کومو به پیشنهاد ساخت Juneteenth یک ایالت نیویورک تعطیلات

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت و او را به امضای یک دستور اجرایی که Juneteenth تعطیلات برای کارمندان دولت نیز گفت که او را “پیشنهاد قانون” آن را یک جشن دولت برای سال آینده است.

“جمعه است Juneteenth. آن را یادآور رهایی از بردگی در ایالات متحده است. آن روز که همه ما باید منعکس کننده بر. این یک روز است که به ویژه مربوط در این لحظه و تاریخ” کومو گفت: در طول یک نشست خبری با خبرنگاران.

“من قصد دارم به امضای یک فرمان اجرایی امروز” او افزود: “شناخت Juneteenth به عنوان یک روز تعطیل برای کارکنان دولت و من قصد دارم به پیشنهاد قانون برای سال آینده ساخت آن را دولت رسمی تعطیلات.”

Juneteenth ترکیبی از کلمات و نوزدهم ژوئن جشن پایان برده داری در ایالات متحده رخ داد که در 19 ژوئن 1865 زمانی که بردگان آموخته از خود رهایی.

نیویورک فقط آخرین دولت به حرکت به بعد رسمی و تعطیلات. ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد که او این پیشنهاد را Juneteenth تعطیلات رسمی در دولت است.

“آن زمان ما بالا بردن این” نرتهم گفت: در روز سه شنبه. “نه فقط یک جشن و برای برخی از ویرجینیایی اما یکی از اذعان و جشن همه ما است.”

چندین شرکت مانند NFL و نایک نیز نشان داد آنها را Juneteenth این ماه پرداخت می شود, تعطیلات برای کارمندان.

کومو اعلام می آید پس از هفته ها اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد مینیاپولیس پلیس در روز یادبود.

فلوید, 46 بود که غیر مسلح بود و امپراتور پس از تسخیر کرده طی یک تحقیق که آیا او تا به حال با استفاده از یک تقلبی $20 bill.

در حال حاضر اخراج افسر درک چوین, 44 با اتهام قتل درجه دوم در میان سایر اتهامات در حالی که سه نفر دیگر از ماموران درگیر شده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme