Coronavirus: دولت فدرال به پایان خواهد رسید بودجه برای 13 مبتنی بر جامعه Covid-19 تست سایت های بسیاری در تگزاس

ناصرو | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان خواهد رسید بودجه فدرال برای 13 مبتنی بر جامعه coronavirus تست سایت تا پایان ماه ژوئن به عنوان بخشی از یک قبلا اعلام برنامه ریزی برای گسترش حمایت های مالی برای Covid-19 تست در سراسر کشور توسط وسایل دیگر.

این حرکت تایید شده توسط NBC News تاثیر می گذارد هفت سایت در تگزاس است که شاهد افزایش Covid-19 موارد است. شش دیگر تحت تاثیر سایت ها واقع در ایلینوی, New Jersey, کلرادو و پنسیلوانیا است.

“ما در حال برداشت از حمایت دولت فدرال” برای coronavirus تست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تست تزار Adm. برت Giroir به خبرنگاران گفت: در طول یک تماس توسط ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

“ما در حال ارائه حمایت دولت فدرال در راه های مختلف” Giroir گفت: مشخص شده که چگونه صدها نفر از دیگر تست مکان ارائه coronavirus آزمون بودجه فدرال پول است.

او همچنین گفت: “ما در حال رفتن به افزایش تست هر دو در تعداد و کیفیت و در هدف قرار دادن در رسانه های اجتماعی.”

Giroir اشاره کرد که 13 سایت که باز باقی خواهد ماند و تحت ایالتی و محلی کنترل می 28, کمتر از تعداد اصلی جامعه مبتنی بر تست سایت راه اندازی هنگامی که Covid-19 همه گیر شروع كردن به شدت در ایالات متحده آمریکا در اواسط ماه مارس.

اما تد کروز سناتور. یک جمهوری خواه تگزاس, هل دادن به عقب در برابر تصمیم دولت برای برداشت از کمک های مالی مستقیم به سایت.

یک کروز سخنگوی گفت: ان بی سی نیوز که سناتور “خواسته است و ادامه خواهد داد به اصرار [مقامات بهداشتی] به گسترش جامعه تست سایت در تگزاس است.”

دیگر جمهوری خواه که نشان دهنده تگزاس در سنای آمریکا John Cornyn گفت: “من می دانم که وجود دارد نگرانی, نگرانی های من, سهم, بیش از برخی از اظهارات ساخته شده در مورد خروج فدرال برای حمایت از coronavirus تست در تگزاس در پایان ماه ژوئن. آن را بسیار روشن به من, و من فکر می کنم روشن است به همه ما که با چشم انداز مثبت از موارد در حال حاضر زمان به عقب نشینی از ما هوشیاری در تست.”

“من باور دارم که آنها نیاز به گسترش است که حمایت دولت فدرال در تگزاس حداقل تا زمانی که ما این های اخیر چشم انداز مثبت در مورد خطاب” Cornyn گفت.

راکی واز مدیر مدیریت اضطراری برای دالاس تگزاس گفت: NBC شهر است که “یک طرح و ظرفیت برای ادامه تست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابتدا اعلام کرد در ماه آوریل که این امر قطع حمایت دولت فدرال برای بیکر ده از جامعه مبتنی بر Covid-19 سایت آزمون گفت: این حرکت بخشی از تلاش برای گسترش جامعه تست بیشتر تشویق مشارکت عمومی خصوصی برای تست.

دولت تا به حال تاخیر در تصمیم گیری که تا به حال ملاقات با مقاومت از نمایندگان مجلس تا به حال.

Giroir گفت که اصل 41 جامعه تست سایت گسترش یافته است که بیش از 600 تست سایت در 48 ایالت تحت فدرال همراه برنامه پرداخت به داروخانه ها و که بیش از 1,400 دیگر داروخانه سایت در درجه اول اجرا شده توسط CVS در حال ارائه آزمون ها “از طریق قانونی انعطاف پذیری توانمند داروسازان و تسهیل صدور صورت حساب و بازپرداخت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) و معاون رئیس جمهور مایک پنس حضور تلفنی با فرمانداران در مدیریت اضطراری فدرال مقر آژانس در 19 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

اوان Vucci | گتی ایماژ

Giroir گفت: ان بی سی نیوز در بیانیه ای که HHS “ادامه خواهد داد به افزایش تست ظرفیت کلی و آن را قابل دسترس بیشتر را به ویژه برای جوامع محروم.”

“ما در حال انتقال 13 سایت اصلی در حال حاضر کهنه برنامه به کارآمد تر و موثر تست سایت های ذکر شده در بالا” گفت: در بیانیه ای که.

“همه 13 سایت ارائه شد اضافی 30 روز از اصلی انتقال تاریخ در ماه مه و من شخصا صحبت با فرمانداران از تمام 5 متحده درگیر و/یا رهبری خود را designees که توافق شده بود که زمان مناسب برای گذار از اصلی 13 سایت و به هزاران تست گزینه است.”

چاک شومر سناتور. D-n. y., لعنتی حرکت در یک صدای جیر جیر که مربوط به مقاله اصلی آخرین اخبار از ژوئن 30 تاریخ قطع شد منتشر شده توسط Talking Points Memo.

“اجازه دهید من این را راست: موارد خونتان در سراسر کشور” نوشت: شومر که رهبر اقلیت سنا.

“مدیر سایت 14 میلیارد دلار برای تست و ردیابی که آنها صرف نیست. اما رئیس جمهور تهمت فکر می کند در حال حرکت است به جلو و حمایت دولت فدرال برای تست از کانون مناطق!?”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>