از جان گذشته برای یک استخر ؟ شما می توانید در حال حاضر اجاره یک خصوصی یک ساعت

Coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در بسته خروج از استخر های عمومی در تابستان امسال و که باز کرده است تا یک فرصت بزرگ برای یک شروع کوچک. Swimply شده است در مقایسه با Airbnb و VRBO, چرا که آن را در استخدام یک استراتژی مشابه تنها برای استخر.

به سختی 2 سال, این شرکت دیده می شود 2,000 درصد رشد در تابستان امسال با توجه به آن 20-چیزی ساله موسسان از نیویورک و نیوجرسی. محدوده قیمت در هر نقطه از 15 دلار به 300 دلار در هر ساعت بسته به نوع استخر محل و امکانات اضافی ارائه شده — مانند سرویس بهداشتی دسترسی داشته باشید. برخی از صاحب خانه ها نیز داغ ها توسط استخر. Swimply خواهد شد و همچنین با مالکان به ارائه قابل حمل دستشویی اگر آنها می خواهند.

Swimply وب پلت فرم تسهیل رزرو و فرایند پرداخت و پس از آن طول می کشد تا 15 درصد به عنوان هزینه. صاحبان مجاز به انکار هر گونه مستاجر نرم افزار به عنوان طولانی به عنوان آن است که نه بر اساس نژاد و یا گرایش های جنسی. صاحبان می توانید دستور حداکثر تعداد شناگران مجاز در طول هر یک از اجاره رزرو.

“ما دیده ایم و تقاضا موشک وار رفتن. ما به سادگی نمی تواند” گفت: آشر Weinberger از بنیانگذاران Swimply. “افرادی هستند که در حال حاضر از جان گذشته به خارج از خانه های خود. آنها در حال کار از خانه. هیچ مدرسه. هیچ اردوگاه. چه پدر و مادر قرار است به انجام این کار با خود بچه ها؟”

وجود نگرانی در آغاز همه گیر است که استخرهای بودند ناامن اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در وب سایت خود می گوید: “هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 را می توان به انسان از طریق استفاده تفریحی از آب.” CDC می کند, اما می گویند که مناسب اجتماعی فاصله باید اجرا شود حتی در حالی که در استخر به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اقدامات ایمنی برای جلوگیری از سرایت.

Weinberger که اجاره خود را در استخر بر روی پلت فرم گفت: هنگامی که موضوع ایمنی خطاب شد تقاضا فقط منفجر شد. سایت لیست استخرهای در 39 متحده و همچنین در کانادا و استرالیا. آن را در ابتدا آغاز شد و با بیش از یک میلیون دلار در سرمایه دانه.

“و ما حدود نزدیک به 3 میلیون دلاری دور از منطقه خلیج راست زمانی که Covid-19 آمار و که که کردن جدول اما آن را تبدیل به بهترین چیزی که برای ما چون در حال حاضر ما در حال سودآور و ما در حال پوسته پوسته شدن بدون سرمایه” گفت: Weinberger.

Swimply بنیانگذاران آشر Weinberger بعدی به اجاره استخر در دره جریان،.

Leroy Jackson | CNBC

تمام استخرها در سایت ابتدا بازرسی و مستاجرها باید ثبت چشم پوشی است که indemnifies صاحب استخر باید هر گونه حوادث رخ می دهد. صاحب استخر می توانید تصمیم بگیرید که چگونه بسیاری از مردم مجاز هستند در یک زمان و اگر الکل آورده شود ممکن است بر روی اموال. شده اند وجود دارد برخی از شکایت از همسایه, اما Weinberger گفت: صاحبان که اصلا رعایت قوانین شرکت ها گرفته شده از سایت. نیز وجود دارد یک مستاجر امتیاز در هر یک استخر بسیار شبیه به خانه های عامل است.

برندا جونز و خانواده او تا به حال هرگز قبل از این انجام داده اما در حال حاضر او را قلاب. او رزرو یک استخر در نزدیکی خانه اش در دره جریان نیویورک برای حدود $40 ساعت و به همراه آورده پیتزا, ساندویچ و اسباب بازی استخر برای بعد از ظهر.

“استخر در حال حاضر به دلیل کل همه گیر آنها بسته شده, بنابراین ما تصمیم به فقط بیا اینجا با کل زمین بازی در آن است و ما با داشتن یک زمان خوب” گفت: جونز. “ما قطعا دوباره آن را انجام دهد.”

در حال حاضر نه تنها افزایش تقاضا از مردم از جان گذشته برای خنک کردن آن را نیز افزایش از مالکان از جان گذشته برای کسب پول اضافی.

“ما باید میزبان که در حال ساخت از 30 ، 000 $به $40,000 در تابستان گفت:” Weinberger. “این است و نه فقط اجاره کردن خانه خود را برای $200 دلار یک شب — شما می توانید از 1 ، 000 $دلار 2,000 یک روز که پول واقعی است که نه فقط پرداخت برای استخر خود را نگهداری, اما آن را حتی برای پرداخت کل وام مسکن.”

سیستم تماس با ما صاحبان لازم نیست برای ارتباط برقرار کردن با مهمانان در همه وجود دارد بسیار کمی پاکسازی به عنوان مستاجرها باید آنها را در حوله و اسباب بازی.

همانطور که برای رقابت در بازار است ؟

“ساحل” گفت: Weinberger. “که اساسا آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر