Coronavirus نیروی کار باعث می شود درخواست به افراد جوان: ‘شما آلوده خواهد شد کسی که آسیب پذیر’

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده مایک پنس گوش پس از یک کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در تاریخ 26 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

جاشوا رابرتز | گتی ایماژ

همانطور که بیشتر افراد جوان مبتلا به تبدیل Covid-19 در آمریکا با افزایش تعداد مورد آنها ممکن است در معرض خطر جدی بیماری نیست اما می تواند آلوده کسی است که اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار هشدار داد در روز جمعه.

“مردم در حال آلوده کردن افراد دیگر و در نهایت شما را آلوده کسی که آسیب پذیر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که وجود دارد 16 متحده گزارش افزایش در تعداد موارد و درصد آزمون آینده مثبت است. در حالی که افزایش روزانه تعداد مورد, می تواند منعکس کننده افزایش تست در مکان های خاص برخی از کشورهای در حال گزارش بالاتر مثبت نرخ که اپیدیولوژی می گویند می تواند منعکس کننده بیشتر گسترش در سراسر یک جامعه است.

“ما در حال حاضر دیده می شود موارد افزایش شتاب در سراسر جنوب” پنس گفت: در جلسه.

پنس گفت که تقریبا نیمی از موارد جدید آمریکایی ها با سن کمتر از 35 است که “در یک سطح خاص بسیار دلگرم کننده اخبار” زیرا کارشناسان می گویند که افراد جوان کمتر مستعد ابتلا به بیماری های جدی از ویروس.

“اگر یک پیام است که می آید از طریق امروز من امیدوارم که آن است گفت: به جوان آمریکایی ها در این کشور و در این استان ها به ویژه که آنها از اعداد است که ما شاهد در موارد” پنس گفت.

در حالی که افراد جوان ممکن است در خطر کمتر آن را ثابت شده است که آنها به احتمال زیاد خواهد شد گسترش coronavirus به شخص دیگری Fauci اضافه شده است. وی با اشاره به تصاویر و فیلم ها از مردم در میله و گفت که آنها به احتمال زیاد بخشی از این تعداد قریب به اتفاق از افراد جوان که در حال تبدیل شدن به آلوده.

“یک خطر برای شما است و نه فقط جدا شده به شما” Fauci گفت. “از آنجا که اگر شما کامپیوتر شما بخشی گناه یا سهوا از تبلیغ و پویا در روند یک بیماری همه گیر.”

Fauci گفت که “ما مواجه با یک مشکل جدی در برخی از مناطق” ایالات متحده در حالی که کشورهای دیگر شده اند قادر به کنترل شیوع بیماری خود را. اما چه اتفاقی می افتد در یک منطقه از کشور “در نهایت می تواند یک اثر در دیگر مناطق کشور,” او گفت:.

“اگر ما می خواهیم برای پایان دادن به شیوع این واقعا پایان و پس از آن امیدوارم که یک واکسن می آید و قرار می دهد ناخن در تابوت ما رو به درک ما بخشی از روند” Fauci گفت.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده اضافه شده است که coronavirus شمار در معرض خطر بیشتری برای کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و قابل توجهی چاقی که دیده می شود در هر گروه سنی.

“به یاد داشته باشید کسانی که بیماریهای span تمام گروه سنی است. ما نمی دانیم که ما باید مردم در این سن و سال گروه قابل توجهی به دیابت نوع 1 و همچنین ممکن است افراد با مهم چاقی” Birx گفت. “ما می دانیم که کسانی که عوامل خطر هستند بنابراین عوامل خطر رفتن خود را با همبودی نه لزوما با سن خود را.”

— CNBC کوین Breuninger کمک به این گزارش.