قانونگذاران دموکرات به دنبال ممنوعیت دولت در استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره با لایحه جدید

سناتور. Edward J. Markey

گتی ایماژ

گروهی از قانونگذاران دموکرات به دنبال ممنوعیت دولت در استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره های جدید محلی لایحه پنج شنبه اعلام کرد.

این تشخیص صورت و فن آوری بیومتریک توقف عمل در پاسخ به گزارش های اخیر از دولت استفاده از این تکنولوژی با توجه به آزادی مطبوعات. این امر به دنبال ایجاد دائم به وعده های آی بی ام مایکروسافت و آمازون گرفته اند به طور موقت جلوگیری از فروش فن آوری خود را برای اجرای قانون است.

این شرکت اعلام کرد کسانی که حرکت در راستای افزایش نظارت از نظارت سیستم های ردیابی گسترده در اعتراض به مرگ جورج فلوید. شرکت های ذکر شده عدم وجود قوانین و مقررات به عنوان یک هسته دلیلی برای تصمیم گیری کنند اما این لایحه جدید می رود بیشتر از به سادگی با قرار دادن guardrails در اجرای قانون استفاده از فن آوری است.

تحت قانون فدرال اشخاص خواهد بود و نه مجاز به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره و یا دیگر ابزارهای بیومتریک مانند تشخیص صدا مگر اینکه کنگره آسانسور ممنوع با یک جداگانه عمل می کنند. آن نیز اطمینان حاصل شود که تنها دولت و نهادهای محلی است که خود moratoria در جای خود می تواند دریافت کمک هزینه فدرال بودجه. این لایحه منع فدرال دلار از استفاده از صندوق های بیومتریک سیستم های نظارت.

هر گونه اطلاعات جمع آوری شده در نقض قانون اجازه داده نمی شود در دادرسی قضایی. افراد قادر خواهد بود به شکایت زمانی که آنها باور دارند که خود را از داده های بیومتریک مورد استفاده قرار گرفت در تخلف از قانون. علاوه بر این دولت به طور کلی وکیل نیز قادر به اجرای قانون و دولت و محلات می تواند در تصویب قوانین خود را در بالا از قانون فدرال.

سنسور. Ed Markey D-Mass., Jeff Merkley D-سنگ. و مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal D-بشویید. و Ayanna Pressley, D-Mass., به زودی معرفی شد. این لایحه با حمایت چندین گروه که مدافع نژادی عدالت و حقوق و حریم خصوصی از جمله رنگ تغییر MediaJustice این اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, Electronic Frontier Foundation, و بیشتر.

در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد این لایحه در مجلس با اشاره به رشد پژوهش که پیدا کرده سیستمیک تعصب در صورت به رسمیت شناختن فن آوری است. مطالعات نشان داده اند که در صورت به رسمیت شناختن اغلب نتواند به دقت شناسایی غیر سفید مردم در یک نرخ بسیار بالاتر از مردم سفید است که می تواند پیامدهای ویرانگر. به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه در یک مورد اخیر که به ناحق متهم به جرمی دستگیر شده و بر اساس نادرست مطابقت با صورت الگوریتم به رسمیت شناختن.

در بسیاری از موارد مردم حتی دسترسی به اطلاعات در مورد انواع فن آوری های نظارت اجرای قانون است که با استفاده از. هفته گذشته در شهر نیویورک تبدیل شد 14 شهرستان به اتخاذ یک لایحه ترویج شده توسط ACLU که نیاز به اداره پلیس محلی به افشای چگونه آن را با استفاده از فن آوری های نظارت و توصیف پادمان آن را در محل برای محافظت از ساکنان حریم خصوصی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه پلیس با استفاده از قدرتمند نظارت فنی برای پیگیری جورج فلوید تظاهرات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de