دویچه بانک با آمار 150 میلیون دلار جریمه برای ارتباط مجرم جفری اپستاین

یک Deutsche Bank AG پرچم مگس در خارج از دفتر این شرکت در وال استریت در نیویورک است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالت نیویورک تنظیم کننده های مالی گفت: آنها سیلی دویچه بانک با 150 میلیون دلار جریمه در رابطه با این بانک در ارتباط با متهم و بازداشت قاچاقچیان جفری اپستاین در حال حاضر مرده گذار.

وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی گفت که دویچه بانک که توافق برای پرداخت تحت یک رضایت سفارش “نتوانست به درستی نظارت بر حساب فعالیت های انجام شده از طرف مجرم جنسی ثبت شده با وجود کافی اطلاعات که در دسترس عموم در مورد شرایط اطراف آقای اپستین زودتر جنایی در آوریم.”

این گروه گفت که به دلیل این بانک نظارت شکست “بانک پردازش صدها نفر از معاملات بالغ بر میلیون ها دلار است که حداقل باید خواسته های اضافی و موشکافی در نور آقای اپستین تاریخ است.”

کسانی که معاملات شامل پرداخت به افرادی که علنا ادعا شده است اپستین co-توطئه گران در سوء استفاده جنسی از زنان جوان و شهرک مجموع بیش از 7 میلیون دلار و پرداخت به شرکت های حقوقی از بیش از 6 میلیون دلار “برای چه به نظر می رسد شده اند هزینه های قانونی از آقای اپستاین و شرکت خود توطئه گران” این اداره گفت.

پرداخت های دیگر ساخته شده بودند “به روسیه مدل های پرداخت برای زنان کمک درسی مدرسه و هتل و هزینه های اجاره و (سازگار با اتهامات قبل از تخلف) پرداخت به طور مستقیم به زنان متعدد با اروپای شرقی نام خانوادگی; و “دوره ای مشکوک برداشت پول نقد — در مجموع بیش از $800,000 بیش از حدود چهار سال در این اداره گفت.

دولت گفت: این اولین اجرای عمل توسط یک تنظیم کننده در برابر یک موسسه مالی برای ارتباط با اپستاین.

اپستاین 66 درگذشت در ماه اوت گذشته در یک زندان فدرال در منهتن از آنچه مقامات حکومت بود خودکشی با حلق آویز پس از رد وثیقه در پرونده جنایی.

هفته گذشته اپستاین ادعا procurer و سابق, دوست دختر Ghislaine ماکسول دستگیر شد فدرال اتهامات در حالی که پر از سوراخ در $1 میلیون و گریز در, New Hampshire. Maxwell, 58 بود و بعد از حمل و نقل توسط مقامات شهر نیویورک است. او اولین حضور در دادگاه در دادگاه فدرال منهتن برای جولای 14.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de