دموکراتیک رفت و برگشت می تواند جرقه یک رالی با یک رویکرد واحد و یکپارچه به Covid-19 بانک مرکزی آمریکا می گوید

دموکراتیک رفت و برگشت در سال 2020 انتخابات می تواند منجر به یک بازار سهام رالی اگر دیوار خیابان می بیند یک واحد دولتی به عنوان مفید برای مبارزه با Covid-19 و کاهش متحده-چین تجارت تنش های بانک مرکزی آمریکا گفت: مشتریان در روز دوشنبه.

این بازار تجمع پس از یک رفت و برگشت خواهد بود تعجب آور از وال استریت به طور معمول انجام می دهد و بهترین زمانی که کنگره قفل. اما این هیچ عادی انتخابات و یک قدرت دموکراتیک کاخ سفید و کنگره می تواند غیر معمول مزیت برای بازار در سال 2020 اگر سرمایه گذاران فکر می کنم یک حکومت واحد ممکن است بهتر رسیدگی coronavirus بحران بانک مرکزی آمریکا گفت.

“تعجب بزرگ تحت Dem رفت و برگشت خواهد بود یک رالی. اما مثبت شامل پتانسیل انداخته capex میان کمتر تعرفه عدم قطعیت” نوشته میشل مایر سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در بانک مرکزی امریکا مریل لینچ.

“حتی پیاده روی [این] حداقل دستمزد و افزایش مالیات از ثروتمندان می تواند ناخواسته سود سهام به عنوان تخفیف خرده فروشی است >6x لوکس خرده فروشی آمریکا در بازار, فلیپ فلاپ,” او اضافه شده است.

صرفنظر از جوانب مثبت و منفی خاص هر جمهوری خواه یا دموکرات پیشنهاد این مفهوم است که یک حکومت واحد می تواند منجر به تجمع بازار قابل توجه است.

کسانی که به مطالعه رابطه بین سیاست آمریکا و بازار سهام آمریکا به مدت طولانی نشان داده است که سهام تمایل به بهتر زمانی که کنگره قفل و قادر به عبور از هر دو حزب اصلاحات و یا طرح.

در یک یادداشت فارسی “United we fall تقسیم ما افزایش” گلدمن ساکس نوشت: در اواخر سال 2019 است که در سال 1928 ميانه S&P 500 در 12 ماه بازگشت تحت یک تقسیم دولت است 11% در مقابل 8% تحت یک حکومت واحد.

اما بانک مرکزی آمریکا مخالفت دوشنبه که سرمایه گذاران باقی می ماند متمرکز بر کاهش تاثیر Covid-19 و به احتمال زیاد تشویق برای هر کس آنها این باور را به تصویب برسانند ترین سیاست های موثر برای مبارزه با بیماری و حفاظت از اقتصاد است.

در این رابطه مایر استدلال سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد به نظر می رسد بیشتر درگیر در مقایسه wito کسانی که دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب معوق به حکم مقامات محلی. شده اند وجود دارد بیش از 3.7 میلیون Covid-19 عفونت تایید در آمریکا

“مهار coronavirus مهم است و تفاوت در هر یک از نامزد رویکرد شایستگی در نظر گرفتن” او نوشت. “سهام بهبود یافته اند از ماه مارس نشان می دهد که سرمایه گذاران به دنبال گذشته 2020 را رکود اقتصادی و ارزش نهادن به شرکت در خارج-سال درآمد. اما معنی دار سربازان ارتش در جدید COVID-19 شیوع بیماری می تواند معکوس این خوش بینی.”

معاون سابق رئیس جمهور برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید فدرال هماهنگی در Covid-19 تست و ردیابی مایر نوشت: نشان دهنده خوب تجارت بین آسیب های اقتصادی و ویروس کنترل.

این بایدن کمپین تاکنون پیشنهاد های دولتی و خصوصی همه گیر تست هیئت مدیره برای افزایش عفونت تست یک دولت و دولت های محلی صندوق اضطراری و همچنین به عنوان پشتیبانی برای بیشتر ردیابی از طریق ملی بهداشت عمومی مشاغل پارسیان.

“بر اساس تجارب خارج از کشور است که باید قوی تر تست ردیابی و quarantining برنامه ها تمایل به بیشتر موفقیت حاوی ویروس و محدود کردن آسیب های اقتصادی,” او نوشت. “ما فکر می کنم بایدن را در دستور کار برای مبارزه با کروناویروس را ثابت خواهد بود مفید تر برای اقتصاد است.”

و حتی هر چند برخی ممکن است بلک در بایدن قصد دارد مالیات را افزایش دهد بانک مرکزی آمریکا اشاره کرد که از زمان رکود کار ممکن است برای نرم کردن این برنامه. بایدن اصلی مالیات شرکت ها پیشنهاد می افزایش نرخ به 28 درصد از 21 درصد تا حدی معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش مالیات و مشاغل قانون از 2017.

اما افزایش مالیات بر در حال حاضر تاکید کرد اقتصاد آمریکا ممکن است بیش از حد مخاطره آمیز به دنبال این بانک گفت و بیشتر فشار Covid-19 محرک قانون ممکن است اولویت برای دموکرات ها.

“بایدن خواستار حمایت بیشتر برای طبقه متوسط به جبران درآمد بالاتر و مالیات شرکت نرخ. اما خطر افزایش مالیات انحراف در حال حاضر مبارزه اقتصادی ممکن است به درایو یک موضع نرمتر; در حالی که محرک برای مبارزه با COVID به احتمال زیاد بازی نقش بزرگتر” مایر نوشت.

CNBC مایکل بلوم کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme