منبع: GYMGUYZ

تاد Leff به تماشای هر دو خود را پر رونق معیشت و اقتصاد رو به رشد را به یک تکان دهنده توقف نزدیک به دو ماه پیش با توجه به کوروناویروس.

در حال حاضر او امیدوار است که به دولت ها و جوامع به آرامی شروع به آمدن آنلاین خود و اقبال به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از سایر نقاط کشور شروع خواهد شد به بهبود است.

Leff مدیر عامل شرکت دست و سنگ ماساژ و اسپا صورت دیده است قبل از این طریق سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی و بحران مالی که منفجر شد در سال 2008.

هر دو بار او را شنیده ام بسیار صحبت از همه چیز برگشت به حالت عادی پس از تا حد زیادی پیش بینی نشده انجام دهند. اما اگر او آموخته است که هر چیزی از دو منی بحران این است که همه چیز واقعا هرگز فراموش بازگشت آنها بودند.

“ما هرگز به حالت عادی بازگشت. ما ایجاد یک راه جدید برای انجام کسب و کار” او گفت:. “ما باید که اتفاق می افتد در اینجا به عنوان به خوبی. ما باید انعطاف پذیر اقتصاد است.”

Leff صحبت کرد و همان روز به هضم برخی از مخرب ترین اخبار اقتصادی در تاریخ آمریکا: وزارت کار گزارش داد که کسب و کار ریختن 20.5 میلیون کارگر از اشتغال در ماه مارس نرخ بیکاری صعود به 14.7% هر دو اعداد فراتر از هر چیزی در این کشور دیده می شود پس از جنگ جهانی دوم است. آنها به مراتب بدتر از بحران مالی یا 9/11 و عهد چقدر از افسردگی coronavirus مهار اقدامات شده اند به فعالیت است.

اما آنها نیز در حال عقب-به دنبال. بیشتر زمان اعداد مانند هفتگی مدعیان هستند نشان می دهد که حتی اگر آسیب است که هنوز هم افتضاح بدترین احتمال وجود دارد ،

که در آن کارآفرینان مانند Leff در آمده است.

موقت برای بسیاری از, اما نه همه

یک نقطه روشن از شغل گزارش شد که 18.1 میلیون اخراج شد و گزارش شده که موقتی است. بنابراین در حالی که برخی از مشاغل نمی تواند آینده را پس از مستند ترین حداقل در حال حاضر خواهد شد.

Leff آغاز بازگشایی برخی از بیش از 450 دست و سنگ حق رای دادن عملیات که بسته شدند و او را خواستار بازگشت برخی از کارگران به عنوان مکان های باز در گرجستان, یوتا, کلرادو و تگزاس و فلوریدا.

در حال اجرا به معنای واقعی کلمه دست در کسب و کار به شمار چالش های خاص خود را در coroanvirus آب و هوا, اما شدید احتیاطی شرکت است که مصرف ظاهر می شود پرداخت می شود.

“قصد ما این است که به تماس واقعا اکثریت قریب به اتفاق یا شاید همه ما کارگران است.” “ما از اوایل دولت reopenings ما در واقع از دیدن بسیار دلگرم کننده و شماره هر دو در سمت مصرف کننده و تمایل کارکنان برای بازگشت به کار.”

نه هر کس است که خیلی مشتاق.

وجود دارد برخی از کارگران رستوران های فست فود و کسب و کارهای دیگر که درآمد بیشتر بیکار بودن تحت یک دولت در برنامه نجات از آنها در کار است. آنها شده اند و تمایلی به بازگشت با توجه به چند مدیران در کاریابی شرکت که صحبت می کرد به CNBC.

“مردم در حال ساخت در واقع بیشتر در نرخ بیکاری از آنها را اگر آنها رفت و برگشت به محل کار و در معرض خود را به Covid بیماری است. یکی از چیزهایی که ما شاهد آن هستیم این است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک بسیاری از این خط مقدم شرکت با داشتن یک زمان دشوار در گرفتن کارکنان خود بازگشت گفت:” ایرینا Novoselsky مدیر عامل شرکت در CareerBuilder.

یک فرصت برای سالمندان

در برخی موارد شهروندان ارشد خود را به خصوص در معرض خطر جمعیت در حال گرفتن آن شغل است.

“مردم بیش از 65 در واقع به دنبال شغل” Novoselsky گفت. “مقدار فزاینده ای از مردم در حال بازگشت به کار در خیلی بی سابقه اعداد است.”

در واقع دانیل Jan است که به دنبال استخدام 1,500 چنین مردمی برای کسب و کار خود را کمک به سالمندان سالمندان یک حق رای دادن عملیات بر اساس در ریدینگ پنسیلوانیا که مسابقات تا مراقبان با کسانی که نیاز به کمک است.

شده است وجود دارد یک تقاضا برای خدمات در طول این بیماری همه گیر به عنوان خانه سالمندان سیستم گرفته است سیاه چشم با توجه به میزان مرگ و میر بالا در امکانات. در Jan دولت 2,458 از 3,616 مرگ و میر و یا 68% اند رخ داده است در خانه های سالمندان با توجه به وزارت بهداشت در پنسیلوانیا است که برخی از دقیق ترین اقامت در خانه قوانین در کشور است.

“آن را ایجاد یک فرصت برای کسانی که سالمندان دوباره به آنها فرصتی برای ادامه کار در حالی که همچنین دادن چیزی به عقب” Jan گفت. “وجود دارد و این درک در حال حاضر که امکانات مراقبت مبتنی بر این است که کمتر امن است. ما در حال جایگزین. از یک سو آنها بخشی از بالاترین خطر است. از سوی دیگر اگر آنها در خانه خود-جداسازی آنها جدا شده و به تنهایی و آنها افسرده شده و نیاز به کسی برای چک کردن بر روی آنها. خوشبختانه ما تلقی ضروری است.”

‘اگر شما نمی pivot شما می میرند’

آن را فقط به سالمندان هر چند که کار جدید ،

در حالی که اجتماعی فاصله مورد نیاز با هدف صرفه جویی در زندگی می کند همچنان به سرکوب شغل جدید وجود دارد مشاغل آینده. فهرست فرصت های شغلی برای noncritical مراقبت های بهداشتی در حال افزایش برای یک. نیز وجود دارد فرصت برای داوطلبان متوسط و تماس با ردیاب در محل کار سازماندهی اقدامات برای کارکنان بازگشت به شغل که ایمنی مصرف در اوج اهمیت است.

نیز وجود دارد افزایش تقاضا برای تامین و لجستیک, سرمایه گذاری دارویی و مخابرات گفت: Amy Glaser معاون ارشد رئیس جمهور در سازمان نیروی انسانی Adecco. Glaser گفت: همچنین تقاضا برای کارگران با مهارت های است که می توان به تعدادی از مشاغل مختلف است.

“شرکت وجود دارد خارج وجود دارد که در حال استخدام. آنچه مهم است به یاد داشته باشید این است که تعداد زیادی از نیروی کار در حال رفتن به مجبور به در نظر گرفتن پتانسیل شغل جدید با مهارت های قابل انتقال,” او گفت:. برای مثال “این مواد غذایی سریع صنعت آمار گرفته اما مهارت های مواد غذایی سریع کارگران ترجمه واقعا خوب به انبار.”

آن درس این است که بازی در سراسر اقتصاد است.

“اگر شما نمی pivot شما می میرند” گفت: جاش York, موسس و مدیر عامل شرکت GYMGUYZ که به ارمغان می آورد تمرینات شخصی به مشتریان خانه.

نیویورک گفت: ظهور اجتماعی فاصله به ارمغان آورده است تا تقاضای زیادی برای مجازی تمرینات و برنامه ریزی را بر روی صدها نفر از مربیان به تهیه کردن به موج جدیدی از مشتریان.

“ما در حال استخدام تن از مردم در حال حاضر,” او گفت:. “در سمت تلنگر, ما در حال فروش franchises به این دلیل که مردم در حال دیدن چه چیزی اتفاق می افتد. ورزشگاه در حال تبدیل شدن به مانند فیلم های پرفروش و ما Netflix بکشد.”

نیویورک می بیند بسیاری از کسب و کار در حال تغییر به عنوان یک نتیجه از بحران کنونی اما او گفت: مردم باید برای دیدن آن به عنوان یک فرصت از یک مانع است.

“همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت. ممکن است آن را بهتر از ما بودند. شاید ما نیاز به یک تنظیم مجدد” او گفت:. “هنگامی که شما زندگی می کنند زندگی خودتان گفتن چرا این اتفاق می افتد برای من جای شما خواهید بود در بسیاری مکانی بهتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی