‘مرده’ لینک ‘از دست رفته’ تغییرات سیستمیک: داخل گوگل در پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

در مه 29, چهار روز پس از جورج فلوید درگذشت پلیس در بازداشت, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai نوشت یک ایمیل به کارکنان خود را با توجه به شش کارکنان فعلی.

در این ایمیل یک کپی از آن به دست آمده توسط NBC News, پیچای ارائه منابع “برای متفقین که به دنبال راه هایی برای کمک به” با مسائل نژادی و بی عدالتی شده است که یک تمرکز ملی فلوید پس از مرگ است. او گفت: آن دسته از منابع که در ارتباط بودند در یک صفحه وب به نام “Allyship” باید مشورت قبل از رسیدن به خود را سیاه و همکارانش در گوگل.

اطلاعات در صفحه تنش اهمیت برای “غیر نمایندگی گوگل” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعصب و بی عدالتی و ارائه می دهد سه دوره کارمندان گوگل می توانید به یاد بگیرند که چگونه به بهتر متحد. یکی تصویری و دیگری دو نیاز به ثبت نام برای حضور در.

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز
آشپزی منتقدان را متهم به Bon Appétit از نفاق در سازی-دو جنوب آسیا آمریکایی
تجزیه و تحلیل داده ها: از 15M های همراه نشان می دهد برخی از آمریکایی ها در حال جمع آوری در قبل از همه گیر سطح
بایدن بزرگترین ترس: “این رئیس جمهور در حال رفتن به سعی کنید به سرقت این انتخابات’

دو دوره نیست در واقع برای کارکنان برای ثبت نام و نبوده است از آنجا که صفحه راه اندازی شد با توجه به کارکنان و تصاویر متعدد نوشته شده توسط NBC News. هنگامی که کارکنان رفت و به صفحه آن گفت که هیچ آینده جلسات آنها می تواند ثبت نام را.

“این در واقع لینک به یک مرده سایت گفت:” در حال حاضر گوگل کارمند.

دو خالی تنوع ارائه شد تنها بخشی از آنچه که برخی از کارمندان گوگل می گویند این است که بدون زرق و پاسخ از شرکت به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و اعتراضات که به دنبال فلوید مرگ است.

ده فعلی و سابق گوگل کارکنان به صحبت کرد NBC News در مورد پویایی در این شرکت به شرط ناشناس ماندن به دلیل سخت در برابر سیاست های شرکت صحبت به, اخبار سازمان, و همچنین عدم افشای توافق نامه امضا شده توسط کارمندان سابق. این منابع با اشاره به افزایش شکایت از برخی از کارمندان گوگل در مورد چگونگی شرکت در پاسخ به ادامه تظاهرات در حمایت از نژادی عدالت و علیه خشونت های پلیس تشدید با آنچه آنها را به عنوان شرکت عقب نشینی در تنوع و شمول طرح.

شش فعلی کارمندان گوگل تایید کرد که داخلی Allyship صفحه به اشتراک گذاشته شده توسط های متعدد مدیران در ایمیل های فرستاده شده به تیم های خود در طول دو هفته گذشته آنها را تشویق به مشورت آن ارائه شده است.

گوگل گفت: این درست نیست که تنوع دوره های آموزشی در Allyship صفحه شده اند در دسترس برای ثبت نام و داخلی دوره های در دسترس بود در این هفته برای کسانی که مایل به گرفتن یک. این شرکت در بیانیه ای گفت که کارگران که می خواهید به ثبت نام در یک دوره است که به نظر نمی رسد در دسترس را می توان به اضافه یک waitlist.

گوگل به طور ضمنی اذعان کرد که برخی از آن زودتر جلسات آموزش کامل بودند گفت که آن را به طور مداوم با اضافه کردن جلسات جدید به جای آنهایی که در دسترس هستند. آن گفت: بسیاری از آن دوره در حال حاضر در دسترس برای ثبت نام های جدید-یو پی اس هر چند متعدد کارکنان گفت که از این هفته آنها قادر به ثبت نام برای هر یک از این ارائه شده است.

این شرکت همچنین با اشاره به شرکت خود کمک مالی طرح از جمله تطبیق کارکنان, کمک های مالی به تایید شود ، گوگل بیشتر اضافه شده به آن اهدا کرده است 32 میلیون دلار به نژادی عدالت باعث می شود در طول پنج سال گذشته.

گوگل گسترده تر در واکنش به تظاهرات تبدیل به یک موضوع بحث داخلی هیئت مدیره پیام برای سیاه Googler شبکه یک کارمند منابع گروه برای کارکنان. در هیئت مدیره صدها نفر از کارکنان با انتقاد از این شرکت برای برش ضد نژادپرستی برنامه های طراحی شده برای کارمندان گوگل به یادگیری در مورد نژادی و بی عدالتی است.

آنها همچنین با انتقاد گوگل برای تمرکز بر تسلی سیاه کارگران به جای رسیدن به کارکنان در مورد نژادپرستی نظاممند و نژادی امتیاز در گوگل با توجه به تصاویر به بیرون درز از این بحث که اصالت تایید شد توسط پنج زمان کارمندان گوگل.

“فقط در مورد هر رهبر به نظر می رسد با ارسال ایمیل به جامعه سیاه پوستان گفت که آنها ایستاده در همبستگی با ما” نوشت: یکی از کارکنان گوگل در این موضوع که شامل یک لیست در حال اجرا از خواسته های ارائه شده توسط کارکنان و upvoted توسط این گروه نشان می دهد که مسائل باید به ترتیب اولویت زمانی مطرح با رهبری است. “من احساس می کنم که اگر به جای تنها منحرف سیاه گوگل با سیل ایمیل من آرزو می کنم آنها خواهد ایمیل های سفید گوگل به آنها بگویید برای بررسی خود را بررسی کنید امتیاز خود را درک کنند که کلمات خود را می تواند صدمه دیده است ، من می خواهم سفید گوگل به این ایمیل نیز هست.”

گوگل در بیانیه ای گفت که آن را فراهم می کند “تعدادی از منابع برای همه کارکنان در سطح جهان” که شامل بیش از 150 نفر از منابع در داخلی آن سیستم یادگیری. این شرکت همچنین مشخص شده تعدادی از سلامت روانی گزینه های آن را فراهم می کند برای همه کارکنان.

دوم-بیشتر دوست داشت نظر در هیئت مدیره پیام به نام برای فشرده نژادی عدالت آموزش برنامه ای به نام اقامت بود که ناگهان خاتمه یافته در سال 2019 به ابقاء.

“اگر گوگل واقعا در مورد مراقبت از ایجاد آینده ای متفاوت و همبستگی را پشت اقامت و در ادامه به چالش کشیدن وضع موجود” متحده تقاضا است.

ان بی سی نیوز, اولین گزارش کاهش گوگل به تنوع کار در ماه گذشته که شامل ختم اقامت و دو دیگر تنوع برنامه های آموزشی. این شرکت همچنین گفته کاهش کارکنان اختصاص داده شده به تنوع و شمول طرح و افزایش اعتماد در خارج از پیمانکاران برای ساخت آن تنوع و گنجاندن برنامه نویسی با توجه به زمان سابق و کارمندان گوگل.

هشت فعلی و سابق گوگل, کارکنان, گفت, NBC News اعتقاد آنها کاهش ساخته شد به سپر این شرکت از یک محافظه کار در واکنش زیر بحرانی پوشش از جناح راست سایت Breitbart در سال 2018 است.

گوگل را تکذیب کرد که در آن ساخته شده است هر گونه تغییرات برای جلوگیری از به عنوان ضد محافظه کارانه و گفت که تنوع آن و ورود تیم اندازه شده است کاهش می یابد اما نه که شرکت “افزایش و پوسته پوسته شدن” تنوع و شمول کار می کنند.

ادعایی کاهش گوگل به تنوع کار آمد در زمانی که اشتغال در صنعت فن آوری است که به شدت تحت سلطه و مردان است. تلاش برای تنوع بخشیدن به صنعت منتقل شده اند در سرعت خنک با وجود شیب تند افزایش استخدام در سراسر عمده شرکت های دره سیلیکون. در سال 2019 گوگل سیاه کارکنان اختصاص تنها 3.3 درصد از آن به طور کلی نیروی کار کمتر از یک درصد از سال 2018 است. و گوگل نیست یک پرت. Facebook را 2019 تنوع گزارش نشان می دهد که تنها 3.8 درصد از نیروی کار خود را شناسایی به عنوان آفریقایی یک افزایش کوچک از 3.5 درصد سال قبل است.

کارکنان فعلی با اشاره به تغییرات گوگل می توانید به آدرس روشن و بی عدالتی در این شرکت است که سقوط خطوط نژادی. سیاه و سفید نمایندگی در گوگل متمرکز شده است در آن گسترده پیمانکار نیروی کار با توجه به نه فعلی و سابق گوگل کارکنان. پیمانکاران فاقد امنیت شغلی تمام وقت کارگران به طور معمول خود به خود برای مراقبت های بهداشتی و معمولا دریافت حقوق و دستمزد پایین تر از خود را تمام وقت همتایان با وجود کار کردن در کنار آنها اغلب در همان شغل است.

در انتهای دیگر این طیف تنها 2.6 درصد از کارکنان گوگل در موقعیت رهبری شناسایی به عنوان سیاه و سفید به گفته این شرکت در سال 2020 تنوع گزارش. درصد بدون تغییر است از درصد از کارکنان در رهبری از سال قبل و کمتر از, درصد از کارمندان در این شرکت به طور کلی نیروی کار که برای اختصاص 3.7 درصد از کارمندان گوگل در سال 2020 است.

یک سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت: این شرکت نمی تواند اظهار نظر در ترکیب آن پیمانکاری نیروی کار و شرکت را فراهم می کند تنوع اطلاعات مربوط به پیمانکاران است. رهبری خود را تنوع داده های عمومی است.

علاوه بر آن Allyship صفحات گوگل نیز ارائه شده break-out جلسات که در آن سیاه و کارکنان دعوت به گرد هم می آیند به بحث در مورد احساسات خود و نگرانی در مورد در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس که اهداف مردم سیاه و سفید با توجه به پنج کارکنان فعلی.

این جلسات احساس مانند شرکت اجتناب از کار نسبت به اصلاح راه های نژادپرستی پخته به محل کار در گوگل, که رخ می دهد از طریق صدور عملکرد ضعیف نظرات برای کارکنان و تعداد بالا, سیاه, قرارداد کارگران که قادر به onramp به کارمند تمام وقت وضعیت کارکنان گفت.

در بالای آن وجود دارد نژادپرستانه microaggressions که دو کارکنان فعلی گفت: در حال روزمره بخشی از کار در گوگل.

“پاسخ بوده است اساسا کررل و منزوی کردن, سیاه کارکنان را در یک اتاق و باید آنها را بیرون ریختن و صحبت کردن با هر یک از دیگر به نام حمایت جامعه” یک زمان کارمند آشنا با گوگل کمک رسانی به کارگران گفت.

“آنچه از دست رفته است سیستمیک و تغییرات ساختاری. وجود دارد هیچ طرح یا comms داده شده به طور خاص برای ما غیر سیاه, همکاران,” او گفت:.

یک سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت که این جلسات در دسترس ساخته شد به سیاه گوگل کارگران و متحدان خود. این شرکت گفت: این طرح به ترتیب بیشتر از این جلسات گروه کوچک در پاسخ به تقاضا و درخواست های ورودی از کارکنان گوگل در مورد آنچه که اطلاع رسانی و آموزش های این شرکت را ارائه می کنند برای کارکنان.

در حالی که اثر تنوع و گنجاندن برنامه های آموزشی بسیار موضوع بحث دو کارشناسان که مشورت به تازگی خاتمه یافته تنوع برنامه های آموزشی برای گوگل اما نمی تواند صحبت می کنند و علنا با توجه به عدم افشای توافق نامه گفت: در این دوره در میان موثر ترین و به چالش کشیدن مداخلات تا کنون ایجاد شده برای مقابله با نژادپرستی نظاممند در سطح سازمانی.

شش کارمند در گوگل همچنین ادعا شده که این شرکت ساخته شده است آن را دشوار است برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد مرور نژادپرستی در محل کار برای دسترسی به منابع که قبلا در دسترس برای کارکنان.

برای چند هفته داخلی صفحه گوگل که لینک به منابع در تنوع و گنجاندن برنامه های آموزشی و مواد آموزشی برای کارکنان شده است هدایت می شوید به خارجی سایت Google.com/diversity که خانه اصلی برای گزارش گوگل مسائل سالانه جزئیات تلاش خود را برای تنوع بخشیدن به نیروی کار خود را. داخلی صفحه منابع دیگر در دسترس با توجه به تصاویر نوشته شده توسط NBC News و پنج کارکنان فعلی.

“هر کسی که در داخل می خواهد برای دسترسی به منابع برای یادگیری در مورد نژاد پرستی و نژادی امتیاز در محل کار در حال حاضر هیچ جایی برای رفتن” یکی دیگر از کارکنان گوگل گفت: اظهار نظر در ناپدید شدن داخلی صفحه منابع و در دسترس نبودن Allyship دوره ای که مدیر عامل شرکت در حال حاضر هدایت مردم به در ایمیل خود به کارکنان.

یک سخنگوی گوگل تایید کرد که اصلی داخلی تنوع و شمول صفحه قرار دارد که منابع و شرکت تنوع اهداف هدایت شد به خارجی تنوع گزارش وب سایت در مارس و گفت که شرکت های داخلی شبکه “متعدد سرپرستی نتایج و صفحات” که به نظر می رسد اگر کارکنان جستجو برای عباراتی مانند “عدالت نژادی” یا “تنوع است.”

پس از NBC اخبار منتشر شده تحقیقات خود را به گوگل ادعا کاهش به تنوع و شمول طرح 10 دموکراتیک اعضای مجلس با ارسال یک درخواست به پیچای خواستار پاسخ در مورد آنچه که دقیقا این شرکت قطع شده است و چه تنوع منابع آموزشی در دسترس هستند برای استخدام های جدید. یک سخنگوی Rep. Robin Kelly D-Ill., گفت: این شرکت و عضو مجلس نمایندگان همچنان در مکالمه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme