نیروی مرگبار: بحث بر سر خشونت پلیس

نیروی مرگبار: بحث بر سر خشونت پلیس
23 سپتامبر 1980

این اتفاق می افتد در تاریکی شب در یک لحظه از ترس موجه. پلیس انگشت محکم فشار ماشه ممکن است فقط با یک حرکت یا کشش ناگهانی پیش از یک فرد مسلح به همان اندازه کشنده آتش. اما تقریبا به عنوان اغلب به قربانی تبدیل شده اند به مسلح “براق شی” انبردست یک میله ماهیگیری و یا یک چراغ قوه. هنگامی که او به هیچ یک پلیس گزارش توضیح می دهد که بعد از آن که مرد مرده “به نظر می رسید به رسیدن به تسمه در یک شوم شیوه ای” و یا شروع به عقب یک خودرو در مسیر پلیس نزدیک از پشت.

در یک شهر که در آن مجازات اعدام شده است شاید بحث برانگیز ترین مکان موضوع برای یک دهه گلوله پلیس کشته شدن 39 نفر در سال گذشته. محاکمه ثانیه به طول انجامید. دو صد فوت کرده اند این راه از اد کخ شهردار شد در سال 1978. و تا زمانی که به تازگی سقط و در حال حاضر موکول کنگره شنوایی خشونت پلیس (مجموعه 19 سپتامبر) وجود دارد کمی بحث های عمومی از این رسما تحریم اعدام. کخ دولت در حال حاضر مشغول تلاش برای mythologize پلیس خود را ضبط و برای بی اعتبار ساختن کسانی که مساله را به عنوان پارتیزان که اختراع آن را به پیشبرد یک سال 1985 شهرداری مبارزات انتخاباتی. اما زبان-شلاق پلیس است که به سختی راه برای ساخت یک گسترده ائتلاف برای شهرداری اجرا شود و هیچ کس نمی داند که بهتر از این نظرسنجی مسلح وقت. در واقع آن است که شهردار که به تصرف در سیاسی, موقع اصرار سیاه به مطبوعات این موضوع در حال حاضر و با استفاده از آن به شکل 1985 مبارزات انتخاباتی. بهترین راه برای ارزیابی کخ نقش در فانینگ این رسانه های آتش شده است به دنبال دست زدن به آن در صفحات نیویورک پستکه شروع به ضرب و شتم درام داستان در مورد لغو جولای کنگره شنوایی هفته قبل از آن برنامه ریزی شده رخ می دهد. اما هیچ مقدار از شهرداری و یا ارسال اعتیاد به مواد مخدره و نه هیچ یک از تحریف آمار کمیسر پلیس رابرت مک گوایر bandied مورد در تحويل منتشر شد اما کنگره شهادت می تواند برای پنهان کردن یک میزبان از حقایق تکان دهنده در مورد خشونت پلیس در کخ’ سال:

مداوم روند نزولی در پلیس-تیراندازی آغاز شده است در پایان لیندسی دوران دشوار مقررات جدید در استفاده از اسلحه گرم اجرا شد و در ادامه از طریق Beame سال معکوس شده است تحت کخ. افغانستان کاهش یافته و از یک رکورد فوق العاده 93 در سال 1971 به طور متوسط 28.5 در دو سال قبل به کخ. در پنج کخ سال است که برای تکمیل اعداد وجود داشته باشد (1978-82) وجود داشته است به دست دادن به طور متوسط از 36 زندگی می کند در سال یک جهش آماری از 25 درصد است. در این سال تعداد سازگار با این روند: 23 مرگ و میر به هفته گذشته است.

افزایش مرگ و میر در نیویورک نیز دلار ملی کاهش است. همان نظرسنجی در سراسر کشور است که کمیسر مک گوایر خود را بر اساس گمراه کننده در کنگره شهادت دهد که نیویورک پلیس تقریبا به تنهایی در میان کسانی که از شهرستانها عمده ذکر شده توسط مک گوایر شده اند و کشتار بیشتر شهروندان در کخ سال از در بلافاصله قبل از سال. در حالی که لس آنجلس, شیکاگو, دیترویت, فیلادلفیا, هوستون, بالتیمور و واشنگتن — تمام شهرستانها به نام مک گوایر به عنوان بدتر از New York — بهبود در طول کخ سال تحت پوشش بررسی قتل شد تا تنها در نیواورلئان و نیویورک.

در سال 1982 شهر پلیس کشته و دو بار به عنوان بسیاری از و رمانتیک به عنوان های مختلف (از 20 به 10 با توجه به اداره آمار رسمی). این اخلال در روند جدید در تضاد با جمعیت اسپانیایی تبار درصد و نرخ جرم و جنایت آغاز شد سال قبل از زمانی که برای اولین بار وجود دارد بیشتر اسپانیایی ها به کشته شدن بیش از سیاه پوستان است. این بخش به نظر نمی رسد با تمرکز بر این روند تا زمانی که مورد سوال توسط صدا; آنها در حال حاضر اشاره است که تا کنون در سال 1983 نرخ اسپانیایی تیراندازی پایین است. اگر کسی دارای انگیزه های سیاسی خود را برای کناره گیری در خشونت های پلیس مسئله آن است که این مرحله خاموش و به طور کلی طرفدار کخ لاتین انتخاب رهبری به خصوص برانکس کنگره رابرت گارسیا که حتی حضور در انفجاری جولای شنوایی.

گارسیا پس از اطلاع در مورد تغییر قومی پویا مرگبار نیروی پلیس که او گفت: صدا: “من فکر می کنم وضعیت واز بهتر است.” برانکس مجلس جو سرانو, چه کسی کخ است wooing به عنوان ممکن است همسر در حال اجرا در یک سال 1985 سراسر شهر بود بلیط شفاف تلاش برای تقسیم و رمانتیک می گوید او را دعوت به شرکت در این کنگره شد. “من اعتقاد دارم که یک مشکل وجود دارد بین پلیس و جامعه اسپانیایی, اما من فکر نمی کنم آن را منتسب به یک شهرستان در سالن اداره گفت:” Serrano. شرق هارلم مجلس آنجلو دل تورو تنها لاتین انتخاب رسمی که به جلسه اخیر هر چند گارسیا می گوید که او امیدوار است برای حضور در آینده یکی است.

در مقایسه با نهایی Beame سال سیاه مرگ و میر نیز تحت کخ. در سال 1976 و 1977 پلیس گلوله کشته 14 سیاه پوستان در سال است. از آن زمان به بعد به طور متوسط 16 سیاه پوستان از یک سال فوت کرده اند. سیاه پوستان و میر های کاهش یافته در دو اخیر کخ سال در حالی که اسپانیایی تلفات افزایش یافت. جالب اینجاست که کمتر سیاه پوستان کشته شدند در سال گذشته از هر سال برای آن شهر حفظ قومی مرگ داده است. اما تا کنون در سال 1983 سیاه مرگ و میر است و در حال حاضر جلوتر از سال گذشته در مجموع نهایی.

سفید پوستان نیز کشته شدن در کمی بالاتر نرخ کخ سال و اینها برخی از مهمترین و غیر قابل توضیح می شناسد ،

نیویورک پلیس در حال کشتار بیشتر مردم در زمانی که مجرمان در حال تیراندازی کمتر از آنها است. چهار پلیس از یک سال کشته شده اند تحت کخ یکی بیشتر از میانگین تعداد پلیس خودکشی در همان دوره است. در حالی که این است که کمی بالاتر از متوسط از دو سال قبل کخ آن است که نیمی از پلیس مرگ و میر از 70s اوایل. نیز وجود دارد هیچ معنی داری تغییر در تعداد پلیس زخمی شدند; بنابراین افزایش استفاده از نیروی کشنده توسط پلیس رخ داده است در کمتر از یک تهدید کلی محیط زیست است.

در اظهاراتی که شهردار و کمیسر مک گوایر آماده شده اما تحویل برای کنگره شنوایی — و در یک میزبان از مربوط به ظاهر عمومی — آنها سعی کرده اند به این صورت که این پلیس شهر هستند محدود در کشور است. جوهر از مک گوایر استدلال است که نرخ پلیس تیراندازی در اینجا کاهش یافته است به طور قابل توجهی با توجه به “نهادی تعهد توسط اداره پلیس به طور فعال ترویج نژادی درک جامعه توسعه و یک گروه نماینده از نیویورک متنوع مردم است.” او گفت: “مطالعات نشان داد” که در نیویورک به کمترین بروز تیراندازی پلیس از اصلی هر شهر آمریکا.” در عین حال تنها مطالعه ملی ذکر شده توسط مک گوایر به طور خاص — که از International Association of Chiefs of Police (IACP) — قرار می دهد ده ها تن از دیگر شهرستانها جلوتر از ما.

به عنوان یک نمایشگاه به شهادت مک گوایر جعل یک نمودار است که به اشتباه منسوب به IACP مطالعه مثال چهار شهرستانها بدتر از نیویورک در نرخ پلیس قتل در هر 100000 نفر جمعیت است. در واقع IACP مطالعه نمودار 54 شهرستانها و نیویورک است 25. مک گوایر تصمیم به نمودار تنها شهرهای ما جلوتر است. او تا به حال به هیچ دورتر از سراسر رودخانه برای پیدا کردن یکی از ما در حال پشت: Newark, New Jersey. در هر اندازه گیری انتخاب شده توسط مک گوایر خود که همه آنها برای تنظیم جمعیت, نیوآرک بهتر است از نیویورک: کمتر مرگ و میر در هر افسر پلیس در نیروی کمتری در ارتباط با جرم و جنایت خشونت آمیز رای کمتر در هر 100 ، 000 نفر است. شهردار شهادت که نیویورک رکورد “این است که نسبت به هر عمده آمریکا در شهر” خالص است جعل.

مواجهه با صدا با افزایش مرگ و ارقام معاون کمیسر پلیس کنت Conboy ترجیح داده به بحث کاهش حوادث تیراندازی به عنوان یک شاخص واضح تر از تاثیر دپارتمان سیاست پلیس در ضرب و شتم. اما در واقع کل اخیر افت تخلیه حوادث منتسب به کاهش اخراج در حیوانات (به علت سفت شدن مقررات). سالانه تخلیه رای تحت کخ است که تقریبا غیر قابل تشخیص از نرخ نهایی دو Beame سال در صورتی تمام است که شمارش است آتشباری در انسان. اولین آمار ذکر شده توسط مک گوایر در شهادت او و تنها یکی دو بار ذکر شده است که 39 درصد کاهش ترشحات پس از این مقررات جدید در سال 1973. اما پس از کاهش در حیوانات اخراج در میان است از مک گوایر و کخ می تواند ادعا می کنند هیچ نقشی در این روند نزولی آن تمام رخ داده است قبل از آنها در زمان ، در واقع این دسته از اخراج که مک گوایر خود علمی کارشناسان می گویند به احتمال زیاد شامل استفاده بیش از حد از زور — یعنی تیراندازی با خارج از وظیفه افسران پلیس — افزایش یافته است به طور چشمگیری تحت کخ از قبل به طور متوسط 82 به 100.

با وجود افزایش کشنده و off-duty-حوادث اقدام انضباطی علیه پلیس که ساقه کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول کخ سال است. در دو سال قبل به کخ 4.9 درصد از تمام تفنگ شلیک منجر به یک دپارتمان پیدا کردن که افسر بود نقض مقررات و اتهامات و مشخصات خواهد بود علیه او. برای چهار کخ سال (آنها را متوقف آزاد اطلاعات در سال 1982) به طور متوسط تنها 3.9 درصد از حوادث مورد بررسی منجر به نقض پیدا کردن و آوردن از دپارتمان اتهامات عنوان شده علیه. این کامل نقطه شاقول مجموعه خلق و خوی در هر ایستگاه در این شهر است.

همه این آمار تنها شامل استفاده پلیس از سلاح گرم و نه nightsticks و یا هر گونه دیگر برنامه به طور بالقوه سوء استفاده و اقدام پلیس. یک شاخص کلی افزایش انواع خشونت های پلیس است که دو برابر مدنی ادعا می کند در برابر پلیس پس در زمان کخ دفتر جهش به 1340 سال گذشته است. شهرک ادعا می کند در برابر پلیس این شهرستان نیز رسیده تمام زمان بالا در 1982/83 سال مالی فقط به پایان رسید تا به $9.1 میلیون دلار یا تقریبا $44,000 در هر فصل (سه برابر سال قبل). البته برخی از موارد حل و فصل شامل حوادث است که بازگشت سال قبل کخ تبدیل شدن به شهردار.

مک گوایر ساخته شده بسیار در شهادت او از نقش غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره (CCRB) یک اسم بی مسمی به صورت تماما پلیس-کارکنان کمیسیون متهم با بررسی همه شهروند شکایت علیه پلیس. مک گوایر شهادت داد: “تا زمانی که من شده اند کمیسر پلیس من را شنیده و یا دریافت هر گونه شکایت سوال CCRB تمامیت سعی و کوشش و یا طرفی است.” که در آن او شده است ؟

نود و هشت درصد از تمام شکایات ثبت شده در کخ سال — 43,283 شکایت — برانگیخته هیچ انضباطی پاسخ آن را گسترده مرده نامه گروه. در طول کخ سال بودجه آن شده است را کاهش داد و در حال حاضر نادر اقدامات انضباطی دستور CCRB شده اند به شدت کاهش می یابد. در دو سال قبل کخ به طور متوسط 469 پلیس منظم شد برای همه سنگین. در پنج کخ این میانگین کاهش یک سوم به 301. کمتر پلیس در حال منظم حتی اگر تعداد شکایات واصل شده است افزایش است هر سال است.

از 52 پلیس دستور به انجام دستور “نظم و انضباط” در سال گذشته تنها 2 درصد داده شد که حداکثر مجازات توسط خود حوزه و فرماندهان و پنج روز بدون پرداخت. تقریبا 70 درصد صرفا “هشدار داد و اندرز.” سال گذشته از مجموع 215 اقدامات انضباطی است که یک سوم از Beame مجموع از سال 1976. هیچ جای تعجب اد کخ محبوب ترین شهردار PBA تا به حال بود. جای تعجب نیست که بروکلین سیاه و سفید کنگره عمده اونز در شهادت او آماده برای خشونت جلسات به نام CCRB “یک محو آژانس که هدف اصلی تبدیل شده است حذف شکایت از فایل های افسران.”

برخی از مک گوایر را آماری در هم و برهم به نظر می رسد عمدی برخی صرفا نتیجه خود را با استفاده از مجموعه ای متفاوت از پایه سال از صدای تجزیه و تحلیل. من در مقایسه کخ شماره دو قبل از Beame سال; مک گوایر کشیده شده است برخی از مشابه مقایسه است اما با استفاده از چهار Beame سال است. من استفاده می شود به طور متوسط از نهایی دو Beame سال (یک سال می تواند یک انحراف) چرا که آنها نشان دهنده bottoming از سازگار روند رو به پایین. مک گوایر اصرار در چهار سال متوسط نادیده اهمیت این روند و نرم ترقی خود را در سال.

در برخی موارد هر چند مک گوایر را در رفت و آمد است و نه صرفا علاقه داشتن به — آن را خیالی. هیچ یک از سه ملی بررسی نمودار ظاهرا گرفته از IACP حجم (Kenneth J. Matulia, توازن نیروها) و فرستاده شده به عنوان نمایشگاه توسط مک گوایر در واقع به نظر می رسد در هر نقطه در اینچ و نیم ضخامت حجم. Conboy گفت که صدای آنها به طور جداگانه آماده شده توسط IACP. اما نویسنده IACP مطالعه Matulia گفت: صدای که او می خواهم فرستاده شده هیچ چیز به بخش: “آنها باید از آن ساخته شده خود را. آن را به من نیست در همه. آنها ممکن است خود را گرفته اند, آمار, از, معدن, اما آنها نمی گرفتن کل متن.” این مک گوایر نمودار اشتباه نسبت به Matulia حتی انجام آنها سال تحت پوشش اطلاعات بیشتر غیر معمول برای یک مطالعه آماری. تنها تاریخ ذکر شده در نمودار و یا مک گوایر سخنرانی است که در سال 1982 زمانی که IACP مطالعه منتشر شده است. در واقع داده ها تنها پوشش دو کخ سال 1978 و 1979.

به طور مشابه مک گوایر به نقل از یک مطالعه علمی بر روی نژادی محتوای پلیس نیویورک تیراندازی می کند و اشاره می کنند که در دوره مورد مطالعه سال 1971 از طریق 1975. او تلاش می کند به ترک این تصور که اطلاعات بیشتر در زمان هر دو با حذف تاریخ از مطالعه و گفت که آن را “موافقت در توسط پروفسور جیمز Q. ویلسون از دانشگاه هاروارد در سال 1981.” ویلسون آیا استناد به مطالعه مطلوب در یک سال 1982 مقاله اما او مجددا قدیمی فرضیه با داده های جدید پوشش بیشتر سال های اخیر است. او به سادگی با اشاره به آن به عنوان تنها داده ها وجود داشته است که در این مسئله است. مک گوایر را حذفیات در حال تلاش برای کشش داده ها به پوشش خود عصر.

کمیسیون به این نتیجه رسیدند این بخش از سخنرانی خود در افغانستان تنها با یک تاکید بیانیه ای که کاملا نادرست: “تعداد مرگ و میر ناشی از تیراندازی پلیس در شهر نیویورک است که قابل ملاحظه ای کمتر از قابل مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ آمریکا.” در واقع هیچ شهر است چیزی نزدیک شدن به تعداد مرگ و میر نیویورک; دومین از بررسی داده های مک گوایر استفاده هوستون با 20 تقریبا نیمی از کل ما.

ظالمانه ترین ادعا ساخته شده توسط کخ و مک گوایر خود را آماده شهادت اما مربوط تنها به طور غیر مستقیم به خشونت. هر دو اشاره به افزایش تعداد و اسپانیایی پلیس تحت استخدام خود را به دولت. مک گوایر حداقل تا به حال نجابت به یاد داشته باشید که تقریبا 7 درصد جهش در اقلیت افسران بود “در بخشی به دلیل دادگاه دستور سهمیه.” چه مک گوایر نمی گویند این است که این شهر جنگیدند اقدام مثبت تصمیمات دادگاه های فدرال تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده که حتی پس از از دست دادن در دادگاه مدار در سطح گروه حاضر به استخدام هر یک پلیس در حالی که به جای استخدام اقلیت پلیس که دادگاه دستور داده بود. حتی یک طرفدار کخ رهبر اقلیت مانند جو Serrano گفت: صدای که اداره پلیس اقلیت استخدام رکورد “یک فاجعه است.”

