وزیر دفاع علامت Esper صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک خبر مطبوعاتی در آخرین توسعه از شیوع کروناویروس در آمریکا در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, مارس 18 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

واشنگتن — وزیر دفاع علامت Esper دو سیم در روز جمعه گفت: پنتاگون دیدار خواهد تهاجمی جدول زمانی به کروناویروس واکسن تا پایان سال مهلت شک منجر مقامات بهداشتی.

“شما می دانید, ما, پزشکی, کارشناسان, محققان ما کار کرده اند در این واکسن در حال حاضر و با درمان و تشخیص عیب برای چند ماه” Esper توضیح داده شده در امروز. “ما شده ایم جلوتر از منحنی و در مبارزه از یک روز و این مرحله بعد از این نبرد و ما را در زمان تحویل واکسن,” او اضافه شده گفته او “به طور کامل اعتماد به نفس” است که پنتاگون ارائه خواهد شد.

Esper عنوان خصوصیات ساخته شده توسط مقامات بهداشت که واکسن در سال خواهد بود “aspirational.”

“خوب, شما می دانید زمانی که آیزنهاور راه اندازی نظامی آمریکا علیه آلمان نازی در او نمی گویند” ما ممکن است پیروزی در جنگ جهانی دوم ما را امتحان کنید.’ هنگامی که جان اف کندی آرزو قرار دادن انسان بر روی ماه او نمی گویند ما آن را یک شات خوب.’ او گفت: “ما آن را انجام خواهد داد'” از رئیس پنتاگون گفت.

“وزارت دفاع یک بار دیگر متعهد به دریافت این انجام می شود. ما قصد داریم به زندگی می کنند تا انتظارات و ما قصد داریم به ارائه این ویروس” او گفت:, و اضافه کرد که پنتاگون در حال آماده شدن برای یک پتانسیل موج دوم coronavirus.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری فدرال نیروی کار در هزینه $10 میلیارد دلار تلاش است که کمک خواهد کرد که تولید و به طور گسترده ای توزیع coronavirus واکسن تا پایان سال 2020 است.

“ما ارائه خواهد شد در پایان این سال یک واکسن در مقیاس به درمان مردم آمریکا و شرکای ما در خارج از کشور” Esper گفت: در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

Coronavirus سرچشمه در نزدیکی شهر ووهان در چین هوبئی استان است و از آنجا که باعث همه گیر جهانی است که آمار ایالات متحده سخت تر از هر کشور دیگر. بیش از 1.6 میلیون نفر و حداقل 95,000 مرگ و میر تا کنون شمارش شده است در ایالات متحده اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

کاخ سفید را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: روز جمعه که آن را “تصور” برای ایالات متحده به رول coronavirus واکسن در ماه دسامبر.

“من فکر می کنم آن قابل تصور است اگر ما را اجرا کنید به چیزهایی که آنها می گویند موانع پیش بینی نشده که ما می تواند یک واکسن است که ما می تواند شروع به استقرار در پایان این تقویم سال, دسامبر سال 2020 و یا به ژانویه 2021” دکتر Anthony Fauci گفت: در مصاحبه با NPR در روز جمعه.

Fauci نظرات در آمد کمتر از یک هفته پس از ایالات متحده شرکت زیست فناوری مدرن انتشار نتایج مثبت از آن فاز یک محاکمه انسان در آن بالقوه واکسن. موسسه ملی بهداشت همکاری با مدرن برای سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی