سناتور. ریچارد بلومنتال (D-CT) اعلام کرد یک توافق دو حزبی در ترکیه تحریم طی یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن در اکتبر 17, 2019.

ارین اسکات | ایسنا

پنج دموکرات ها از هر دو مجلس کنگره معرفی یک لایحه شنبه که محافظت از مصرف کنندگان از سلامت داده ها هنگامی که آنها را انتخاب کنید به استفاده از دیجیتال تماس با ردیابی فن آوری است که با هدف کند کردن گسترش Covid-19 از جمله تکنولوژی که اپل و گوگل در حال ساخت به گوشی های هوشمند خود را با نرم افزار.

بهداشت عمومی اورژانس حریم خصوصی عمل را چندین اقدامات برای حفاظت از سلامت داده های جمع آوری شده در طول بحران بهداشت عمومی. این امر نیاز به شرکت های جمع آوری داده ها به دیدار برخی از استانداردهای امنیتی و پاک کردن داده ها پس از اضطراری برای بهداشت عمومی به تصویب رسید. آن را نیز ممنوع کرده است اطلاعات جمع آوری شده برای بهداشت عمومی از تلاش های در حال استفاده توسط سازمان های دولتی بدون بهداشت عمومی تمرکز و یا برای مقاصد دیگر مانند تبلیغات تجاری اشتغال یا بیمه.

این لایحه همچنین اطمینان آمریکایی ها قادر به انتخاب کنید که آیا برای استفاده از تماس با دیجیتال ردیابی فن آوری های که در مسیر محل سکونت خود را به تعیین اگر آنها شده است در تماس با یک فرد شناخته شده است به توان و حذف ویروس. این امر نیاز کاربران به طور فعال به رضایت (انتخاب کردن در) خود را به اطلاعات جمع آوری شده و خواهد ناکرده مسئولان از ساخت مشارکت در تماس با ردیابی الزامی برای رأی دادن در انتخابات است.

تماس با دیجیتال ردیابی و گوشی های هوشمند

تماس با دیجیتال ردیابی با استفاده از کوتاه برد سیگنال میان گوشی های هوشمند برای ردیابی هنگامی که کاربران در نزدیکی. هنگامی که یک فرد آزمایش مثبت برای Covid-19 این سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع دیگران که آنها ممکن است در معرض. (به طور منظم تماس با ما-ردیابی بیشتر فرایند دستی شامل داوطلبان که افراد مصاحبه پس از آنها بوده ام در معرض این ویروس پس از تماس با هر موضوع می گوید آنها را گرفتند.) اما وجود دارد طیف گسترده ای از روش های دیجیتال تماس با ردیابی که برخی از آنها بیشتر برای محافظت از حریم خصوصی نسبت به دیگران.

این لایحه شامل بسیاری از حریم خصوصی قرار است که اپل و گوگل در حال اصرار بر به عنوان یک شرط اجازه دادن به بهداشت عمومی در سازمان ها به استفاده از نرم افزار خود را مانند نیاز به کاربران برای انتخاب کردن و محدود کردن نرم افزار استفاده کنید برای مشروع سازمان های بهداشت عمومی.

اما اپل-گوگل روش این است که حتی سخت تر. در میان چیزهای دیگر شرکت ها را نمی خواهد اجازه می دهد داده ها را جمع آوری و ذخیره شده در یک پایگاه داده مرکزی — به جای آن برنامه را ارسال ناشناس هشدار به مردم از آنها اطلاع دهید که آنها ممکن است در معرض. علاوه بر این اپل-گوگل نرم افزار را قادر می سازد نرم افزار تنها به استفاده از سیگنال های بلوتوث است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اندازه گیری مجاورت اما نه GPS است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی محل دقیق.

این ممکن است به اپل-گوگل نرم افزار مفید کمتر به بهداشت عمومی ادارات از برنامه های کاربردی که با استفاده از روش های تهاجمی مانند یک برنامه توسعه یافته توسط ایالت یوتا است.

اما کسانی که بیشتر در برنامه های تهاجمی نیز به احتمال زیاد نیاز به این نوع از حریم خصوصی حمایت های پیشنهاد شده در این لایحه است.

بی اعتمادی ناشی

پیشنهاد حمایت می تواند نه تنها حفاظت از مصرف کنندگان داده اما همچنین می تواند به طور بالقوه ایجاد اعتماد به نفس در تماس با ردیابی روش ساخت آنها را بیشتر موثر است. یک Axios-نظرسنجی ایپسوس از نزدیک به 1000 بزرگسالان ایالات متحده انجام شده ممکن است بین 8 و 11 در بر داشت که 66 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها خواهد بود در تمام نمی شود و یا نمی شود به احتمال بسیار زیاد به استفاده از تماس با سیستم ردیابی ساخته شده توسط عمده شرکت های فن آوری. بیشتر مردم گفتند که استفاده از یک سیستم ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مقامات بهداشت عمومی هر چند هنوز 48 درصد گفت: آنها هنوز هم بعید است و یا قطعا از آن استفاده کنید .

چنین بی اعتمادی است یک مشکل برای تماس با ردیابی و به طور بالقوه برای سلامت عمومی است. تماس با ردیابی موثر ترین زمانی است که اکثر مردم تصمیم گرفتند به سیستم. در غیر این صورت آن را دشوار است به واقعا آهنگ همه یا بسیاری از افرادی که با یک فرد آمد.

قانونگذاران که معرفی این قانون گفت: آمریکایی ها نگرانی در مورد تماس با ردیابی و حفظ حریم خصوصی از داده های سلامت معتبر هستند. قبل از همه گیر قانونگذاران بوده است ومیگوید نسبت بیشتر تعمیم دیجیتال حریم قانون اگر چند کلید اختلافات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها باقی مانده است.

“حقوقی پادمان حمایت از مصرف کننده حریم خصوصی موفق به نگه داشتن سرعت با تکنولوژی و گذشت که هزینه شده است ما در مبارزه با COVID-19,” سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., یک عضو مجلس سنا قضائیه و تجارت کمیته در بیانیه ای گفت.

“آمریکایی ها به درستی شک و تردید است که خود حساس داده های سلامت خواهد بود امن و مطمئن نگه داشته و به عنوان یک نتیجه, آنها تمایلی به شرکت در تماس با ردیابی برنامه های ضروری برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. بهداشت عمومی اورژانس حریم خصوصی در قانون تعهد به آزادی های مدنی است که سرمایه گذاری در سلامت عمومی است.”

“غایب یک تعهد روشن از سیاستگذاران برای بهبود سلامت ما قوانین حفظ حریم خصوصی به عنوان این قانون مهم به دنبال انجام, من از ترس است که خزنده نقض حریم خصوصی می تواند تبدیل وضعیت موجود در حوزه سلامت و بهداشت” بهداشت ، علامت هشداردهنده D-Va., نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا در بیانیه ای گفت. “اعتبار – و در واقع اثر بخشی – از این فن آوری بستگی به اعتماد عمومی است.”

تشکر. Jan Schakowsky D-Ill., رئیس خانه حمایت از مصرف کننده فرعی که همچنین معرفی این لایحه گفت: این مهم است به یاد داشته باشید که تماس با ردیابی یک تکه از این راه حل به زمان بحران بهداشتی همراه با کتابچه راهنمای ردیابی و آزمایش است.

خانه بهداشت فرعی رئیس Rep. آنا Eshoo D-کالیفرنیا و تشکر. سوزان DelBene D-شستشو. همچنین معرفی این لایحه است. خانه انرژی و تجارت کمیته معاون صندلی ایوت کلارک D-n. y. بهداشت فرعی معاون صندلی G. K. باترفیلد D-n. y. و حمایت از مصرف کننده فرعی معاون صندلی تونی کردنس D-کالیفرنیا. در حال همکاری حامیان مالی.

تماشا کنید: چگونه اطلاعات و تماس با ردیابی می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی