کومو تحسین تعلیق بوفالو پلیس که زدم 75 سال

ناصرو | No comments

تماس تصویری از غرب نیویورک پلیس هل دادن 75 سال به یک پیاده رو “اساسا توهین آمیز و ترسناک” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تحسین در نتیجه تعلیق دو بوفالو افسران پلیس در روز جمعه.

کومو به خبرنگاران گفت که او صحبت می کرد با این مرد که “است که خوشبختانه زنده” بعد از اینکه زدم به زمین در بوفالو توسط دو نفر به شدت زرهی افسران.

انسان که شناسایی شده است توسط چندین رسانه های خبری به عنوان مارتین Gugino ایستاده به تنهایی در مقابل یک نزدیک شدن به خط از افسران پلیس, تصویری از حادثه را نشان می دهد.

به عنوان او با اشاره به یکی از پلیس دیگران فریاد می کشید او را به حرکت به عقب و دو افسر تحت فشار قرار دادند و او را در قفسه سینه ضربه زدن او را به عقب. این ویدئو نشان داد خون آمدن از سر مرد به عنوان او دراز بی حرکت بر روی زمین است. پلیس بلافاصله تمایل به او را.

“شما می بینید که تصویری و این اختلال اساسی خود را حس نجابت و انسانیت” کومو گفت. “چرا ؟ چرا ؟ چرا که لازم است؟”

بوفالو شهردار بایرون قهوه ای در بیانیه ای گفت: پنج شنبه شب که مرد مسن بود در “جدی اما شرایط با ثبات” در Erie County مرکز پزشکی.

“من عمیقا ناراحت این ویدئو به عنوان بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood” که به کارگردانی رسیدگی به حادثه براون بیانیه ای گفت:.

بوفالو پلیس در ابتدا گفت: “یک نفر مجروح شد که او افتاد و سقوط کرد” با توجه به محلی خروجی WIVB. بوفالو اداره پلیس کاپیتان جف رینالدو نمی تواند درباره گوشی نظر.

دو افسر شده اند به حالت تعلیق بدون پرداخت براون در بیانیه ای گفت:. شهردار اشاره کرد که این حادثه اتفاق افتاد پس از یک “درگیری فیزیکی بین دو گروه از معترضان در تظاهرات غیر قانونی فراتر از مقررات منع رفت و آمد.”

این درگیری به دنبال آن روز از تظاهرات در بوفالو و سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. خشونت و غارت شکسته از برخی از تظاهرات ارشاد شهرستان و رهبران دولت به طور قابل توجهی سطح شیب دار تا خود را اجرای قانون تلاش.

“چگونه ما به این محل؟” کومو گفت: در پايه بلند كن بادي با استناد به مواردی از معترضان و ماموران به طور یکسان بودن حمله تظاهرکنندگان تظاهرات.

کومو تحسین بوفالو شهردار اضافه کرد “من معتقدم دادستان منطقه است و به دنبال آن از یک مسئولیت کیفری ممکن است نقطه نظر و من این را تحسین دادستان منطقه در حال حرکت به سرعت.”

افسران در شهر نیویورک که دیدم گسترده اموال تخریب و صدها نفر از بازداشت در روز دوشنبه شب انتقاد شده است و برای استفاده از زور علیه معترضان. کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio باید sparred بر اجرای قانون در پاسخ به این تظاهرات با فرماندار متهم شهردار کم بها دادن “دامنه مشکل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>