بسیاری از بهبود Covid-19 بیماران گزارش دیگر جاده به “سلامت کامل” از انتظار به نظر می رسد برخی به عود سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت:.

محققان در سراسر جهان هنوز در تلاش برای درک دقیقا چگونه coronavirus بر بدن انسان است. که مقامات می گویند که آنها در حال کار با دولت ها و بیمارستان ها در سراسر جهان برای جمع آوری داده ها و بیشتر به طور کامل تجزیه و تحلیل Covid-19 نشانه های مختلف و بهبود.

“قطعا وجود داشته است برخی از گزارش موارد احتمالي عود بنابراین افرادی که بیمار افتاده اند دوباره” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان ملل در ژنو. “مقدار زیادی از کار است که در حال حاضر برای دیدن اینکه آیا مردم شده اند reinfected و یا اینکه آیا آن را فقط یک بیماری مزمن بخشی از این بیماری است.”

دانشمندان کشف کرده اند که حملات ویروس بسیار بیشتر از سیستم تنفسی شناسایی گردش خون, دستگاه گوارش و مشکلات عصبی به ویروس. یک چشم انداز مثبت در سکته مغزی و حملات قلبی در میان در غیر این صورت افراد سالم نیز نسبت به Covid-19. رایان گفت: همچنین به نظر می رسد هدف قرار دادن کبد و کلیه توابع و همچنین دیگر نقاط حیاتی بدن است. او اضافه کرد که حتی پس از مردم منتشر شده از بیمارستان “بسیاری از آنها تجربه دراز مدت مسائل با انرژی است.”

“ما باید به طور جداگانه در اینجا چیزی است که یک مبارزه طولانی برای بازگشت به سلامت کامل از آنچه که ممکن است ادامه Covid-19 سندرم که در آن شما باید مداوم ویروس,” او گفت:. “شواهد تا کنون است که بسیار کمی وجود دارد که شواهد نشان می دهد که افرادی که مداوم رنج می برند از Covid-19.”

معلوم نیست چرا در آن طول می کشد برخی از مردم به طور کامل بهبود می یابند از Covid-19 اما رایان گفت: بسیاری از “باقی می ماند بسیار ضعیف کاملا بدون انرژی و مبارزه برای بازگشت به سلامت کامل.”

“مردم لزوما فقط گزاف گویی بازگشت به سلامت کامل است,” او اضافه شده است.

به طور کلی این است که مشاهده شده است که حدود 40 درصد از بیماران دچار “بیماری خفیف و بهبود می یابند فقط خوب” گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد. او گفت: 40 درصد از بیماران مبتلا به متوسط توسعه علائم از جمله پنومونی اما آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا لولهگذاری. اضافی 15% توسعه بیماری شدید و 5 درصد “مهم است.”

“ما در حال تلاش برای گرفتن یک عکس است که سازگار در سراسر همه کشورها,” او گفت:. “اما آن را هنوز هم در اوایل روز است. … ما در حال یادگیری هر روز بیشتر و بیشتر در مورد این ویروس و بیماری است که باعث می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی