یک مهندس را نشان می دهد یک مدل پلاستیکی از Covid-19 coronavirus در آزمایشگاه کنترل کیفیت در Sinovac تراریخته امکانات در پکن.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بالقوه coronavirus واکسن توسعه در چین به نظر می رسد به موجب خنثی سازی آنتی بادی در ده ها تن از بیماران در مراحل اولیه کارآزمایی بالینی یک گام مهم در توسعه یک واکسن است که ممکن است ارائه ایمنی به Covid-19.

واکسن نامزد نیز ناشی از اتصال آنتی بادی در بسیاری از بیماران در عرض 28 روز و به نظر می رسد امن و قابل تحمل با توجه به یافته های فاز یک محاکمه جمعه منتشر شده در مجله لانست.

“این نتایج نشان دهنده یک نقطه عطف مهم,” Wei Chen استاد در پکن و موسسه بیوتکنولوژی و کسی که رهبری این مطالعه گفت: در آزادی مطبوعات. “این نتایج باید با احتیاط تفسیر شود. چالش ها در توسعه یک Covid-19 واکسن بی سابقه ای و توانایی به دنبال این پاسخ ایمنی لزوما نشان می دهد که این واکسن را محافظت انسان از Covid-19.”

پتانسیل واکسن از CanSino بیولوژیک به نام Ad5-nCoV تصویب شد برای آزمایش های انسانی در مارس. شرکت کنندگان در سنین 18 تا 60 سال و دریافت کم, متوسط و یا با دوز بالا. وجود 36 نفر در هر یک از سه گروه متوسط و بالا و دوز.

غلظت آنتی بادی خنثی که محققان معتقدند مهم در دستیابی به حفاظت در برابر ویروس به نظر می رسد با افزایش دوز و قدرت آنها گفت. روز 28 نیمی از بیماران در کم و متوسط دوز گروه نشان داد خنثی سازی آنتی بادی در مقایسه با سه چهارم از بیماران در دوز بالا ،

محققان با اشاره به نمونه کوچک اندازه و گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز خواهد بود قبل از این واکسن می تواند در دسترس است.

این یافته ها منتشر شد روز بعد از بیوتکنولوژی شرکت مدرن منتشر شد, یافته های اولیه برای آن بالقوه واکسن.

مدرن گفت: پتانسیل آن واکسن تولید آنتی بادی خنثی برای هشت نفر از بیماران که داده ها در دسترس بود تا کنون. علاوه بر این تمام 45 بیماران در این مطالعه تولید اتصال آنتی بادی دیده می شود در سطوح مشابه از افرادی که بهبود از ویروس این شرکت اعلام کرد.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای Covid-19. دانشمندان در حال خوش یک واکسن برای جلوگیری از بیماری آماده خواهد شد در نیمه اول 2021 — 12 تا 18 ماه پس از دانشمندان چینی برای اولین بار شناسایی coronavirus و نقشه برداری ژنتیکی آن دنباله.

بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. حداقل هشت واکسن در آزمایشات انسانی.

دانشمندان امیدوارند که این آنتی بادی ارائه برخی از درجه ای از حفاظت در برابر گرفتن Covid-19 اما آنها نمی تواند می گویند که قطعی پس از آن نشده است مورد مطالعه قرار گرفته و برخی از بیماران به نظر می رسد شده اند reinfected پس از دوره نقاهت بعد از ویروس.

در CanSino بیولوژیک آزمایش واکسن بسیاری از بیماران به طور معمول گزارش درد در محل تزریق و دیگران گزارش شده تب خستگی یا سردرد محققان چینی گفت. یکی از شرکت کنندگان که موفق به دریافت دوز بالاتر گزارش شده تب شدید همراه با علائم شدید از خستگی و تنگی نفس و درد عضلانی. واکنش ها همچنان ادامه داشت کمتر از 48 ساعت.

محققان در حال حاضر انجام فاز دو دادگاه با 500 بيمار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی