کومو پیچد تا محبوب coronavirus جلسات با هشدار برای دیگر میگوید: “بیشتر مردم می میرند’

بیشتر مردم خواهد مرد اگر متحده که بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت و به گزارش خوشه در موارد نمی اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19 نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در طول نهایی خود را روزانه در نشست خبری روز جمعه.

“بیشتر مردم می میرند و آن را ندارد به این باشد که راه. فراموش نکنید سیاست, هوشمند, باز کردن اقتصاد هوشمندانه و صرفه جویی در زندگی می کند در همان زمان. این چیزی است که ما نشان داد با این نسخهها کار در نیویورک” کومو گفت: در جلسه توجیهی نهایی خود را.

کومو نهایی روزانه coronavirus نشست خبری می آید بیش از 100 روز پس از آغاز دولت در پاسخ به شیوع بیماری است. نیویورک را تایید کرد, اول خود را coronavirus مرگ یک زن 82 ساله نیویورک با موجود مسائل مربوط به سلامت در 14 مارس.

پس از coronavirus کشته شدن بیش از 30,900 مردم در نیویورک بیشتر از هر دولتی در کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. Coronavirus کشته شدن بیش از 118,400 نفر در ایالات متحده با توجه به هاپکینز داده است.

تعداد مرگ و میر بیش از چهار هفته است که انتظار می رود به سرعت بخشیدن در آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, فلوریدا, هاوایی, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی و یوتا در مقایسه با ماه گذشته با توجه به پیش بینی های منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

با توجه به یک گروه پیش بینی داده های CDC گفت: به احتمال زیاد بین 129,000 و 145,000 کل گزارش Covid-19 مرگ و میر در جولای 11.

در روزهای منتهی به کومو نهایی کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در نیویورک گزارش شده بود پایین ترین رکورد در بستری از Covid-19 و به طور مداوم ثبت شده کمتر از 50 روزانه مرگ و میر.

“در طول سه ماه گذشته ما انجام داده اند غیر ممکن است” کومو گفت. “ما بازگشایی اقتصاد و ما نجات زندگی می کند به دلیل آن بود که هرگز یک انتخاب بین یک یا دیگر. این بود که همیشه در حق هر دو را انجام دهد.”

در ضمن متحده در غرب و جنوب گزارش داده اند که یک افزایش در Covid-19 نفر در طول چند روز گذشته. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 27 کشور در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا و تگزاس و اوکلاهما با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا کارولینای جنوبی و تگزاس همه گزارش رکورد به بالا, تک-روز افزایش coronavirus موارد در روز پنج شنبه.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان مانند موارد جدید و مرگ و میر در نظر گرفته کلیدی اندازه گیری از شیوع بیماری به دلیل آن کمک می کند تا دانشمندان سنج چگونه شدید آن ممکن است.

بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 در حال رشد در 12 ایالت از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. متحده از تگزاس به گزارش شکستن رکورد خوشه در بستری شدن در بیمارستان بیش از 84 درصد از روز یادبود. آریزونا بیمارستان ها باید به آرامی نزدیک ظرفیت با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

هر دو آریزونا دولتی mlb و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را در دفاع از بازگشایی مجدد برنامه با اشاره به دولت توانایی افزایش افزایش ظرفیت بیمارستان ها در صورت لزوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme