رهبران دموکرات می گویند کنگره به نظر می رسد هدف از دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی

معاون نانسی پلوسی (D-CA) آدرس او در کنفرانس خبری هفتگی با کاپیتول هیل خبرنگاران در کنگره در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 18 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

رهبران دموکرات ها هشدار می دهند که کنگره در حال هدفمند توسط یک دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی در راستای اخلال در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

دو نفر از دموکرات ها در کنگره و رهبران مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته منتشر شد نامه ای در روز دوشنبه به FBI مدیر کریستوفر Wray کرد و گفت که آنها “به شدت نگران” است که کنگره “به نظر می رسد هدف هماهنگ دخالت خارجی در مبارزات انتخاباتی.”

آنها نوشت که کمپین “به دنبال شستن و تقویت دروغ به منظور نفوذ در کنگره فعالیت بحث های عمومی و انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر است.”

مختصری نامه ای که مشخص شده است به عنوان طبقه بندی نشده فرستاده شد در جولای 13 بود اما در دسترس عموم نیست قبل از دوشنبه. نشانه گذاری در این نامه نشان می دهد که آن را همراه با طبقه بندی پیوست.

کنگره رسمی که کاهش یافته است به نام به خاطر دلبستگی بود نه عمومی گفت: در این سند است که بر اساس در گزارش دهی و تجزیه و تحلیل از قوه مجریه.

نامه ای امضا شد توسط مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., خانه, هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا و از سوی دیگر ، مارک وارنر نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا.

دموکرات ها اشاره کرد که “جدیت و ويژگی” از تهدید و خواهان دفاعی توجیهی برای ارائه به تمام اعضای کنگره به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. از آنها خواسته Wray به طرح یک طرح توجیهی در روز دوشنبه.

کارول Cratty یک سخنگوی اف بی آی کاهش یافته است به نظر فراتر از تایید آن اداره دریافت نامه.

تحقیقات جامعه اطلاعاتی ایالات متحده و کنگره تعیین کرده اند که روسیه دخالت در انتخابات 2016 با هدف بهره گیری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سابق مشاور ویژه رابرت مولر بود که وظیفه بررسی روسی, دخالت, هیچ توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه اما پیدا نکرد که تهمت کمپین انتظار برای بهره مندی از این کشور اقدامات است.

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت: در اوایل این ماه بود که او شروع به دریافت اطلاعات جلسات و هشدار داد که روسیه و چین هر دو به دنبال دخالت در مسابقه.

در اوایل این سال سن. برنی ساندرز شد بنا به گزارش ها هشدار داد مقامات آمریکایی که روسیه به دنبال تقویت پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme