Coronavirus بازیابی کمک به مذاکرات ادامه پس از فوران چاه نفت شغل گزارش پنس می گوید

پس از فوران چاه نفت, مشاغل, گزارش معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت CNBC در روز جمعه که تهمت و دولت را بیشتر “حسن نیت” بحث و گفتگو با دموکرات ها در مورد کوروناویروس امداد.

“کسانی که بحث ادامه دارد” پنس از وی خواست تا در CNBC “Squawk در خیابان” اگر قوی شگفت آور قوی اقتصادی اعداد وام نیاز به مذاکره با دموکرات ها در کمک های اضافی پیشنهادات.

“ما در حال رفتن به محل کار در ایمان خوب برای قرار دادن منافع خانواده های آمریکایی و شرکت های آمریکایی برای اولین بار” پنس گفت.

“اما آنچه کاملا ضروری در مورد هر گونه بهبودی اضافی بسته است که ما باید این نوع از نرم افزار-رشد سیاست که رئیس جمهور تهمت پیشرفت شده است,” معاون رئیس جمهور اضافه شده است.

پنس سخنان آمد و در مدت کوتاهی پس از داده ها از وزارت کار نشان داد سرسام آور افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری هجوم انتظارات و نشان می دهد بهبود اقتصادی از coronavirus همه گیر در جریان است.

ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل ممکن است و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3% از 14.7 درصد در ماه آوریل است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال بخش غیرکشاورزی به رها کردن توسط 8.333 میلیون نفر و نرخ بیکاری به افزایش 19.5%.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله در زمان پیروزی در دامان شماره تماس آنها را “stupendous” “شادی” “خیره کننده” و “باور” در یک سری از توییت. او قصد دارد به گسترش جشن با یک کنفرانس خبری در کاخ سفید به باغ گل رز در 10 a. m. ET.

اما با وجود تهمت پیروزی دامان و پنس را خوش لحن دولت اصرار بر پیگیری بیشتر کمک های اولیه نشان می دهد که وجود دارد نگرانی های طولانی در مورد اقتصاد و حتی پس از مه داشت.

پنس گفت که حقوق و دستمزد کاهش مالیات و دیگر باقی مانده است یک ضرورت برای تداوم بهبود اقتصادی

“ما در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن مردم آمریکا از طریق این گیر و انجام داده ایم که و ما همچنان به انجام این کار برای خانواده ها و کسب و کار به خصوص کسب و کار شده اند که به شدت نهفته در ما درونی شهرها” پنس گفت.

کسانی که شامل کسب و کار “شده اند که موضوع را به شورش و غارت در روزهای اخیر” در میان ناآرامی های مدنی پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

معاون رئیس جمهور همچنین در زمان شات در مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب در سال 2020 انتخابات گفت: “تنها چیزی” است که می تواند تهدید بازیابی خواهد بود انتخاب ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن در ماه نوامبر.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme