Harvey Weinstein می رسد با استفاده از واکر در منهتن کیفری دادگاه در تاریخ 6 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus شیوع است به طور نامحدود به تعویق افتاد برنامه ریزی شده استرداد افتاده فیلم مغول Harvey Weinstein از یک ایالت نیویورک زندان به صورت تجاوز به عنف و دیگر اسباب اتهام جرم در لس آنجلس دادستان روز سه شنبه گفت.

دادند که به اعدام محکوم شده در دادگاه در نیویورک در اوایل سال جاری از تجاوز به عنف و تجاوز به در حملات شامل دو زن متهم شده است در لوس آنجلس تجاوز به یک زن و آزار جنسی یک دوم وجود دارد بیش از یک دوره دو روزه در سال 2013.

او محکوم به 23 سال زندان در طول منهتن جلسه دادگاه در تاریخ 11 مارس رخ داد که در مدت کوتاهی قبل از رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اجرا دولت موثر و گسترده ای مستند از بسیاری از خدمات غیر ضروری با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

تنها چند ساعت پس از صدور حکم لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت: آن را به حال شروع به proceess داشتن Weinstein, 68, تحویل به کالیفرنیا به طوری که او می تواند چهره این اتهامات وجود دارد.

اما دا را در بیانیه ای در روز سه شنبه به ان بی سی نیوز گفت: “این ویروس به تاخیر پردازش استرداد مدارک.”

“وجود دارد هیچ زمان برآورد در زمانی که او خواهد شد به نظر می رسد در لس آنجلس دادگاه” دادستان’ گفت.

Weinstein سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

دادند که قفل شده است تا در Wende Correctional Facility در Alden نیویورک گفت: او بی گناه است از اتهامات جنایی علیه او.

زمانی که او محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در ماه فوریه Weinstein گفت: به وکیل آرتور Aidala ” من بی گناه من گناه من بی گناه است. چگونه می تواند این اتفاق می افتد در امریکا؟,” Aidala کرده است به خبرنگاران گفت:.

Weinstein برای سال بوده است قدرتمند هالیوود به تولید فیلم هایی مانند “داستان عامهپسند,” “”شکسپیر عاشق” و “دار و دستههای نیویورک.”

اما در مورد اتهامات از خود سریال سوء رفتار جنسی از زنان که منتشر شد توسط نیویورکر و نیویورک تایمز سرنگون Weinstein از بلوغ ژاپنی, قدیمی قرار گرفتن و در نهایت منجر به کشت و زنان و شکایت او را به پلیس و دادستان.

مقالات اخبار در مورد Weinstein نیز با اعتبار اشتعال #MeToo جنبش است که دیده می شود شماری از مردان از دست دادن شغل خود را پس از متهم به سوء رفتارهای جنسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی