Coronavirus گونه فلوریدا نظام سلامت به عنوان برخی از بیمارستان ها اجرا از تخت ICU در بزرگترین شهرستانهای

مردم منتظر ارزیابی سلامت را بررسی کنید-در قبل از ورود به یادبود جکسون در بیمارستان به عنوان میامی-Dade شهرستان برطرف برخی از مستند اقدامات در جای خود قرار داده و در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع, در میامی, فلوریدا, ژوئن 18 سال 2020 است.

مارکو Bello | ایسنا

بیش از 40 فلوریدا بیمارستان در شهرستانهای سراسر کشور را اشباع خود ICU ظرفیت و یا نزدیک به در حال اجرا از تخت های مراقبت ويژه به عنوان شیوع کروناویروس در سراسر دولت آفتاب بدتر با توجه به دولت در اداره مدیریت بهداشت و درمان.

از سه شنبه بیش از 5000 فلوریدا بيماران با استفاده از حدود 83 درصد از این دولت بیش از 6000 تخت ICU با توجه به فلوریدا آژانس بهداشت که مسئول صدور مجوز دولت مراقبت های بهداشتی و امکانات. که برگ کمی بیش از 1000 رایگان تخت ICU در مقایسه با حدود 1,400 موجود ICU تخت کمتر از سه هفته پیش با توجه به CBS محلی وابسته WTSP.

به طور کلی وضعیت بیمارستان در حال حاضر در حال اجرا در 78 درصد ظرفیت با توجه به ahca صحبت. تعداد تخت در حال اجرا در چندین بیمارستان در برخی از دولت ها بیشترین جمعیت شهرستانهای استان از جمله شهرستان میامی-Dade, Orange County, Hillsborough County و Broward شهرستان که به ترتیب صفحه اصلی به میامی اورلاندو, تمپا و فورت Lauderdale.

فلوریدا است که بیش از 213,700 موارد تایید شده تا کنون در تلاش است با سوم-بدترین شیوع بیماری در این کشور پس از نیویورک و کالیفرنیا.

فلوریدا گزارش شده به طور متوسط 8,587 جدید موارد بر اساس هفت روز میانگین متحرک در جمعه 30 درصد افزایش از هفته گذشته و یک رکورد جدید با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط CNBC و وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فلوریدا آهنگ تنها تعدادی از افرادی که در بیمارستان بستری شده است از زمان آغاز شیوع و نه کسانی که در حال حاضر در بیمارستان با Covid-19 با توجه به Covid پیگیری پروژه.

فلوریدا وزارت بهداشت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

— CNBC Nate Rattner کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر