کومو می گوید جمهوری خواهان برای ‘جلوگیری از سوء استفاده’ متحده مانند نیویورک و نیوجرسی در سخت ترین ضربه coronavirus

ناصرو | No comments

فرماندار نیویورک اندرو کومو خود را نشان می دهد ماسک در یک کنفرانس مطبوعاتی در بازار بورس نیویورک (NYSE) در 26 مه سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: قانونگذاران جمهوریخواه روز چهارشنبه به “جلوگیری از سوء استفاده” است که متولد فشار از شیوع کروناویروس و نیاز فدرال کمک.

نیویورک مواجه است $13.3 میلیارد دلار درآمد از کمبود دولت در پاسخ به Covid-19 شیوع است که در سمت چپ یک رکورد تعداد زیادی از مردم بیکار و کسب و کار توقیف برای تقریبا دو ماه. کومو انتقاد قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله سناتور. میچ مک کانل از کنتاکی که حمایت از ایده اجازه متحده اعلام ورشکستگی.

“نقطه من به دوستان ما در کنگره: جلوگیری از سوء استفاده نیویورک. جلوگیری از سوء استفاده ماساچوست و ایلینوی و میشیگان و پنسیلوانیا است. جلوگیری از سوء استفاده کشورهای که با مته سوراخ کردن فشار از Covid ویروس از طریق هیچ گسل از خود را” کومو گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن دی سی

او گفت: نیویورک است که بارها و بارها به نام برای بیشتر فدرال کمک به قرار دادن پول بیشتر به “فدرال گلدان” برای سال در حالی که بسیاری از جمهوری خواه به رهبری متحده مانند کنتاکی و فلوریدا گرفته اند بیشتر در فدرال دلار از آنها کمک به وزارت خزانه داری ایالات متحده. او ذکر شده در ایالات نیویورک و نیوجرسی به عنوان میان دیگر کشورهای کمک کننده به دولت فدرال است.

“این بیش از حد حزبی واشنگتن محیط زیست, سمی است, برای این کشور,” او گفت:.

کومو ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز چهارشنبه به بحث دولت در پاسخ به Covid-19 شیوع.

این در حال توسعه است ، لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>