مرده پسران: رابطه جنسی سریع و آهسته خودکشی در سمت غرب اسکله
ژانویه 30, 1990

در دو A. M. این صفراوی شنبه, Pookie گره کردن پایین دیوار اسکله و fastens یک مرطوب سبابه خود ، “Fsssssssss” او می رود درخشان خود قورباغه چشم crack grin “من داغ مانند یک وقت motherfuck.” در این لحظه همه قشنگ ماشین آمده آشنائی ساخت سنجاق سر به نوبه خود در انتهای شمالی حوض. یک ساب نوسانات نقره ای ولوو سخت پشت سر او کاهش به یک بار کوتاه, چاق و چله بچه با مرتب کردن بر اساس epicene زیبایی عجیب و غریب برای پسران سن خاص. در پشت بسته مرد در آبی شهر ماشین خم بر شاخ.

شهر خودرو می کشد تا آن مسافر پنجره whirs پایین. پهن و صورتی و با جلا جمجمه همسالان تشکیل شده به عنوان یک جسد در چسترفیلد پالتو. “آیا شما نمی انجماد در آن چیزی است ؟” او هرگونه پرسش. “آیا شما در اون چیزی که می گوید:” Pookie ظاهر سر خود را در. “من به یاد نمی دیدن شما در اینجا قبل از.”

“و ممکن است من در اینجا دوباره پس بهترین را انتخاب کنید تا در حالی که آهن گرم است. خود را با آهن داغ عشق؟”

صورتی چشم انسان بازی بالا و پایین ، “آیا شما 15?”

“حداقل!” Pookie ترومپت. “به علاوه مالیات.”

صورتی مرد اخم و دور به نظر می رسد مدتی انجام اخلاقی خود را به حساب. “دریافت کنید.”

Pookie جهش در. در هشت یا 10 ثانیه طول می کشد تا شهر ماشین به آمار خروج. Pookie است که در سراسر صندلی و در صورتی مرد را در آغوش. “این لعنتی” yo-yo سمت راست وجود دارد” sneers Georgie که در 18 به نظر می رسد صرف چهره اش cinched تا مانند یک کیسه بوم. آن است که غیر ممکن است برای گفتن که آیا او صدای تجربه یا حسادت. “من به او گفتم ‘اقامت در حلقه تا شما می دانید این بازی.’ در عوض او تو نیم تنه راست بری اینجا با سنگ سرد مزاجی. من اگر خنده او به عقب می آیند در اینجا با یک چاقو در قفسه سینه خود را.”

اگر شما در حال نشستن در آن دیوار در دو در این صبح سرد و مرطوب بر شما مانند یک برادر, شانس هستند که شما نمی یکی از براق پوست بچه ها که تا اینجا در تعطیلات آخر هفته برای حزب از کریستوفر خیابان. شانس هستند و حتی بهتر است که شما نمی یکی از دکمههای پایین 20 ساله hustling جایی مثل دور در 53 خیابان, ارائه کسب و کار شما کارت — حرفه ای اسکورت — به Aquascutum جمعیت. هیچ شانس هستند شما در حال چه به آنها تماس بگیرید “مرده پسر” را در اینجا — یک اتفاقی بین سنین 16 و 20 بی خانمان و گرسنه و نه در بیماری.

با توجه به میثاق خانه کارشناسان به طور پیش فرض وجود دارد بین 10,000 20,000 نوجوانان در خیابان های این شهر: بچه ها از این کخ آفات-خانه مانند مارتینیک شاهزاده جورج بچه ها خاموش لوح المركم فرار predaceous خانواده ها و بچه ها شات از سیستم نگهداری نیویورک وسیع پاتولوژی کارخانه. از جان گذشته ترین آنها در نهایت به زمین با یک ضربه بر روی اسکله که در آن حتی نمک در هوا می تواند آنها را حفظ کند.

در چند ماه گذشته این بچه ها صحبت کردیم و به من در مورد خاص دانشگاه جانز که التیام آنها را به عنوان یک نوع از postsex مسهل; در مورد خطرات خواب در میان crazies در پناهگاه; در مورد crackheads و نمایندگی که سوار گله در صحنه چیدن بچه ها در پرواز است. اما به یک معنا همه از این است که درد نمیخورد چرا که اگر شما آن را پشته تا با هم و شمع بر روی چیزهایی مانند polyaddiction و پنومونی مجموع نمی خواهد به پایان برساند به عنوان بسیاری از بچه ها صحبت کردم و او به عنوان بی حس بی تفاوتی به ایدز است. با توجه به CDC تعدادی از کودکان و نوجوانان در سراسر کشور بین 13 و 19 با تمام عیار ایدز موارد بیش از دو برابر در دو سال گذشته است.

هر کس در این اسکله دارای یک pocketful of کاندوم. پروژه اولین گام های توسعه بازوی Hetrick-مارتین موسسه را کنار می گذارد و آنها را شبانه شدید به دستور لطفا از آنها استفاده کنید. اما کشیدن یک بچه کنار از گوش رس بسته و او به شما بگویم که (یک) او نیاز ندارد آنها (b) دانشگاه جانز نمی خواهد آنها را می پوشند و (ج) لاستیک این روز فقط یک تراشه چانه زنی — “آنها به شما پنج شاید 10 دلار بیشتر به اونا انجام آن پوست بر روی پوست است.”

“در وهله اول من fuck, I don’t get fucked,” harrumphs Arnie های قد بلند نحیف بچه به چه کسی میثاق خانه معرفی من. “در وهله دوم من دریافت مکیده من نمی خورد. آیا این صدا به شما مانند من نیاز به قرار دادن در یک کیسه?” در واقع من به او بگویید که آن را برای تلفن های موبایل مانند او نیاز به قرار دادن بر روی دو.

“Nah” او sneers کشویی پایین و در صندلی خود را. “من بوده ام در اینجا در حال اجرا بازی رفتن به مانند شش سال در حال حاضر. و در هر زمان آنها تست من…” او clucks به من خود را stagey پوزخند. “حذف به عنوان هیئت مدیره بهداشت و درمان.”

“دوازده درصد از کودکان و نوجوانان آمده است که به سیستم ما تست مثبت HIV” گزارش جورج Wirt, میثاق خانه خستگی ناپذیر معاونت ارتباطات است. که رقم سرسام آور همسان در برابر عفونت ملی رای از 4.3 به ازای هر هزاراما به عنوان Wirt می گوید: “شما واقعا نمی توانید حتی با 12 درصد است. بسیاری از بچه ها که بوده است در خارج وجود دارد hustling برای هر طول زمان حتی نمی آیند به سیستم ما. واقعی تعداد به طور قابل توجهی بالاتر است.”

میثاق خانه خود گفتن براق بر روی این مشکل است. برای همه آن جشن و خوب کار می کند — و حتی مخالفان آن معتقدند که زندگی در این شهر غیر قابل تصور خواهد بود و بدون CH مداخلات — آژانس بدنام است برای دادن گی بچه ها یک زمان سخت. در مرکز بحران در 41 خیابان خفیف پسران در حال پرتاب با hardass مصنوعی با نتیجه قابل پیش بینی است که برخی از “دریافت تجاوز یا ضرب و شتم یا مورد آزار و اذیت به هیچ پایان می گوید:” مدیر یکی دیگر از آژانس که کاهش یافته است به نام. و جویس شکارچی مدیر خدمات اجتماعی برای Hetrick-مارتین موسسه کوچک اما فوق العاده موثر آژانس که منشور حفاظت از گی و لزبین جوانان می گوید داستان از یک بچه که یک بار به نام او در از جان گذشته شکل. “من اشاره او به عهد ، که در آن دیگری می تواند ارسال کنم ؟ او گفت: “اگر آن را به بهترین شما می توانید من را در خیابان’ و آویزان است. که هنوز هم به من ثابت شده در حال حاضر. به همین دلیل است که ما تصمیم به شروع این آژانس است.”

و حتی به عنوان میثاق خانه ضربان طبل در مورد نوجوان ایدز مخفف آن در امتناع خود را به دست از کاندوم. به جای جنسی ایمن را موعظه پرهیز به این بچه ها اثبات می کند که کاتولیک تاریک اندیشی نیست مرده آن را فقط رفته بخش خصوصی. این است که به پیمان قربانی که به تازگی افتتاح یک طبقه برای کودکان و نوجوانان بی خانمان مبتلا به ایدز و بررسی سیاست خود را از اینکه همجنس گرایان مرد با مصنوعی. نکته این است که در خارج از یک خوشه از سازمان های کوچک این بچه ها بدون در بندر دائمی طوفان.

“هیچ کس برای آنچه در مورد به پایین می آیند” هشدار Wirt. “در سراسر کشور وجود دارد خدا می داند که چگونه بسیاری از بچه های آلوده در حال حاضر. شما در حال رفتن به نیاز به یک آرایه ای از پاسخ های جدید هنگامی که آن موارد جوجه کشی.”

قطعا پیر پاسخ کار نمی کند; میثاق خانه از دست می دهد و دو نفر از هر سه بچه ها آمده است که به مراقبت از آن. بالا-در-شش-lights-out-توسط-10 پسران شهر زندگی نمی تواند شروع به رقابت با بچه خیابانی را “deathstyle” به عنوان Trudy پترسون مدیر Streetwork پروژه خواستار آن است. پترسون, زنده, ورزش, زن در میانه چهل سالگی که کار با این بچه ها برای تقریبا 20 سال می گوید که آنچه که آنها به شدت درگیر در این روزها این است که یک نوع از “خودکشی کند. “من میخوام یک دسته از مواد مخدر, و من از بین برود و سیستم ایمنی بدن را دیوانه و آن را پنج درجه و… من در این ماشین با سه بچه دانستن آنها دگرآزار و سوء استفاده از من…’ “

بچه ها تعریف موجودات لحظه بی اعتنا به مرگ و میر. اما در اسکله انکار است دو جداره. پشت مرسوم نوجوان مطلق است ضخامت شیل از غم و اندوه و خشم. “تقریبا هر بچه من اینجا این است که به شدت آزار کودک” توضیح می دهد که الیزابت Mastroieni, میثاق خانه را مستقیم-تیراندازی ایدز مربی. “بنابراین بسیاری از آنها فروخته شد و یا سکس و یا مورد ضرب و شتم توسط پدر و مادر خود و یا فقط صاف کردن رها… برای بسیاری از [بچه ها], hustling است که واقعا یک اجرا یا نمایش مجدد از آنها چه بزرگ شده فقط در حال حاضر آنها رو کنترل کنید. به جای دروغ گفتن در بستر بی اراده در انتظار پدر و مادر به در آمده و در حال حاضر آنها این قدرت را می گویند بله یا خیر — دریافت و پرداخت پول به چیزی که در بالا از آن است.”

توسط CH برآورد وجود دارد که یک میلیون بی خانمان کودکان و نوجوانان hustling, رابطه جنسی در این کشور است. در نیویورک اتفاق می افتد تا حد زیادی در سیاه و اسپانیایی اما در میامی و فورت Lauderdale آنها به شدت سفید. و در L. A., گزارش, Wirt, فقط از یک حقیقت یاب سفر خارج وجود دارد بچه ها در حال پرواز هستند از سطح تقسیم خانه ها. “ما هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. وجود دارد کمی شهرستانها از بچه ها چیز تحت آزادراه سانتا مونیکا.”

و نه چیزی آویزان منظمی در میخکوب کردن محکم کردن از تمایلات جنسی. برای هر پسر بچه در حوض اذعان دارد که او را, گی, دیگری وجود دارد که غضبناک است که او را “یک دختر در کوئینز و یک کودک کمی در راه است.” بدون تنها چیزی که این بچه ها می توان گفت که در مشترک است که آنها بوده ام دستکاری توسط افراد بسیار زندگی منصوب به حفاظت از آنها.

من زندگی می کنند به توان صد” اعلام دیگو شیرین بیانی بچه که خم مانند یک آنتن در برابر نسیم. “من نمی خواهد هیچ بیماری هیچ کس نمی تواند به سختی صدمه دیده من چون زندگی در حال حاضر استفاده می شود تا تمام آن گلوله بر من. اگر می خواست آن را به پایان برساند من آن woulda تا زمانی که من چهار بود.”

ما در حال راه رفتن جایگاه این خوشبو اکتبر شب بهره گیری نادرست blandishments از تابستان است. در اطراف ما جانز مثبت وزوز در آورده با خفیف هوا و برخی از توهم در مورد رمان. دیگو کنه خود predilections به عنوان آنها بروید. “است که یک دوست به ضرب و شتم یک طعم و مزه کردم خود را کمی سفارشی ساخته شده دست و پا زدن…. آبی شاهوار او می خواهد شما را به او همسر زشت برای او و سپس بیرون رفتن و خوردن مواد غذایی مکزیکی با اونا ، و این knucklehead او شما را به هر چیزی که او می تواند اما آنچه او واقعا می خواهد برای شما به شاش در شیشه جلو اتومبیل خود را. از لب خود را به خدا دهن من می گویند.”

ما صحبت شده بود در مورد دوران کودکی خود را یک لحظه پیش هنگامی که من به او بگویید که او از چیزی است فرار او با صدای بلند می خندد. “من می توانید اسکیت خوبه عسل! من سیاه و سفید دوروتی Hamill!”

داستانی که او آشکار است مانند بسیاری از دیگران می شنوید که شما گرفتن خود را بدانم اگر این بچه ها به اشتراک گذاری یادداشت ها. وجود خود را مهر و موم شده ارتباط خود را با ستایش مادر “بود که برای من مثل یک قدیس یک فرشته بر روی زمین” ، پدر یک پستچی بود که پس معنی “او با استفاده از به نیش سگ”; و در آنجا بود که دیگو خود حس “از به عنوان اوایل به عنوان من می توانم به یاد داشته باشید” که او شده است می خواهم جدا از خانواده برای مرد سوء استفاده. “من متاسفم اما من به خنده” او می گوید: نمی خنده. “شما در حال رفتن به ضرب و شتم من با دسته جارو برای چیزی به عنوان دو سنت به عنوان slurping شیر من — و سپس یک ساعت بعد آمد و دراز با من ؟ من می دانم آن را مودب به چیزی می گویند در برابر خانواده خود را — اما برای که آنها را برای شما به ارمغان آورد مجازات عزیزم.”

و برادران و خواهران خود را? از من بپرسید. آیا آنها از آن آمده خوبي ؟

“Pshuh” او بزند. “آنها به عنوان شاد به عنوان larks. تا آنجا که آنها نگران هیچ یک از این تا به حال اتفاق افتاده است.” او مکث مشابه را در روشن مجلل کریستف خیابان. “من حدس می زنم من تا به حال به این وزن برای خانواده است.”

نیست که ترحم آن را گناه و آن را مرگبارترین اعتیاد را در اینجا — این پیوست به این ایده است که شما مناسب هدف از زندگی سادیسم است. چرا مثلا نیست این بچه ها فروش کرک به جای بدن خود را? به دلیل برخورد یک عمل خشونت در برابر دیگران; hustling بدن خود را به مردانی که نمی پوشیدن کاندوم یک عمل خشونت علیه خودتان حمل-خارج از حکم صادره در دوران کودکی است. “چرا بچه من باید بدون هیچ زحمتی اونا به پوشیدن لاستیک ؟” شانه ای بالا انداخت کریس بسیار سنگسار فلز بچه در چرم سنگین. “من میخوام مرده در دو سال به هر حال.”

یک شب در اواخر سپتامبر شاید دوم من در صحنه بودم بالا رفتن حوض مصرف غیر روحانی از زمین وقتی شنیدم کسی فریاد “YO” خود را به عقب!” من چرخ و دیدم سه تا از بچه ها مستقیما برای من بسته سخت و سریع به عنوان linebackers. من مسدود نیروبخش خودم برای ضربه هنگامی که یک دوم فریاد آنها را بالا آورده ، آنها نوسان کردن راست پرتاب glares بیش از شانه خود را و پریدند تقسیم بر روی بزرگراه. من پشت قلب و در داخل قفسه سینه و رفت برای تشکر از بانی خیر یک چمباتمه زدن سیاه و سفید بچه دو تن denims ورزشی چربی ولت بیش از یک چشم است.

“آه مرد با شما” او sneered “من نباید اجازه دهید ’em jay شما تنها I don’t need no 20 پلیس را در اینجا. من مثل 60-سنت چیزی در جیب من امشب.”

من توضیح داد که آنچه که من انجام شده بود و پیشنهاد برای خرید او صرف شام. او به دیدن من پرس کارت. “این را کسی خوب سوغات. اما شما bullshittin’ من می دانم که شما رو تا جایی. شما نمی واقعا اینجا با خودتان است.”

من به او اطمینان داد که من و پا به بوت.

“به اطراف خود نگاه کنید!” او guffawed savoring من حماقت است. “شما ببینید این همه hardnut crackheads? آنها ain’t برای دریافت اینجا را گذاشته آنها در اینجا برای دریافت پرداخت می شوداگر شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد.”

وجود کودکان و نوجوانان سامانه sullenly روی کاپوت خودرو; بچه های رومینگ بعضا در بسته های سه و چهار و یا نشسته اند مانند cabals اطراف کسی boombox. تنها در far north end می تواند در پسران دیده می شود ایستاده با خودشان اسلحه در سراسر سینه خود را در desultory حضور و غیاب. “این ain’t Shangri-la دیگر این است 42nd Street جنوبی” گفت: اوبری. “هر چیزی وجود دارد شما می توانید در اینجا در حال حاضر. مواد مخدر, ماشین استریو کل trunkload اسلحه — هر چیزی که شما می خواهید به جز گربه… اما بررسی که روز جمعه است.”

شوخی چندمین بار. فقط آن شب من است می خواهم به صحبت کردن به یک زن و شوهر از خرده فروشان در خیابان کریستوفر که تلخ سوء ظن شد که پلیس بودند بی سر و صدا redlining غرب روستای جوانه همه گیر گناهان از میدان تایمز را در اینجا. “نمی ششم حوزه همیشه در حال گشت زنی در این محل؟” از من خواسته اوبری.

“به حمایت از چه کسی ؟” او snorted. “هیچ کس اینجا اما یک دسته از fags و baseheads.”

و به کدام یک از این دو گروه را از او می گیرند ؟

“نه نه” او اعلام کرد. “من یک مرد با یک طرح. یک روز واقعی سریع من میخوام فقط… ناپدید می شوند.”

وجود دارد برخی از رعد و برق در آن کلمه ، Trudy پترسون که عشق به این بچه ها suffuses همه چیز او می گوید: به من گفت که سخت ترین چیز در مورد کار “است که این بچه ها فقط ناپدید می شوند. ما نمی دانیم که اگر آنها رفت و به پایین فلوریدا به فشار به پورتوریکو و مادربزرگ خود را و یا اگر آنها گرفته شده است تا به برخی از پشت بام توسط یک باند و تجاوز.”

اوبری آیا در واقعیت ناپدید می شوند — در بخار خود من امیدوارم که — اما نه قبل از من به او دوباره که شب جمعه. او ایستاده بود و خود را به دنبال مانند hell in a red hood, skeed خود را در یک نرم افزار-و-smack جم. “بیا اینجا” او گفت:, بغل کردن من. “من می خواهم به شما نشان می دهد چیزی عجیب است.”

ما راه می رفت پایین به دومین اسکله. وی با اشاره به crawlspace حدود 40 فوت که در آن یک بچه بود که صدای خواب شاید یک حیاط بالا جزر و مد. “من هرگز در زندگی من بوده است که fucked up” او شگفت زده. “من امیدوارم که هر چه او انجام دهد امشب او نمی رول بر. که می تواند یک رویای خیس-and-a-half پسر!”

او هنوز هم به در مورد این 10 دقیقه بعد میخواستم بدونم که زندگی را پاس قبل از اینکه چشم خود را اگر شما غرق در خارج وجود دارد خود به خود و یا چارلی تن را زمانی که خنده به طور ناگهانی در گلو او را. “هو گه در اینجا می آید سریع ترین راه برای مردن.”

وی با اشاره پنهانی با چانه اش به یک کودک بنز سدان. که گردان حوض به آرامی در یک نوع متلک, Dave پارکر صدای یورتمه رفتن اسب. خود ویندوز بود را آشکار سه ب-پسران در fronting طلا به اندازه کافی برای شناور یک شهرداری در صدور اوراق قرضه. آنها اسپری صحنه با خود 12-سنج glares.

“کدام یک فروشنده؟” از من خواسته.

“چه are you gonna go مصاحبه او ؟” او sneered. “Yo مرد ترک lookin’ at ’em! شما detec نوشته شده بیش از همه شما. اگر آنها را ببینید من حتی صحبت کردن به شما در مورد اونا…”

ما جلوی چشم ما به عنوان بنز ساخته شده یکی دیگر از تصویب و سپس پوست کنده را بر روی بزرگراه serenading ما با وزش گونه ای از NWA:

برو به پلیس و رن آن گفت: با اقتدار
چون niggers در خیابان است که یک اکثریت
یک باند است که با هر کس من پله
و یک مخفی, دکتر سلاح نگه داشته است
یک stashbox برای به اصطلاح قانون
Wishin’ رن یک کاکاسیاه آنها را دیدم…

“بود که Markie خدمه گفت:” اوبری. “او شما ارسال ’em پس از شما اگر شما مانند حتی پنج دقیقه دیر — و کسانی که niggers نیست حتی بازی.”

“آیا Markie اجرای نمایش در اینجا؟”

“نه واقعا او باقی می ماند در بالای شهر نوک. اما برخی از این hardnuts و دریافت 50 بطری [ویال] اففا او سپس دود گه و نمی آیند با 200 دلار است. این که چگونه niggers شات گرفتن در اینجا.”

“وجود دارد بسیاری از بچه ها گرفتن شات؟”

اوبری ثابت من با او آماده تابش خیره کننده. “این همه چاق آنها بود بیرون کشیدن رودخانه — شما چه فکر میکنید آنها سقوط کردن خود قایق بادبانی?” او wagged سر خود را متاسفانه پس از آن زمزمه “Dag اما بنز بود slammin’ ، تمام پول من ساخته شده اینجا… من اسم خریداری که خودرو سه برابر شده است.”

“کجاست آن همه در حال حاضر اوبری?”

عاقلانه و جهان خسته و مانند بسیاری از کودکان خیابانی, تئاتر, او منتظر دو بیت قبل از گفتن بینهایت, “من ممکن است دیوانه اما من نمی احمقانه است. من پرداخت homeboy کامل.”

“وجود دارد کودکان و نوجوانان تبدیل کردن مرده در سراسر شهرستان می گوید:” میثاق خانه Mastroieni. “گاهی اوقات هنگامی که پلیس پیدا کردن یک بدن در یک مقدار زیادی و یا یک سایت ساخت و ساز آنها را می دانم که به تماس با ما برای اولین بار. ما نگه داشتن یک فایل در هر بچه ما اینجا ببینید… اغلب ما تنها کسانی که می تواند به شناسایی یک بچه و یا مراقبت.”

یک بچه در حال اجرا اسکله او اشاره وحشتناکی آسیب پذیر کامل جرم و جنایت در حال انتظار برای رخ می دهد. “آنها کار خود را به آنها کردم و I. D. [و] آنها بالا از ذهن خود بیشتر از زمان…. اگر شما یک فروشنده و یک بچه stiffs شما, شما می توانید یک مثال سریع از او برای $20. و اگر شما از جان و شما می خواهید را به یک بچه به نیوجرسی و دفن او را — آن را مانند او یک شریک jotting شماره گواهینامه خود را به پایین…”

“لطفا درک کنید که ما در حال تلاش برای حفظ روابط خوب با پلیس می گوید:” Mastroieni. “و به طور کلی ما است. وجود دارد برخی از بسیار محترم پلیس در خارج وجود دارد, پلیس که نکته ما را هنگامی که آنها یکی از ما بچه ها که در آن او قرار نیست. اما بسیاری از آنها ؟ ” او آه. “بسیاری از آنها را فحش ندهید در مورد این بچه ها. تا آنجا که به آنها مربوط می شود و هر كس آنها را به قتل انجام شده است کار خداوند.”

چگونه لاغر 17 ساله من کاین توسط دانشگاه جانز و فروشندگان دفاع از خودش ؟ با مسلح کردن خود را کاملا به معنای واقعی کلمه به دندان. وجود ندارد یک بچه وجود دارد و بدون اسلحه یا چاقو و یا در هر یک لبه امن در تخیلی ، بابی ظریف بچه نشسته روی کاپوت یک Dodge به من نشان داد که چگونه برای پنهان کردن یک تیغ ریش تراشی بین گونه و لثه (“نگه داشتن تیز سمت پایین و اصلا لبخند بیش از حد”). او به من گفت آنچه اتفاق افتاده بود به او و معشوق ریموند. آنها راه رفتن غرب در چارلز “نوشیدن آبجو و smooching را امتحان کنید و گرم ماندن” هنگامی که به طور ناگهانی آنها بر یک carload از بچه ها. “من نمی گویم آنها نیست بچه های خوب — آنها — اما من می دانم که حداقل یکی از این پسران هرگز فراموش من است. من قطع گه از ماهواره به ماهواره و تیغه زنگ زده بود بیش از حد.”

ریموند اما آمد و دور تا تا از او تا به حال برای رفتن به پورتوریکو. “او واقعا یک پسر خوب, و من هرگز انتظار می رود که… من هرگز تا به حال هیچ کس با من با احترام قبل از. و بین ما تا به حال مانند یک اتاق کوچک در Flatbush. این بسیار نیست اما حداقل من از اینجا تا هیچ چهار صبح در تلاش برای به دست آوردن کسی به من را به جای خود را بنابراین من می تواند به گرفتن یک دوش.”

اگر آن را منصفانه برای تماس با بچه ها زندگی از ترفند برای ترفند آهسته خودکشی, چه چیزی با شما تماس مردان رشد کرده که کروز آنها ؟ نوشتن یک قطعه در جانز التماس یکی کمک رسانی کارگر پس از دیگری معنی با تمام معنی باش آن حرامزاده. اما درخواست خیانت برخی کنجکاوی نیز — که هستند این مردان و چرا آنها را خرناس پس از کودکان و نوجوانان و غمگین بیمار معتاد کودکان و نوجوانان در آن است ؟

“نود تا 95 درصد از [جانز] در مردان متاهل با خانواده” پترسون می گوید. “آنها طلایه دار از رهبران و مدیران فروشگاه مدیران — men با پول… یکی از بچه ها به من گفت:” شما می دانید آنها به باز کردن کیف پول خود را به من پرداخت و من به دیدن تصاویر فرزندان خود را در وجود دارد و من فکر می کنم اگر آنها در حال پرداخت من برای انجام این کار چه چیزی آنها انجام می دهند در خانه خود را به کودکان و نوجوانان?'”

در ساعت 3 صبح زمانی که نرخ ارز در اسکله یک بطری کرک برای یک کار آن را به جان می خواهم که به عنوان تهیه نرم افزار; جان که spurns بچه خفه کردن رول از کاندوم; جان که افزایش حول و حوش از رابطه جنسی به سادیسم است. تقریبا هر بچه من صحبت از اسکله به بندر مقام به حلقه در 53 و خیابان گفت: او حداقل یک به طور منظم است که درگیر و او را به انجام “وایلدر چیز” یعنی به نوعی عمل می کنند که تنها ترین نامحدود ذهن می تواند تفسیر به عنوان نفسانی است. وجود دارد پیتر فانوس-جاوید بچه چرب شلوار جین که “سهشنبه مرد” چنگال بیش از 200 دلار به yoked به دو قطب در پشت ون خود و خود را, نوک سینه ها, سوراخ کرده با یخ انتخاب کنید. وجود دارد موریس که پرداخت می شود “stoopid پول” به گه در یک هات داگ, رول و مشتری خود را به خوردن آن.

من می خواهم به آن را thuddingly ساده است که ما در حال صحبت کردن در مورد به اصطلاح مصنوعی اینجا مردانی که تمایلات جنسی است, تیک تاک بمب خود را تحت دو خانواده استعماری. “روز بعد” پترسون نگرانی “برخی از مرد رفتن به از خواب بیدار با ایدز و آن را به همسر خود. بعد از آن او برای آمدن به اینجا با تفنگ و شلیک 10 خیابان کودکان و نوجوانان.”

با توجه به ثبات خود آرزوی مرگ — وجود دارد جانز خرید پسران با آشکار ضایعات در سلاح های خود را — آن است که غیر ممکن است که “زن” نه در حال حاضر بیدار به کشف. اما آنچه پترسون است که با قرار دادن انگشت خود بر روی این جان ظرفیت برای طرح رانندگی خطر از خود-نفرت از طریق دل این بچه ها. “با دوجنسه, شما می دانید, دانشگاه جانز مانند پانچ آنها را در محل انشعاب بدن انسان می گوید:” Mastroieni. “بچه نورد در اطراف در نزع و جان وجود دارد خنده, رفتن,” هی, من فقط می خواستم مطمئن شوید که شما یک پسر.’ “

دیگر کسری از جان مردم از همجنس, تمایل به بسیار خوش خیم تر به بچه ها. بسیاری از فرم پیوست به خود “آهنگ,” آوردن آنها را به خانه برای چند روز و یا حتی یک کشش از هفته قبل از چیزی که نوعی قمار کردن بیش از مواد مخدر و یا قوانین خانه. آنها را یک بچه به شام یا گاهی اوقات او را انتخاب کنید تا یک پیراهن بدون کوچک به نفع کسی که با پوشیدن همان چیزی که تمام هفته. آیا این همدلی یا عاشقانه و یا یک نجات, فانتزی, چیزی کاملا اون روی سکه از سادیسم به نظر می رسد برای به دست آوردن اینجا.

بچه ها من صحبت شد و ممنون برای این امور اما تجربه برای مراقبت نیز وحشتناک به آنها. از یک طرف آنها گرسنه برای آن مهم نیست که چقدر بلند آنها بوده ام در اینجا و در دیگر آنها چسبیده سریع به خود سخت پسر بچه با تکبر راه رفتن را که بالای شهر خیابان تاثیر می گذارد که آنها برای زنده ماندن. “من انجام آنچه که من باید انجام” می رود دگم از غرب خیابان “اما من لعنت به مطمئن شوید که هیچ کس اسباب بازی-پسر.”

“من بسیار عادی فرد است. من نمی خواهم خودم را یک شیطان می گوید:” پیتر. “اما زمانی که من در آن لوله, همه من می توانید در مورد فکر می کنم و صدای بلند! — لعنتی. گاییدن, سیگار کشیدن, گاییدن, برخی بیشتر. و من به شما بگویم چه — زمانی که سر بر می آید من باید برم جایی و ضرب و شتم گوشت من چون در غیر این صورت من مسئول به کشتن کسی.”

در گريز از crack, همه چیز جدا پرواز: محله, خانواده, شخصیت ها. اما این دارو همچنین دارای یک موذی اثر جانبی که نبوده است به اندازه کافی به خوبی مستند شده است. دودی در حتی مقدار متوسطی می توان آن را فقط یک دیوانه-ساخت داروی مقوی غرایز جنسی پاک کردن تمام دیگر الزامات خارج از هیئت مدیره. آن را مانند یک تزریق خالص id هر نیم ساعت — و این بچه ها نیست دقیقا غیرمنتظره با superego برای شروع با.

“از آنجا که از کرک می گوید:” پترسون “وجود دارد بیشتر و بیشتر ناامید انجمن: multiple-همکاران, عیاشی, نوع, رابطه جنسی در ترک خانه…. مخدر خود را به شما درایو به آن است. شما اهمیتی نمی دهند که چگونه بسیاری از بازوها و پاها و سنجش — بیشتر merrier.”

“در نگاه این افراد در اینجا” دیگو بوییدن. “آنها نمی مراقبت از آنچه به آنها نگاه مانند آنها اهمیتی نمی دهند چه آنها بوی — crack روسپیان که همه آنها در حال…. شما اینجا پایین آمده با 20 بطری مهم نیست که چقدر پیر و زشت شما هستید Pied Piper از غرب خیابان.”

تنها چیزی که کاهش سریع تر از قیمت مواد مخدر در این شهرستان است که قیمت خیابان. “من استفاده می شود به را خوب پول در اینجا و من صحبت کردن در 50s 100s می گوید:” دیگو. “در حال حاضر در دانشگاه جانز درایو آنها حتی نمی بگو سلام. آنها فقط رفتن ‘هی شما یک ساقه (a crack لوله) در شما?’ و اگر به شما می گویند بله حق در آن وجود دارد و آنها می دانند که آنها به شما کردم… سه, چهار, بازدید, شما خواهید بود تا در صندلی عقب مثل یک برده — شما حتی ممکن است که با هیچ پول است. این پسر Rickey بحث در مورد ” من که مرد صرف $300 در من.’ واقعا ؟ من نمی دیدن آن است. ‘به خوبی آن را 300 دلار در سنگ است.’ آه. بنابراین شما در اتاق با او صحبت کردن در مورد شش و هفت ساعت و زمانی که شما آمد شما تا به حال به هاپ گردان به عقب بر گردیم در اینجا” دیگو chortles. “من حدس می زنم که چرا آنها آن را پیش بینی نیست.”

میثاق خانه اشاره به این فاجعه tit-for-tat به عنوان “بقا جنسیت” را به عنوان اگر بچه ها به باد جانز به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را. CH باید بدانید بهتر است. قطعا ارتباط خود را با مردم انجام دهد. ساخت دور در نوزاد خود را آبی, وانت آنها را همان پسران وجود دارد شب پس از شب — حساس-خسته از بوی مترو بر آنها. بچه ها فرود بر وانت در خود خجالت راه ظاهرا برای یک فنجان کاکائو و بادام زمینی-کره ساندویچ اما همچنین به صحبت کردن با کسی مثل ورونیکا DiNapoli.

چهار سال توسعه کهنه DiNapoli مخلوط از درایت و حساسیت اغلب بچه ها باز می شود تا در نقطه ای. آنها او را در آغوش بگیرید و نگه دارید و سریع به دست او و یا او را از آستین به عنوان آنها بریزید غم انگیز خود را بسته نهفته است: ورونیکا didja شنیدن, من از رفتن به کالج… ورونیکا, Herbie به شما گفت ما در بر داشت این پرواز نقطه در کوئینز? و او گوش به آن همه تاسیسات و انرژی در اطراف خود ادعا می کند زیرا او می داند که همه آنها را. در خصوص شب سرد و چند تا از آنها رضایت به بازگشت به محل اقامت و یا سوار شدن به بیمارستان برای gash در ساعد خود را. اما این کودکان هستند که امید و اعتماد شده اند و پاره پاره مانند کابل. در هر برکت آنها آموخته اند به گمان ضرب و شتم.

“این بسیار غم انگیز می گوید:” لیز روسیه دشوار قشنگ مدیر سابق Hetrick-مارتین اعضای تیم. “آنها به ضرب و شتم در خانه آنها را ضرب و شتم در محله خود [و اگر] آنها بوده ام لگد توسط پدر و مادر خود آنها را ضرب و شتم در گروه خانه های… همین دلیل است که بسیاری از آنها را در اینجا در وهله اول — در واقع آنها احساس امن تر در اسکله.”

حتی با استانداردهای بی شرمانه این شهر این شرم آور است که هیچ پناهگاهی برای بی خانمان ها, گی بچه ها. در لس آنجلس یک شهر شناخته شده در سراسر جهان برای آن با توجه به وجود چنین مکان هایی ویژه لوئیس لی گروه اقامت کودکان از شب. در سان فرانسیسکو بچه های همگرا در پروژه سنگ پله, تصادف پد با کارکنان در مازو. اما در نیویورک است یا میثاق خانه یا خیابان سوم شرقی مردان پناهگاه که در آن بچه ها ایستاده مورد به احتمال بسیار به عنوان یک کوسه ماهی قرمز در استخر.

آنچه را که آنها نیاز به یک محل است که بدون قید و شرط ایشان که استقبال آنها را در همه خود درد و پیچیدگی است. شده است وجود دارد برخی از بحث در میان سست کنسرسیوم متشکل از سازمان های کوچک در مورد دستیابی به یک فضا اما چیزی که مایل فراتر از درک خود را. این موضوع برای آینده HRA ارشد که هم می توانید شروع به دنبال در اطراف برای یک مرکز مرکز شهر و یا تخمگذار در عرضه تابوت برای سال جدید است.

در ضمن بچه ها را در زمستان در E قطار و یا در برخی از مرد تئاتر در غرب ایجاد کرد. گفت: یکی از بچه ها که گذشت سهم خود را از شب وجود دارد “شما در انتظار برای دیدن یک دسته کامل از عجیب و غریب جنسیت, رفتن, و به جای این همه این بچه ها زدم خواب…. در اواسط ماه مارس تا شما خوشحال خواهید بود آنها به شما اجازه اقامت وجود دارد اما کسانی که صندلی های سخت روی خود, سکس پسر.”

فرومایه به عنوان آن را در زندگی بالا نسبت به سال گذشته زمانی که بچه ها خواب در پشت reeking کامیون زباله و یا در وزارت بهداشت را نمک انبار در خیابان 16. “آنها تا به حال به اکثر بازی گاه به گاه موش در آن وجود دارد” دیگو winces. “Big-ass آنهایی که فقط راه می رفت تا به شما و شروع به جویدن خود را گه… اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده من پدر من در خواب با بیمار, کثیف حرومزاده برای 13 سال اما موش من نمی توانم با کار است.”

یک شب که برای اولین بار تلخ کشش پس از روز شکرگزاری من در زمان سوار شدن تا به شرق 53 خیابان. حلقه آن را به عنوان شناخته شده استفاده می شود ریتز خشن تجارت:, پاک, پسر خوشگل, اکثر آنها سفید در دسترس برای delectation بیشتر تبعیض آمیز کام. را وارد کنید, کرک, بزرگ لولر. از جمله کودکان و نوجوانان به عنوان موفق به هدایت روشنی از لوله در حال حاضر انجام کسب و کار خود را در داخل میله ترک خیابان ها به مرده و پسران تازه معتاد. شما ببینید آنها بنا کردن در درگاه یا تلفن غرفه لاغر و windburnt در نایلون نازک کت.

آنها تمایل دارند اما نه به نشان می دهد تا مقدار قبل از ساعت 3 صبح مشغول به کار اسکله و ” شیطان برای earlybirds. فقط قبل از نیمه شب راه می رفت محله به دنبال stragglers. من تبدیل شده تا 55 در خیابان حیرت و شگفتی به خودم در بالا-سرعت شناسی کرک که من تو را دیدم یک بچه skulking در سایه. من حمله کردند فقط به هفته قبل میخ که من سمت چپ اسکله ها توسط یک دسته از بچه ها فریاد “شاه!” بنابراین من شکست چپ در غریزه برش او یک بستر گسترده. آن را به عنوان اتفاق افتاده است, او گریه. من نزدیک گناه و نگران و دیدم کوچک, اسپانیایی, بچه, با, تخت, صورت گرد بغل کردن خود inconsolably.

“چه اتفاقی افتاد؟” از من خواسته. “آیا کسی به شما صدمه دیده است را در اینجا؟”

او آمد از نیمه دولا شدن و ثابت من با یک نگاه است که من هرگز فراموش نخواهم کرد. او تا به حال دلخراش از یک نوزاد رها شده, وحشی و illingual خود را در درد و ترور. او دچار تشنج در بخش چپ و راست رفتن در مقطع هدف اسپاسم. او teetered در برابر ساختمان لک لک ، “موریس!” او فریاد زد: من. “موریس به صبح! من sposedta شده بالا از سه ساعت پیش!”

من حمایت کردن و نگاه کردن به پایین خیابان به دنبال یک پلیس یک آمبولانس. اما تنها چیزی که من در آینده خیابان دوم شد باد ساخت اعلام آن به دیگو و به اوبری و به مرده پسران در همه جا که زمستان در آن maleficence بود اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی