Coronavirus whistleblower ریک روشن شکایت نشان می دهد که احتمال بالایی از ‘تخلف’ باراک اوباما

ناصرو | No comments

ریک روشن و آماده به شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت فرعی در سلامت در مه 14, 2019, در واشنگتن, DC.

شاون Thew | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در شکایت خود, روشن, ادعایی است که HHS کارکنان و دفتر خود را از معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ “درگیر انجام است که ممکن است تشکیل نقض قانون قانون یا مقررات; ناخالص سوء مدیریت; ناخالص اتلاف بودجه; سوء استفاده از قدرت; قابل توجه و خطر خاص به بهداشت و ایمنی; و سانسور مربوط به تحقیقات علمی” OSC اشاره در نامه ای به روشن منتشر شده توسط خود وکلا در روز پنج شنبه.

“ما تاکید می کند که در حالی که OSC پیدا کرده قابل توجهی احتمال خطا را بر اساس اطلاعات شما را در حمایت از خود اتهامات شما را ارجاع به وزیر برای بررسی نهایی است تعیین که این اتهامات به اثبات” نامه گفت.

این دیده بان گفت که این ادعا باقی می ماند تحت بررسی است و تا زمانی که گزارش نهایی خود را داده است به رئیس جمهور و کنگره است.

روشن وکلا در هفته گذشته گفت که OSC به آنها گفته بود که این تحقیقات در حال حاضر شواهدی وجود دارد که روشن سرنگون شد به عنوان رئیس یک آژانس بهداشت برای هل دادن به عقب در برابر افزایش استفاده از هیدروکسی کلروکین. و آنها گفتند که OSC برنامه ریزی شده به درخواست HHS را به ماندن و حذف او از پیشرو بردا در انتظار نتیجه بررسی است.

سلامت و خدمات انسانی بخش در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای گفت: “ریک روشن منتقل شد و از نقش خود به عنوان بردا مدیر برای رهبری جسورانه جدید 1 میلیارد دلار تست برنامه در NIH انتقادی به صرفه جویی در زندگی و بازگشایی امریکا است.”

“آقای روشن نیست و در عین حال نشان داده اما همچنان به جمع آوری $285,010 حقوق و دستمزد در حالی که با استفاده از مالیات دهندگان بودجه پزشکی را به کار حزبی وکلایی که سیاسی پاسخ به COVID-19” در بیانیه ای گفت:.

“خود خلاف کاران شکایت پر شده است با یک طرفه استدلال و اطلاعات غلط. HHS در حال بررسی این شکایت و به شدت مخالف با اتهامات و خصوصیات ساخته شده توسط ریک روشن است.”

HHS همچنین گفت که آن را روشن تحت رهبری که بردا شناسایی کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان پتانسیل Covid-19 درمان است.

“ریک روشن شد اسپانسر گرفتن هیدروکسی کلروکین و ستایش تیم خود را برای دستیابی به مواد مخدر” HHS گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان روشن در توییتر در روز پنج شنبه صبح قبل از شهادت آغاز شد.

“من نمی دانم این به اصطلاح خلاف کاران ریک روشن هرگز او را ملاقات نمود و یا حتی شنیده ام او را” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“اما برای من او یک کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد و که با نگرش دیگر باید کار را برای دولت ما!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>