مک گوایر ایفا نقش های شخصی در طراحی لحاظ نژادی تبعیض آمیز تست که دادگاه انداخت. زمانی که او اعلام کرد نتایج حاصل از این آزمون در 30 اوت سال 1979 او اعلام کرد: “من همیشه اعتقاد بر این است که سالم نشانه ای برای یک اداره پلیس برای منعکس کردن آرایش از جامعه آن را در خدمت. نتایج نشان می دهد که ممکن است از طریق عادی تست روش برای افزایش اقليت ها در این بخش است.” سه صد و شصت و هفت از 415 پلیس استخدام استخدام در اول لیست واجد شرایط ناشی از آن تست ، این شهر متوقف شد توسط دادگاه هنگامی که گروه دوم از استخدام بود و حتی سفیدتر: 342 از 380 در یک شهرستان که در آن واجد شرایط نیروی کار قضایی تعریف شده به عنوان یک سوم اقلیت. کسانی که اعداد شهردار مبارزه برای دفاع برای سال در دادگاه تعهد در یک نقطه (جولای 1980) در زبان مستقیما از جنوب schoolhouse مراحل در دوره دیگری: “من هرگز به در.” در حال حاضر او در تلاش است به اعتبار شهادت به سادگی: “این بخش افزایش یافته است و نمایندگی خود را از سیاه پوستان و اسپانیایی است.”

به تازگی به عنوان این آوریل پورتوریکو دفاع قانونی و آموزش و پرورش, صندوق تنها, لاتینا سازمان است که بازی مهمی در مخالفت با هر دو نژادی و خشونت و تبعیض در استخدام اداره پلیس ثبت یکی دیگر از کت و شلوار در برابر آخرین پلیس شهر ، این بار آنها در حال شارژ است که تنها 34 از 616 که گذشت lieutenants’ آزمون اقلیت هستند. در سال 1981 آنها نیز با موفقیت مجبور حل و فصل یک چالش جدید ترین sergeants’ امتحان. تقریبا در هر آزمون برای هر یک از رتبه های داده شده در کخ سال بوده است واقعا ناقص است. سیاه و خشم بیش از پلیس رفتار بدون شک به این نتیجه نژادپرستی از آن شیوه های استخدام.

سیاسی پلیس, درد

در اد کخ برای اولین بار در ماه در دفتر کشیش هربرت Daughtry و دیگر رهبران سیاه جبهه متحد ملاقات با شهردار در تالار شهر به فشار یک سری از خواسته های مربوط به استفاده از نیروی پلیس. BUF ایجاد شده بود یک زن و شوهر از سال پیش از آن وادار شده توسط پلیس و قتل یک سیاه و جوانان در بروکلین. در حالی که هیچ چیز نمی آمد از آن و پس از آن BUF جلسه با کخ این بحث آغاز آنچه واقعا قابل توجهی داشته هر چند تا حد زیادی قنات مسئله ای است که به گل نشسته کخ سال است. BUF شده است مداوم فعال سازماندهی بی شماری تظاهرات اغلب قرار دادن هزاران نفر از معترضان در خیابان ها با تمرکز بر یک مشکوک به قتل پس از دیگری. من گزارش پلیس ضد شورش که برجسته گسترده clubbings در طول یک BUF نسخه ی نمایشی در سال 1979. ده ها تن از گواهی حسن و شکایات ثبت شده توسط کسانی که صدمه دیده است و سپس هرگز پاسخ داده نشده و غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره.

یکی BUF, رهبر, David Walker, تبدیل به یک بایگان از پلیس تحمیل درد. بازمانده از قربانیان و بستگان مرده کشیده شده است به واکر و Daughtry به عنوان تنها صدای قابل اعتماد برای خشم خود را. آنها سربازان را به واکر Bed-Stuy دفتر از سراسر شهرستان.

در یک حرکت سخنرانی Daughtry آماده شده اما تحویل در سقط شنوایی او بخواند این مناجات از وحشت مرگ و میر هستند که یک روز داستان در رسانه ها اما چرک در خیابان های این شهر را سیاه و لاتین محله برای سال. در سال 1978 سیاه تاجر آرتور میلر بود به مرگ خفه توسط ارتش و پلیس هیچ یک از آنها تا کنون تحت تعقیب یا منظم. این نمایان باعث شد یک بهداشت vioiation.

سال آینده لوئیس Baezیک جوان آشفته پورتوریکو بود به ضرب گلوله توسط یک جوخه پلیس پس از بائز را احضار کرده بود آنها را به خانه او در تلاش برای آرام کردن او را. بیست و یک گلوله از کار اخراج شدند به آنچه Daughtry به یاد می آورد که “بدن ضعیف خود را.” هیچ کس مجازات شد.

یکی دیگر از لاتینا, پیتر Funchesکاملا غیر فعال ویتنام, “پوسته-شوکه و دارو” ضرب و شتم قرار گرفت به مرگ توسط پلیس. Daughtry حساب: “در ماه ژوئن سال 1979 همسر خود را شناخت که او مشکلی به نام دولت کهنه برای کمک به. آنها هرگز آمد. در ضمن پیتر شروع به واکنش نشان می دهند به ویتنام تجربه کردم و به ماشین خود را و شروع به رانندگی. او سوار تا زمانی که او به پایان رسید تا در یک خیابان در برانکس و به هر دلیل پلیس در گوشه ای او را.” به گفته شاهدان عینی که به BUF “پلیس شکست باز کردن ماشین با crowbars و ضرب و شتم پیتر Funches به مرگ است.” Daughtry می گوید که متفاوت پلیس توضیحات Funches مرگ رفت و از یک تصادف ماشین خود را دارای حق اعمال یک چاقو در آنها اما بدون چاقو داشت و هیچ تصادف رخ داده است.

Daughtry خاتمه سخنان خود را با یک لیست از اقلیت اسرائیلی کشته شده توسط پلیس قصد بازگشت به اوایل دهه 70 و می پرسد نگران یک سوال: “من تعجب می کنم چه ایرلندی یا ایتالیایی یا یهودی یا لهستانی مردم می گویند اگر سیاه افسران کشتن فرزندان خود را نه به ذکر است مردان و زنان است.” اهمیت Daughtry سخنرانی نیست دقت به نکات ریز هر داستان (هر چند پلیس را هیچ دیگر قانع کننده نسخه از سه مرگ و میر ذکر شده در اینجا از سخنرانی). آن است که این سابقه باعث می شود یک تقلب از کخ ادعا می کنند که هیچ واقعی وجود خشونت پلیس موضوع تنها یک کمپین جدول کلمات متقاطع. Daughtry را chronicling از داغ حوادث کخ سال ثابت می کند مخالف است. کمپین برای ’85 نشده تولید خشونت موضوع; در عوض این نوع از مشکل واقعی در طول زمان ایجاد شده حرکت برای مبارزات سیاسی احساس در اکثر مردمی در سطح.

این یک بار زمانی که مهیجی فریاد و تصادفی حکایات ما و نزدیک به حقیقت از یک مشکل سخت تر از به ظاهر سرد وری صریح کمیسر با دسته ای از نمودار در دست خود را. هیچ انتخاباتی در دستور کار می تواند تولید گسترده تعدادی از افرادی که در این ماجرا هارلم دولت ساختمان اداری و صحبت با یکدیگر پس از این جلسه بود که به طور ناگهانی بسته شده و در مورد صدها نفر از حوادث برای استراحت از یک روز گرم. جان کنیرز این کنگره که به نام این جلسات را به اند سیاسی پیامبر به اول پایهی این جلسات راه بازگشت در تابستان سال 1980. این صدای گزارش میامی شورش است که کنیرز زیر-کمیته جرم شروع به بررسی خشونت پلیس و ذکر نیویورک به عنوان یکی از سه شهر “به خصوص با مواد منفجره بالقوه” (NYC, ژوئن 2, 1980).

این صدا است که به بررسی یک سری از خشونت پلیس حوادث در طول کخ سال است. یک دسته از حوادث است تا از تمام 39 کشنده تیراندازی در سال 1982. یکی دیگر از شل است تلفیقی از ضرب و شتم و قتل برخی پیشنهاد شده توسط BUF را واکر توسط برخی از وکلای دادگستری که به نمایندگی از قربانیان در این نوع از موارد (از جمله پورتوریکو صندوق دفاع حقوقی) و برخی توسط سازمان های اجرای قانون. این حوادث معمولی نیست از پلیس استفاده از تنبیه یا نیروی مرگبار; آنها کسانی هستند که به سطح افزایش یک سوال موردی یا ثبت شکایت. هر چند کخ و مک گوایر تمسخر هر انتقادی نسخه از یک پلیس عمل می کنند که نکرده اند و در زمینه به عنوان یک مسئول نظامی بررسی شکایت هیئت مدیره CCRB رکورد از منش و آن را به طور کامل در خانه ساختار را تشویق نمی کند که این پرونده از شکایت. دیو واکر نمای در Nostrand خیابان بیشتر از یک غیر نظامی نقد و بررسی خودرو برای پلیس شکایت از CCRB بوروکراسی.

این صدا اقدام به دریافت هر دو یک پلیس و شهروند نسخه از این حوادث است. پلیس نسخه موجود در گزارش حادثه که در زمینه با این بخش است. هر چند وزارت تشویق این خبرنگار به عنوان خوانده شده فرد حادثه به گزارش هنگامی که من انجام شده بود یک داستان مشابه در سال 1980 و آزادانه ارائه گزارش آنها خودداری کرد آزادی اطلاعات درخواست برای دسترسی یکسان برای این داستان. آنها آماده برای صدای یک پاراگراف خلاصه ای از هر گزارش. آنها در جواب برخی از سوالات اضافی در حوادث خاص. آنها حاضر به اطلاع ماموران درگیر از درخواست ما برای مصاحبه. خود ما تلاش برای رسیدن به این پلیس در حوزه تولید نمی کند یک افسر مایل به بحث در مورد. پس از اتحادیه دپارتمان و دلایل قانونی ممکن است مشروع جلوگیری از افسران از بحث در این موارد این صدای خواسته هر دو گروه و Patrolman را خیرخواه انجمن به ترتیب محرمانه گروه مصاحبه با پلیس بود که در واقع شده است در تیراندازی حوادث. ما ارائه برای چاپ گزیده ای از آن ضبط مصاحبه بدون نظر و بدون شناسایی پلیس با نام یا چاپ اطلاعات است که می ایم نشان از یک واقعه خاص. هدف این بود که اجازه دهید به پلیس توضیح آنچه که اجرا می شود از طریق سر خود را در طول و پس از این حوادث. ما را زده در همه جا. با وجود این محدودیت ها ما pieced با هم این نگاه اجمالی از خشونت پشت فعلی طوفان:

یک سال حبس شمارش

از 39 کشته در سال گذشته توسط پلیس 20 نفر مسلح با اسلحه و چهار تا به حال چاقو. از سوی دیگر دیوید رامزی25 ساله اسپانیایی بود به ضرب گلوله در پشت گردن در حالی که نشسته در غیر مسلح در ماشین خود را. افسر با لباس غیرنظامی و ترک بینام و ون پلیس ادعا کرد که رمزی تلاش برای بازگشت به ماشین خود را به او. هر چند بخش مقررات ممنوعیت شلیک در حال حرکت وسایل نقلیه افسر بوده است نه نظم. سیزده ماه پس از رمزی مرگ بروکلین هیئت منصفه پاک cop. کیفری اقدام به پایان رسید چهار ماه پیش اما یک دپارتمان مورد “هنوز باز است.”

31 ساله سیاه اوتیس موریسونبود به ضرب گلوله در پارک مجاور به 113th حوزه stationhouse در کوئینز. حداقل چهار پلیس رفت و به پارک به دنبال موریسون بود که ایجاد یک اختلال. خیلی نزدیک به پایگاه خانه خود و با موریسون پس از برتری دارند که پلیس با این وجود کشته شدن او را زمانی که آنها اشتباه یک انبردست در دست خود را برای یک تفنگ. هیچ کیفری و یا اقدام انضباطی در نظر گرفته شد.

رودی سانتوسیک غیر مسلح 18-بین هیسپانیک بود به ضرب گلوله توسط پلیس اجرای مبارزه با مواد مخدر حکم جستجو در یک آپارتمان در منهتن. آنها گفتند: او “رسیده به تسمه در یک شوم شیوه است.” تعدادی از مواد مخدر بازداشت شد در آپارتمان. سی و پنج ساله سیاه ادوارد cbc punchline در زمان 15 گلوله های پلیس از چهار پلیس پس از او قطع پنجم با چاقو. پلیس ادعا کرد که آنها سعی پرتاب زباله در او و شلیک مک او را قبل از تخلیه اسلحه های خود را. نه حادثه منجر به هر گونه اقدام در برابر پلیس.

جالب اینجاست که هر چند این دو سوال برانگیز پلیس قتل 1982 درگیر سفید قربانیان. نه سفیده کشته شدند, در سال گذشته, در ادامه یک روند رو به بالا. آنتونی Ruggerio25 ساله حمل و نقل کارمند که به تصویب پلیس exam بود و در انتظار وقت بود به ضرب گلوله در نقطه ای خالی در محدوده شانه از یک جزیره استاتن جاده ها است. او به طور قطع توسط یک ماشین پلیس بینام که کشیده کنار ماشین خود را به سازمان دیده بان او و دوست دختر خود را پارک شده و نیمه برهنه درگیر در شب. پلیس در لباس غیر نظامی و به گفته خودشان اولیه اظهارات خود را انجام نمی شود. Ruggerio به دختر گفت: “تونی وحشت زده و نگران است. ما هر دو فکر می کردند که آنها ممکن است weirdos و یا در دفتر. پس از او در بیرون از ماشین و او شکست مسافر پنجره با یک قطب ماهیگیری.”

از یک موقعیت نشسته در ماشین یک پلیس به ضرب گلوله Ruggerio مربع در قفسه سینه. هفتاد و پنج سفید تظاهرکنندگان راهپیمایی در جزیره استاتن دفتر دادستان منطقه اما هیچ کیفرخواست صادر کرده است. یک دپارتمان پروب زخم به کار گرفته شده توسط پلیس و خود سرپرست که تا به حال ساخته شده روزنامه اظهارات پاکسازی پلیس بلافاصله پس از تیراندازی. افسر باقی می ماند یک کارآگاه در “جنایت علیه فرد” از تیم ملی.

یکی دیگر از 25 سال ریچارد Sirignanoکشته شد دو بار توسط یک خاموش وظیفه پلیس که در حال صرف شب در چهار میله متفاوت و پیش از آن در شب کشیده تفنگ خود را در شش نوار مراجعان و frisked یک نامربوط و استدلال. Sirignano و دو صلیب سرخ در عملیات دستیاران صحبت شده بود در یک گوشه خیابان برای یک ساعت و نیم و زمانی که آنها شروع به راه رفتن در سراسر خیابان پلیس ظاهر شد و به حق رانندگی در Sirignano. Sirignano و افسر چارلز Tschupp جونیور رو به یک استدلال. Tschupp ادعا Sirignano او را با ضربه یک بطری. ملکه D. A. جان Santucci که در نهایت متهم Tschupp می گوید که “در آن زمان افسر شلیک سلاح های خود مرحوم گفته در حال عقب نشینی بود نه پیشرفت در این افسر و بنابراین نمی نشان دهنده یک تهدید به افسر ایمنی است.” پس از یک سری از مفید و غیر قابل توضیح احکام کوئینز دولت دیوان عدالت هربرت Posner, Tschupp برنده آویزان داوران. او حتی نگاهی ایستاده است. Santucci ممکن است سعی کنید او را دوباره. Tschupp معلق است از نیروی, و در حال دفاع توسط PBA.

یکی دیگر از چند نیش گرد و غبار

سال 1982 مشکوک قتل در حال تکرار توسط دیگر فریزر مرگ و میر در سال های اخیر فراتر از بدنام مرگ آرتور میلر لوئیس بائز و پیتر Funches. صدای گزارشگر جیل نلسون در یک داستان پوشش (“پلیس که کشتن” 28 ژانویه-فوریه 3, 1981) مستند فوق العاده ای بروکلین و قتل دو جوان سیاه مردان کارگر ساختمانی ریکی Lewis, 24 و 18-year-old کنی قماردر fusillade از گلوله های پلیس. پلیس باز کرد تا در یک carload شش جوان سیاه پوستان پس از آن ادعا می کنند که یکی از مسافران قبلا درگیر شده است در یک شلیک کردن با لباس پلیس. وجود دارد هرگز یک اتهام است که هر یک از این پنج نفر دیگر درگیر شدند در تیراندازی ادعایی حادثه نه که هر کسی در ماشین بود مسلح در انفجار به بیرون است.

چند سوال شاهدان عینی توسط خبرنگار نلسون گفت که قمار در حال حاضر زخمی پدید آمده از گلوله خورده ماشین با سلاح های خود را در هوا گرفت و چهار عکس های بیشتر در قفسه سینه و به دنبال آن ضرب و شتم و لگد زدن. یکی از بازماندگان در ماشین گفت: صدا: “من layin’ در پیاده رو و من نگاه کردم و دیدم پلیس می آیم”. آنها بود runnin’ و firin’ دور در ماشین. من فقط دیده می شود بزرگ و انبوه از دود می بینم آتش jumpin’ از بشکه آه ، آنها بود steppin’ از طریق دود نگه داشته و بر روی آتش در او ا’. انتظار نداشتم به زندگی می کنند. من فکر کردم که کشتن هر کس در ماشین. پلیس خندید و گفت: “همه آنها مرده است.’ “هیچ کس تا کنون تحت تعقیب یا منظم برای دو مرگ; شهر رسیده خارج از دادگاه حل و فصل پول نقد با یکی از خانواده های قربانیان. یک حسابدار, کالج فارغ التحصیل ورنون لارنس که با مرده لوئیس در صحنه وارد شده است که شب به عنوان آمبولانس سوار کردن. او را تماشا 30 پلیس: “آنها تبریک خود آواز ‘Another one bites the dust.’ “

در یکی دیگر از بروکلین کشتن این مارس 19 ساله سیاه لری Dawes درگذشت پس از او و یک دوست تعقیب بودند خود را موتورگازی توسط یک ماشین پلیس. Dawes همراه و چند تن از شاهدان ادعا می کنند که پلیس منفجر موتورگازی به یک ماشین پارک شده است. پلیس می گویند که آنها در تعقیب موتورگازی برای 12 بلوک پس از آن فرار نور قرمز. Dawes همراه کوری گیبسون گفت: این صدای او بود که انداخته زیر ماشین پارک شده و به تماشای یک پلیس لگد Dawes بدن. هفته گذشته یک هیئت منصفه تصمیم گرفت به دادستانهای پلیس درگیر شده و پلیس بخش “فقط درگیر” خود reveiw از این مورد است.

در طول یک سال جدید حزب حوا در سال 1981 یک هارلم پلیس کشته و یک غیر مسلح 39 ساله زن, اموزش Alstonاین ادعا که او و دو تن دیگر از زنان قابل توجه بود او را از پشت سر. در حادثه دیگری نه روز بعد 19 سال دونالد رایت به ضرب گلوله کشته شد در نقطه ای خالی در محدوده مقابل هارلم فروشگاه کفش توسط یک پلیس که می خواهم همراهی جوانان از فروشگاه پس از درگیر شدن در بحث با او. نه حادثه منجر به کیفرخواست هر چند افسر کشته رایت, تنها, سیاه, پلیس دخیل در مرگ و میر مفصل در اینجا حذف شد از نیروی انتظامی. Alston خانواده در نهایت برنده $50,000 حل و فصل و رایت یک $125,000 حل و فصل با شهر.

A 15-year-old سفید ملکه بچه جان Corteseبود به ضرب گلوله به مرگ این در ماه مارس با یک خاموش وظیفه پلیس در حالی که او نشسته و غیر مسلح در قفل شده است ، کورتز به حال خار پلیس ماشین شخصی در یک جزئی تصادف و رانده بود از صحنه است. کورتز سر ماشین خود به خود Astoria خانه و در کوچه و خیابان در نزدیکی خانه اش گیر کردم. پلیس از ماشین خود را و شروع به رویکرد Cortese. با توجه به کیفرخواست اخیر از افسر توسط D. A. Santucci, “افسر شلیک به راننده درب پنجره پس از بیرون پریدن از این راه آن را به عنوان شروع به حرکت دوباره. وقتی گلوله شلیک شد و افسر بود و نه در معرض خطر برخورد با خودرو است.”

Billyclub ضرب و شتم

اما پلیس حادثه ای که باعث بحث کنونی و مجبور تحقیق کنگره نیست در نتیجه یک شهروند از مرگ. آن را مورد ضرب و شتم و چه آن را تبدیل به یک مسئله سیاسی بود و شهردار سریع و ناپاک لب. سیاه و سفید مرد مورد ضرب و شتم قرار بود کشیش لی جانسونیک سال اول دانشجوی کارشناسی ارشد در اتحادیه کلامی حوزه علمیه. کشیش دونالد شرایور اتحادیه رئيس جمهور با صدور یک بیانیه مطبوعاتی توصیف چگونه یک ترافیک احضار تشدید به پلیس قابل توجه جانسون با یک چراغ قوه و یک nightstick, در میان یک مجموعه از نژادی بوسيد. ضرب و شتم و توهین انجام شد از خیابان به stationhouse. کخ پاسخ یکی از کفر: “من آن را قطعا ممکن است اما با این وجود عجیب است که در قلب هارلم دو پلیس سفید خواهد عمد در نقض قانون آزار و اذیت یک وزیر. آن را ممکن است. این می تواند اتفاق افتاد … اما دوباره در پلیس حوزه پر شده با تعداد زیادی از افسران?”

جانسون حادثه دنبال شد و یک هفته بعد و با رسانه ها کمتر مورد توجه شمار از کنت جنگل مالک یکی از هارلم بهترین و شناخته شده رستوران سیلویا را که او در زندان و شفاهی توهین توسط ماموران از همان حوزه. “هیچ کدام از شما را چاق نمی گه’ ” تاجر جنگل می گوید: یک پلیس سوگند یاد کرد. “‘همه شما خدا لعنت همان. ‘”

مستند حوادث ضرب و شتم به چند نژادی به عنوان تیراندازی موارد است. در جولای 29, Julio Castilloیک زن 42 ساله اسپانیایی راننده اتوبوس با 12 سال ارشد در حال رانندگی بود به خانه منهتن در یک عجله پس از دریافت یک تماس در بوق از همسر خود که می خواهم به تازگی در بیمارستان بستری شده است. یک ماشین پلیس به دنبال او آخرین مایل یا بیشتر برای نقض ترافیک. Castillo یاد گرفتن از ماشین و افسر به سوی آینده او را با یک تفنگ را در دست خود را. “من در اشک توضیح به او که من زندگی می کنند وجود دارد که همسرم مریض بود و من نیاز به کمک. او لگد من در معده است. من عقب افتاد و من نمی دانم که چگونه من سر کردم ترک خورده. یک شاهد گفت: او به من ضربه با ته تفنگ خود را.” تا Castillo روشن ساخته است که او در نظر گرفته شده به اتهامات مطبوعاتی در برابر پلیس هیچ واصل شد در برابر او. سپس او با ضربه مقاومت در برابر بازداشت و رفتار آشوبگرانه. پس از Castillo ثبت CCRB شکایت پلیس محققان نشان داد سرزده در خانه اش یک شب. اولین چیزی که گفت این بود که “آیا شما در مورد فکر نیست با توجه به تمام چیزی است؟”

یک قربانی ریچارد Simmonsonیک زن 38 ساله دندانپزشک استخدام NYU دانشکده دندانپزشکی دویدن از طریق پارک میدان واشنگتن در اوایل شب از 18 آوریل 1982،. آهسته حرکت ماشین پلیس به مسیر خود عبور و Simmonson برخورد با آن با یک دست آن زمان که قطراتش در برابر یک پنجره. Simmonson که فکر کردم کمی از آن را نگه داشته در حال اجرا بود و پس از آن تعقیب اشتباه راه را به پایین یک خیابان یک طرفه توسط افسران و clubbed دو بار با nightstick. پلیس و سپس سعی را nightstick بین پاهای خود را به او ضربه در ناحیه تناسلی, اما Simmonson اجتناب شود ، پلیس پس از آن فقط سوار کردن. اولیه CCRB تحقیقات منجر به سرعت بسته مورد اما NYU وکلا کردم دادستان منطقه رابرت Morgenthau را به زور CCRB به بازگشایی پرونده. در دوم آن رفتن در اطراف CCRB این نتیجه رسیدند: “این صفحه را پیدا کرده است شکایت اثبات و تعیین کرده است که این اقدام مناسب در این مورد این است که افسر درگیر دستور توسط افسر فرمانده … در مورد مسئولیت خود را به انجام خود را به درستی در ارتباط با مردم ما خدمت می کنند.”

این صدا است که به بررسی جزئیات بیشتر از نیمی از موارد مشابه — لمانت بولتونکه تا به حال الکتریکی گردان برس رانش پایین گلو خود را در پایین سمت شرق stationhouse و Nero ریچاردسونیک 16 ساله آشفته جوانان که به نام پلیس که ضرب و شتم او را به تخت بیمارستان. هر مورد عناصر است که قرض دادن برخی از آنکه به پلیس انکار اما این کبودی ها و زخم های واقعی هستند. اغلب پاک کردن سوابق کیفری قبل و بعد از حوادث واقعی هستند. اعتبار قربانیان — بسیاری از آنها شاغل بودند و با فشار دادن دکمه حقوقی مناسب — واقعی است. و کمبود دولتی در پاسخ به یکی از دو فرد به اتهام یا persisitent الگوهای سوء نگران کننده است.

***

اد کخ به تحریف اعداد از سیاه پوستان و رمانتیک او را منصوب به موقعیت های بالا. او را به دروغ در مورد در صد از شهرستان بودجه ای که صرف خدمات برای اقلیت ضعیف است. او ساخته شده یک موزاییک از فریب در اطراف هر مسابقه مهم سوال مطرح پس از او شده است شهردار. در حال حاضر او را تحریف اعداد از اقلیت ایم که مورد ضرب و شتم و کشته شدن توسط پلیس او را به اتهام در حال اجرا است. رسانه ها به او اجازه دهید دور با این اعتیاد به مواد مخدره در بخشی به دلیل کخ را همیشه سفید نهفته استصادر شده و با هوا از بهره وری و مقابله تنها با سیاه شاکیان بدون یک دفتر مطبوعاتی خود را.

خشونت پلیس پایان نیست با شورش آنها هنگامی که از شما خواسته. در کخ سال وقتی بی تفاوتی یا خصومت به نگرانی تبدیل به شهر سیاست nightstick و پلیس اسلحه شده اند اضافه کار. تنها دو مورد وقایع اینجا که منجر به اتهامات جنایی پلیس درگیر ملکه D. A. تعقیب یک پلیس بروکلین برای مرگ سفید. کخ مسئول که وابستگی متقابل از دادستان ها و پلیس فلج چنین مواردی در همه جا. اما جدی دپارتمان اقدام است که در حال حاضر به نادر به عنوان هر یک دادستان است.

کنیرز را فرعی جلسات مطمئنا تحریک درمانی ایده ها. مجلس Del Toro و دیگران در حال حاضر هل دادن یک لایحه برای اصلاح CCRB به عنوان عضو شورای شهر فرد ساموئلز. اما پدر یکی از قربانیان منجر به مرگ نیروی پلیس یک مرد که یک عمر صرف کرده است در اجرای قانون کار خود گفت که او می خواهم رد یک وکیل پیشنهاد که او شرکت در کنیرز شنوایی. “من هرگز دست توده” است که راه خود را از مبارزه است. “هر شب و هر روز دعا می کنم که کسانی که پلیس مجازات خواهد شد.” او در زمینه فدرال کت و شلوار و مصمم در حال انتظار برای نیروی پلیس او معتقد است که دروغ در مورد مرگ پسرش را به ایستادگی. که راه افراد اصرار دارند در سلسله مراتب دور در نهادینه خشونت های پلیس است که راه های بسیاری برای عایق کردن خود را.

پلیس زندگی با ترس است. آنها این کار را برای محافظت از ما. اما می کند که مجوز آنها را نیز به القای ترس است. و به انجام آن برای بسیاری از ما است. نظریه این است که یک شهردار سیاست و اظهارات رسیدن به نیروهای در خط. که دشوار است به مربع با 93 مرده در لیندسی سال 1971. اما لیندسی چیزی در مورد آن و 1972 تغییر در مقررات پلیس به علاوه یک انقطاع از “خرید و مجسمه نیم تنه مواد مخدر” حملات توسط پلیس و مداوم به طور چشمگیری کاهش مرگ و میر تا کخ انتخاب شد.

هنگامی که تمام اعداد و ارقام برای تنظیم جمعیت همسایه نیوآرک با شهردار یک کمیسر پلیس به طور فزاینده ای سیاه police force (30 درصد) و به شدت سیاه و فقیر شهروندان انجام شده است به مراتب بهتر از نیویورک در ضابط استفاده پلیس از سلاح گرم است. وجود دارد پنج بار به عنوان بسیاری از پلیس قتل در نیوآرک در نیمه اول 70s’ (25) از نیمه دوم (پنج). معاون کمیسر پلیس Conboy استدلال می کند که نیوآرک است که به سادگی قابل مقایسه نیست چرا که از “مدیریت موضوع” اندازه این دو نیرو. در حالی که درست است که این مقایسه را می توان کشیده و بیش از حد آن است که به سختی یک بی فایده یک. پلیس مرگ عوارض در آتلانتا و دیترویت, برای مثال, آیا نیوآرک-مانند nosedives با افزایش از قدرت سیاسی و انتخابات از شهرداران.

مسابقه پیام کخ mayoralty شده است به عنوان روشن برای پلیس به دیدن آن شده است برای سیاه پوستان و رمانتیک. این پیام نیز ترجمه شده است به تعداد سخت در CCRB و در رشته گرايش. پلیس پاسخ در خیابان ها را تغییر نمی دهد مگر اینکه شهرداری شعارهای یا نهادی دست زدن به موارد خشونت می کند. است که زندگی یا مرگ واقعیت به تعداد نامعین بالقوه پلیس قربانیان نه ابزار سازماندهی در تقویم سیاسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme