یک بسته از هیدروکسی کلروکین سولفات دارو برگزار شد تا در مارس 26.

جان فیلیپس | گتی ایماژ

بستری Covid-19 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او برای جلوگیری از coronavirus تا به حال در معرض خطر بالاتر مرگ نسبت به کسانی که آن را با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله لانست.

بیمارانی که در زمان دارو یا کلروکين که هیدروکسی کلروکین است مشتق شده از, نیز بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه نامنظم و ریتم قلب با توجه به مطالعه است. مطالعه نگاه بیش از 96,000 بیماران از 671 بیمارستان در سراسر شش قاره است.

محققان در دانشکده پزشکی هاروارد, Brigham و بیمارستان زنان و دیگر نهادهای نگاه در بیماران بستری شده با Covid-19 آذر. 20 و 14 آوریل. آنها گفتند: 14,888 بيماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به تنهایی یا در ترکیب با یک macrolide. باقی مانده 81,144 بيماران در گروه کنترل ،

تقریبا 10,700 بیماران در بیمارستان درگذشت. این مطالعه نشان داد که پس از کنترل عوامل متعدد از جمله سن ، نژاد ، جنسیت و شرایط بهداشتی اساسی وجود دارد 34 درصد افزایش خطر مرگ و میر برای بیماران که در زمان هیدروکسی کلروکین و 137 درصد افزایش خطر جدی آریتمی های قلبی.

این یافته ها منتشر شد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه برای بیش از یک هفته برای جلوگیری از عفونت با کوروناویروس با وجود هشدارهای از غذا و دارو.

کاخ سفید پزشک دکتر Sean کانلی منتشر شد یادداشت روز دوشنبه گفت که پس از بحث در مورد شواهد و علیه هیدروکسی کلروکین با مغلوب ساختن پیشی جستن دو به این نتیجه رسیدند “سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در این مطالعه است.

هیدروکسی کلروکین است که بارها و بارها تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل تغییر بازی مبارزه با کروناویروس نیز اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. آزمایشات بالینی متعدد به دنبال برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با کروناویروس اما آن است که نه اثبات شده درمان است.

هیدروکسی کلروکین شناخته شده است به عوارض جدی از جمله ضعف عضلات قلب و آریتمی. یک مطالعه کوچک در برزیل متوقف شد به دلایل ایمنی پس از coronavirus بیماران مصرف کلروکين توسعه آریتمی از جمله برخی که درگذشت.

هفته گذشته یک مطالعه منتشر شده در JAMA Network یافت مواد مخدر به نظر می رسد به کمک به Covid-19 بيمار و در عوض قرار داده و آنها را در معرض افزايش خطر ابتلا به ایست قلبی.

این مطالعه منتشر شده در جمعه تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی از Covid-19 بيمار. این یک کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در نظر گرفته است که استاندارد طلا در علم است. از آن تامین شد و توسط ویلیام هاروی برجسته صندلی در پیشرفته طب قلب و عروق در Brigham و بیمارستان زنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی