Coronavirus همه گیر و جورج فلوید تظاهرات برجسته نابرابری های سلامت برای مردم سیاه

یک راننده اتوبوس در دیترویت, مارس 24 سال 2020 است.

ست هرالد | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سیاه آمریکایی ها به طور نامتناسبی گرفتن بیمار و در حال مرگ از coronavirus. این یک طاعون است که گذاشته لخت, نه تنها آسیب پذیری در ایالات متحده سیستم بیمارستان اما خمیازه نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت در سراسر جوامع اقلیت.

مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند نزدیک به 13 درصد از جمعیت ایالات متحده ساخته شده اما تا 23 درصد از همه Covid-19 مرگ و میر ناشی از ژوئن 3, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این مسئله ای که جلب توجه بیشتر در پی جورج فلوید را کشتن که موجب تظاهرات در سراسر جهان علیه خشونت پلیس.

“ما شاهد طولانی نابرابری در معرض” گفت: تیفانی سبز استاديار گروه جمعیت بهداشت و علوم در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. “این تخمگذار لخت تمام نابرابری که در حال حاضر وجود دارد. همه ما شده اند انجام این کار. ما شده ایم در مورد صحبت کردن و جیغ در مورد این سال است.”

‘بی عدالتی و نابرابری’

در شهر نیویورک که در آن روزانه موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است به طور پیوسته در حال سقوط در هفته coronavirus است که هنوز هم به شدت گسترش از طریق برخی کم درآمد که عمدتا اقلیت جوامع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

دولت باز است بیشتر تست سایت سعی کنید برای جلوگیری از شیوع تمرکز بر جوامع کم درآمد با گسترش تست مکان از هشت مکان تحولات مسکن به 40 کومو گفت. Northwell سلامت است که کار با این شهر قصد دارد به تعدادی از کلیساها خود را تست است. دولت نیز دو برابر آن را تست برنامه به 44 کلیساها در جوامع آسیب دیده.

“شهر نیویورک به طور کلی عفونت میزان حدود 20 درصد است. ما باید برخی از کدهای پستی که در آن عفونت رای بیش از 50 درصد” کومو روز سه شنبه گفت. “آن را می شود به گفتگو در مورد بی عدالتی و نابرابری است.”

میشیگان

نابرابری محدود نیست به نیویورک است. در میشیگان که در آن موارد به اوج خود رسید و در بیش از 1700 یک روز در اواخر ماه مارس تفاوت در Covid-19 عفونت و مرگ و میر که در مقایسه با جمعیت کلی در حال استارک. میزان عفونت در ایستاده بود 12,389 موارد تایید شده به ازای هر 1 میلیون مردم سیاه و سفید از پنج شنبه در مقابل 2,802 موارد در هر 1 میلیون نفر ساکنان سفید — و یا بیش از چهار برابر عفونت رای از مردم سفید با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مردم سیاه و سفید برای حساب 2,272 فتح از دولت 5,711 Covid-19 مرگ و میر — حدود 40% — حتی اگر آنها را تا کمتر از 14 درصد از جمعیت با توجه به دولت داده است. تقریبا نیمی از این مرگ و میر در دیترویت با توجه به دولت داده است. مرگ و میر در میشیگان ساکنان سیاه است 1,516 در هر 1 میلیون نفر در مقابل 364 هر 1 میلیون ساکنان سفید دوباره بیش از چهار برابر این میزان است.

مردم خط به آزمایش می شود به صورت رایگان برای coronavirus در دیترویت شفیلد مرکز مارس 28 سال 2020 است.

ربکا کوک | ایسنا

“شکی نیست که Covid بحران کشف آنچه که ما در حال حاضر می دانستم که وجود دارد اما شاید ما نمی صحبت و یا عمل مورد آن را به عنوان آنجا که ما باید که اختلاف نژادی در میزان مرگ و میر در جامعه آمریکا گفت:” دکتر بتی چو دانشیار رئیس بالینی افسر و فرمانده کیفیت افسر در سیستم بهداشت هنری فورد در میشیگان.

دیترویت شهردار مایک دوگان روز دوشنبه گفت: این شهرستان شده است برخورد با “یک بحران پس از دیگری” در مورد Covid-19 و سپس شب از تظاهرات به پایان رسید که در خشونت و ده ها تن از بازداشت های پس از مرگ فلوید. تظاهرات منجر نوع شورش و غارت دیده می شود در شهرهای دیگر و بسیاری از های اخیر تظاهرات مسالمت آمیز است با کمی به هیچ دستگیری.

“من فکر می کنم این کشور تغییر کرده است” دوگان گفت. “در حالی که ما شاهد تبعیض نژاد در خشن ترین شکل در (فلوید) در قتل های نژادی و بی عدالتی در این کشور است که به مراتب وسیع تر است.”

شرایط بهداشتی اساسی

دلایل که چرا اقلیت تمایل به رنج می برند از سلامت فقیر و مرگبارتر Covid-19 نتایج پیچیده هستند و مانند بسیاری از اختلافات مؤثر بر سیاه پوستان در آمریکا ریشه در آمریکا تجارت برده. صدها سال از برده داری و پس از تفکیک اشتغال تبعیض و redlining را ترک کرده اند جوامع اقلیت با کاهش مشاغل پرداخت و کمتر ثروت از تاسیس سفید خانواده. این بدان معناست که زندگی در محله های فقیر ارزان تر و یا هیچ بیمه درمانی و کمتر دسترسی به گزینه های غذایی سالم و پزشکان با کیفیت.

مقامات بهداشت عمومی می گویند یکی از کسانی که نابرابری است که به طور نامتناسبی بالا بودن تعداد “co-morbidities” و یا شرایط بهداشتی اساسی که تمایل به تسریع مرگ در Covid-19 بیماران رنج می برد و مردم اسپانیایی زبان. دیابت و چاقی و بیماری های قلبی فشار خون بالا و بیماری های ریه پیشرو مسائل است که کسی که بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها Covid-19 و آنها را اجرا و شایع در جوامع است.

افریقایی, بزرگسالان آمریکایی 60 درصد بیشتر احتمال دارد از سفید بزرگسالان به دیابت با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی از اقلیت های بهداشتی. آنها همچنین 40 درصد بیشتر احتمال دارد به فشار خون بالا اما کمتر احتمال دارد به فشار خون خود را تحت کنترل در مقایسه با زمانی که به همتایان سفید با توجه به HHS.

چاقی علت دیابت و بیماری های قلبی و نسبت بالاتر از سیاه و هیسپانیک مردم تمایل به اضافه وزن. بیش از 37 درصد از تمام سفید, بزرگسالان چاق در نظر گرفته شدند از 2013 تا 2016 معنی آنها یک بدن شاخص توده بدنی بالاتر از 30. که در مقایسه با تقریبا 48% برای آمریکایی های آفریقایی تبار و تقریبا 45 درصد برای اسپانیایی ها با توجه به CDC.

‘غیر قابل قبول’

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: شیوع کروناویروس است “درخشان نور” در “غیر قابل قبول” سلامت و نابرابری بین مردم سیاه و سفید مردم است.

Dr. Anthony Fauci, در یک جلسه توجیهی روزانه در کاخ سفید, مارس 24 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

“متاسفانه زمانی که شما نگاه در شرایط مستعد کننده که منجر به یک نتیجه بد با coronavirus چیزهایی است که مردم به ويژه که نیاز به لولهگذاری است که اغلب منجر به مرگ آنها فقط کسانی که بسیار co-morbidities,” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مارس 7.

یکی از مشکلات محققان با اشاره به عدم وجود فروشگاه های مواد غذایی در داخل یک مایل از جوامع کم درآمد که فروش سالم و مقرون به صرفه مواد غذایی است.

“عدم فروشگاه دسترسی در این جوامع — گاهی اوقات به نام غذا بیابان — ممکن است کمک به فقیر, رژیم غذایی, چاقی و رژیم غذایی-بیماری های مرتبط با,” با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

بیمه بهداشت و درمان

آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در ایالات متحده نیز بیشتر احتمال دارد به عدم بیمه بهداشت و درمان نسبت به افراد سفید.

نرخ افراد خود را از دست بیمه ها به ویژه برای آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی ها و بالا باقی می ماند در سراسر بزرگسالی با توجه به یک سال 2018 مطالعه منتشر شده در موسسه ملی سلامت کتابخانه ملی پزشکی. پوشش شکاف در دوران کودکی نسبتا کوچک است اما اختلافات به سرعت در حال رشد در آن زمان آنها ضربه اوایل 20s.

دانشگاه ویسکانسین سبز گفت: وجود فوق العاده بی اعتمادی در بسیاری از جوامع سیاه از بیمارستان ها و زمینه های پزشکی که باعث ایجاد شکاف که صدمه ملی در پاسخ به این بیماری همه گیر به خصوص وقتی که می آید به دنبال coronavirus تست و درمان است.

او با اشاره به بدنام تاسکیگی آزمایش بود که یک دولت آمریکا-حمایت مطالعه قرار گرفت که در Macon County, Alabama, از سال 1932 تا 1972 که در آن محققان نکردن درمان مناسب از یک گروه ضعیف مردان سیاه و سفید که به سفلیس به منظور مطالعه این بیماری است. مطالعه باعث “نیازی درد و رنج برای مردان و عزیزان خود را” با توجه به CDC.

“این مایه تاسف است چرا که ما همین حالا هم در حال حاضر برای ایجاد اعتماد است که ما باید ساخته شده در دهه های قبل از,” او گفت:. “این است که چرا آن را فوق العاده مهم برای رسیدگی به این اختلافات و قبل از ساخت این روابط با جوامع قبل از ما بیماری های همه گیر.”

ضروری کارگران

اقلیت نیز برگزاری نامتناسب به اشتراک گذاری خرده فروشی شهری, اولین پاسخ و مشاغل دیگر که در تعامل مستقیم با مردم و تلقی شده است ضروری در طول همه گیر با توجه به داده ها از مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست.

یک راننده بارگیری کالا در نیو راشل, New York, مارس 16 سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ | گتی ایماژ

کسانی که شغل به طور معمول پرداخت کمتر و بسیاری از ارائه نمی دهد بیمه سلامت, تحقیقات نشان می دهد. در بسیاری از موارد و اسپانیایی بیشتر مردم به شدت با تکیه بر حمل و نقل عمومی نیز قرار می دهد و آنها را بیشتر در معرض خطر عفونت دکتر گفت: تالیا Swartz یک عضو از بیماری های عفونی و جامعه امریکا که نشسته در گنجاندن آن تنوع دسترسی و حقوق صاحبان سهام نیروی کار.

“بسیاری از مردم از رنگ ضروری است که کارگران نه تنها می تواند به ماندن در خانه با وجود این واقعیت است که آن است که توصیه می شود در سراسر مناطق مختلف کشور,” او گفت:.

و اگر آنها مریض بسیاری از خانواده های اقلیت باید فضای کمتر در خانه به لحاظ اجتماعی فاصله و یا قرنطینه که می تواند از گسترش بیشتر این ویروس Swartz گفت.

“اگر شما شاید زندگی با پدر و مادر پدر و مادر سالمند و کودک در یک multigenerational خانه و شما گیر رفتن به محل کار هر روز شما با قرار دادن همه این افراد در معرض خطر و هیچ انتخاب” او گفت:.

عضو MTA تمیز کردن کارکنان disinfects 86 سنت Q ایستگاه مترو در 4 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

Yana Paskova | گتی ایماژ

شلوغ زندگی در فضا نیز عملکرد نامناسب دستمزدها و در نتیجه فاقد مسکن گفت: نانسی Krieger استاد اپیدمیولوژی اجتماعی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. برخی از شهرها مانند نیویورک و شیکاگو شروع به ارائه اتاق های هتل برای اولین پاسخ دهندگان و افرادی که فضای کافی ندارد با خیال راحت به قرنطینه در خانه.

“Covid وارد جامعه ما که در حال حاضر وجود دارد عمده سلامت بی عدالتی برای شروع با است که از ستم تفاوت در زندگی و شرایط کار” Krieger گفت.

عدم وجود اطلاعات

به طور کامل ارزیابی چقدر بد هستند و که در آن مقامات بهداشت عمومی باید هدف آزمایش محققان می گویند که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر. برخی از قانونگذاران و حقوق مدنی گروه را مورد انتقاد قرار CDC برای انتشار جزئیات بیشتر در تفکیک نژادی از coronavirus عفونت و مرگ و میر.

زمانی که آژانس آغاز شد گزارش اطلاعات دموگرافيک در Covid-19 موارد و مرگ و میر در اواخر مارس آن هشدار داد که اطلاعات ناقص بود با تاخیر برای مرگ و میر اطلاعات اعم از یک تا هشت هفته یا بیشتر.

“من فکر می کنم در ابتدا این نبود واقعا فکر بسیار با دقت گفت:” دکتر تینا قهوهای مایل به زرد یک استاد اطفال و بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی فینبرگ دانشگاه نورث وسترن و عضو شورای بیماری های عفونی و جامعه امریکا را در هیئت مدیره.

اطلاعات کافی اجازه می دهد دولت های محلی و مقامات بهداشتی به طور مستقیم هدف قرار دادن این شیوع با باز کردن تست بیشتر مکان ها و ارسال مطلب مراقبت های بهداشتی کارگران و تجهیزات حفاظت شخصی به مناطق که در آن پخش كردن, کارشناسان بهداشت می گویند. آن را نیز اجازه می دهد تا مقامات دولتی برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا آنها را گسترش دهد.

“چیزهای زیادی وجود دارد داده ها هنوز هم از دست رفته در نژاد و اقوام و آن را به هر گونه نتیجه گیری” Krieger گفت. “آمار مرگ بیشتر ناقص است.”

Undercounting اقلیت مرگ و میر

گرگ Millett مدیر سیاست عمومی در amfAR بنیاد تحقیقات ایدز گفت: او معتقد است coronavirus موارد شده اند undercounted در میان آمریکایی های آفریقایی تبار به دلیل عدم تست سایت در جوامع اقلیت.

Millett است منجر محقق از یک مطالعه منتشر شده در حافظهی اپیدمیولوژی است که استان ها با بالاتر نسبت ساکنان سیاه تا به حال بیشتر Covid-19 موارد و مرگ و میر. شرایط اجتماعی ساختاری نژاد پرستی و دیگر عوامل بالا بردن خطر ابتلا به Covid-19 تشخیص و مرگ و میر در جوامع با توجه به مطالعه است.

اگر چه CDC شروع به گرفتن تا با جمع آوری اطلاعات دموگرافيک آن را هنوز هم ناقص است. ادارات بهداشت محلی که عمدتا مسئول برای جمع آوری داده شد و به احتمال زیاد غرق در ابتدای شیوع گفت: Millett که قبلا برای سی دی و مشغول به کار رئیس جمهور باراک اوباما در واکنش به HIV/AIDS بحران است.

“واضح است که آزمایش شد و نه در یک محل که در آن نیاز به توان و صادقانه نیست و یک پدیده جدید,” او گفت:. “ما می بینیم که هر گاه وجود یک تکنولوژی جدید است که می آید آنلاین است که می تواند به نفع مردم در ایالات متحده است که از حقوق خود محروم جوامع همیشه حداقل به احتمال زیاد به آن را دریافت.”

— CNBC مایکل Wayland کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler