استیو Linick وزارت امور خارجه بازرس کل مرکز خارج می شود پس از بسته-درب شهادت در کاپیتول هیل در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 2, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

خانه دموکراتیک کمیته رهبران پنج شنبه خواستار بازگشت فوری بازرس کل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اخراج یک توصیه از وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick ایران آخرین “یک سری از انگیزه های سیاسی اخراج بازرسان کل توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” دموکرات ها گفت: در نامه به Pompeo و Linick موقت جایگزینی استفان Akard.

حروف علامت گذاری به عنوان آخرین تشدید واکنش در برابر Pompeo, که گفت که او توصیه کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن آتش Linick. Pompeo رد کرده است که او برای مقابله به مثل در برابر Linick بود که گزارش انجام حداقل دو تحقیقات مربوط به ملت دیپلمات ارشد.

“بر اساس دیرینه نگرانی های خود را با اقدامات و گزارش های جدید این هفته در مورد سوء استفاده بالقوه — این حمله به تمامیت و استقلال از بازرسان به طور کلی به نظر می رسد عمدی کمپین برای تضعیف توانایی خود را به معرض فساد و محافظت از مالیات دهندگان دلار از زباله های تقلب و سوء استفاده” دموکرات ها در نامه ای به Pompeo.

کمیته صندلی درخواست کشت مواد مربوط به شب جمعه شلیک از جمله ارتباطات در مورد Linick را حذف و اسناد و مدارک نشان Akard مدارک به جای او. دموکرات ها با استناد به گزارش های این هفته از ان بی سی نیوز نیز خواسته Pompeo به آنها ارسال لیست مهمان و آشکار برای یک سری از “اسراف” بودجه فدرال شام گزارش برگزار شده توسط Pompeo و همسر خود را در حالی که در دفتر.

نامه مجموعه 4 ژوئن را آخرین مهلت برای Pompeo و Akard مطابق با درخواست.

دموکرات ها نیز خواست Akard به استعفا به عنوان بخش بازیگری بازرس کل و یا “حداقل” از قبل خود نقش به عنوان مدیر دفتر ماموریت خارجی که او گزارش در ادامه به نگه دارید. واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که Akard خواهد اساسا نظارت خود را اگر او برگزار شد بر روی هر دو شغل.

این نامه مشترک امضا شد توسط کمیته امور خارجی رئیس Eliot Engel, D -, n. y., خانه نظارت رئیس کمیته کارولین Maloney, D -, n. y., دولت, عملیات فرعی رئیس جری Connolly, D-Va., و نظارت و تحقیقات فرعی رئیس Joaquin کاسترو D-Texas.

وزارت امور خارجه بلافاصله ارائه پاسخ به نامه و بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد Akard مطرح شده توسط CNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای به مجلس, نانسی پلوسی, D-کالیفرنیا در شب جمعه که او از دست رفته “اعتماد به نفس” در watchdog بدون ارائه توضیح بیشتر.

Pompeo نیز فراهم نیست یک توضیح مفصل تر برای جرقه وقتی پرسیده شد که در این جلسه. هر دو را حفظ کرده اند که تهمت به حال حق را به آتش Linick.

Linick باز کرده بود رسیدگی به اتهام تخلف توسط Pompeo مربوط به یک گروه رسمی در انجام وظایف شخصی برای او و همسرش سوزان Pompeo, NBC گزارش داد. Linick شد بنا به گزارش ها نیز تقریبا به پایان رسید با یکی دیگر از پروب به Pompeo دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به اعتصاب چند میلیارد دلاری ایران با عربستان سعودی تحت اضطراری اعلام می کند که در کنار نیاز به کنگره تصویب.

انگل و بهداشت ، باب منندز D-N. J., رتبه بندی عضو کمیته روابط خارجی سنا در حال حاضر خواسته برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دست بیش از اسناد و مدارک مربوط به Linick را حذف با جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی