دموکرات ها قصد معرفی پلیس لایحه اصلاحات در دوشنبه نانسی پلوسی می گوید

ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی (D-CA) ارائه سخنرانی در یک کنفرانس خبری هفتگی در کاپیتول هیل در واشنگتن در 28 مه سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

دموکرات ها قصد معرفی یک پلیس لایحه اصلاحات دوشنبه در سراسر کشور داد و بیداد بر سر خشونت پلیس و نژادپرستی در سیستم عدالت.

این قانون پیش نویس توسط اعضای کنگره سیاه حزبی را با هدف به آدرس استفاده بیش از حد از نیروی واجد شرایط ایمنی و دهها خانه سخنران نانسی پلوسی پنجشنبه به خبرنگاران گفت. واجد شرایط ایمنی باعث می شود آن را سخت تر برای قربانیان خشونت و خانواده خود را به شکایت پلیس.

معترضان در سراسر کشور که خواستار اصلاحات پس از یک رشته از پلیس-درگیر قتل سیاه مردان و زنان است. این مرگ و میر به ویژه در کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس منجر به افزایش دیوانگی بیش تثبیت نژادپرستی در ایالات متحده است.

این قانون را برای اولین بار فدرال تلاش برای پیاده کردن پلیس موجب شاید بزرگترین در سراسر کشور حساب بیش از نژادپرستی در دهه. Pelosi, حزب دموکرات کالیفرنیا گفت که او امیدوار است که ایالات متحده رسیده است یک “نقطه عطف” در بهبود سیستم عدالت.

معلوم نیست در حال حاضر چه پلیس اصلاحات قانون می تواند با تصویب هر دو حزب دموکرات برگزار شد خانه و خواه کنترل مجلس سنا.

پرسید: اگر او می بیند سیستمیک نژادپرستی در پلیس پلوسی جواب نداد به طور مستقیم. او گفت: “ما قطعا این است که بیش از یک یا دو نفر اقدام است. وجود یک رکورد است.”

ناآرامی ها بیش از خشونت پلیس می آید به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز آمریکا و نامتناسب تلفات در آمریکایی های سیاه و سفید. پلوسی روز پنج شنبه اذعان کرد که آسیب این بیماری همه گیر باعث شده است که به مردم سیاه و سفید را به عنوان او تلاش برای یکی دیگر از کنگره لایحه ای را برای افزایش صحی کشور را پاسخ و شناور اقتصاد است.

Covid-19 تن کشته و بیش از 22,000 آمریکایی های سیاه و سفید و یا 24 درصد از مرگ و میر که در آن مسابقه شناخته شده است با توجه به COVID نژادی اطلاعات ردیاب. به طور کلی بیش از 100 ، 000 نفر کشته شده اند از این بیماری در سراسر کشور.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme