوان شل است و بیش از دو برابر Salesforce چندگانه. Livongo قیمت به فروش نسبت 26.8 دو برابر شده است پس از پایان سال گذشته است.

نه شرکت هنوز سود بر اساس GAAP. Livongo از دست 5.6 میلیون در آخرین سه ماهه و Teladoc گزارش از دست دادن خالص از تقریبا 30 میلیون دلار.

هنوز هم سرمایه گذاران بیشتر صعودی تر از همیشه. نه تنها Teladoc سهام صعود به یک رکورد در مارس اما این شرکت فقط بسته 1 میلیارد دلار بدهی تبدیل و فروش و افزایش آن از 800 میلیون دلار. این یادداشت که تبدیل به سهام مبتنی بر سهام عملکرد حمل نرخ بهره از تنها 1.25%. در همان زمان کارناوال است که افزایش بدهی به میزان 11.5 درصد و Airbnb پرداخت بین 9% و 11.5% در حدود 2 میلیارد دلار از بدهی های جدید تامین مالی است.

در ضمن Amwell است کاوش IPO به گفته افراد آشنا با این موضوع و دیدن 1,000% خوشه در تعداد کلی بازدید مجازی و حتی بزرگتر را افزایش می دهد در برخی از مناطق جغرافیایی.

“هیچ کس تا کنون مدل این سطح از رشد” دکتر Ido شونبرگ, Amwell مدیر عامل شرکت گفت: CNBC.

MDLive دیگر رقیب در پزشکی از راه دور می گوید: در آن دیده می شود رشد پرش از آن نرخ ثابت از 35 درصد در سال به 100 ٪ و یا بیشتر در چند ماه گذشته. مدیر عامل شرکت چارلز جونز گفت: این شرکت در مسیر به جلو و در 115 میلیون دلار درآمد در این سال و نزدیک شدن به سودآوری است.

“این بیماری همه گیر فقط شتاب آنچه که ما ممکن است دیده می شود در چهار یا پنج سال” جونز گفت: در مصاحبه. “به طور ناگهانی در حال حاضر ما در آینده است.”

بسمر را کاروس می بیند مقدار زیادی از اتاق را برای بازیکنان در سراسر راه دور پزشکی به تاخت و تاز به دلیل اینکه اکثر telehealth شرکت های بهره برداری با نرخ کمتر از 10 درصد این معنی که اگر یک کارفرما ارائه می دهد این سرویس تنها در 10 نفر از کارکنان از آن استفاده کنید. کراوس می گوید یک سوم از مشکلات پزشکی یا بیشتر می تواند مراقبت از آنلاین.

“وجود دارد یک تن از فضا به رشد” کاروس گفت. “پزشکی از راه دور است راه تحت نفوذ.”

تماشا کنید: Omada سلامت امنیت $57 میلیون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی