Coronavirus اثر سرمایه گذاری در فضای شرکت به عنوان بد نیست به عنوان ترسید تا کنون گزارش می گوید

یک SpaceX Falcon 9 rocket حمل این شرکت خدمه فضاپیمای اژدها راه اندازی شده است در نسخه ی نمایشی-2 ماموریت فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley, پردازنده.

ناسا/Joel Kowsky

سرمایه گذاری های خصوصی به فضا شرکت در سه ماهه دوم سال 2020 شاهد یک شیب قابل توجهی نسبت به سال گذشته اما رکود شده است به عنوان شدید به عنوان بسیاری از انتظار می رود با توجه به گزارش روز دوشنبه توسط NYC-شرکت مبتنی بر فضای سرمایه است.

سرمایه گذاری در فضای مبتنی بر شرکت بالغ بر 5.5 میلیارد دلار در سه ماهه دوم کاهش 23 درصد از رکورد آمار در سال 2019 در این گزارش گفت:. این کاهش عمدتا به دلیل کاهش سرمایه گذاری در زیرساخت های شرکت های مانند کسانی که در ساخت موشک ها و ماهواره ها اما ساخته شده بود تا بخشی از افزایش در فضای مبتنی بر نرم افزار شرکت.

کل فضای سرمایه گذاری در این سال به $12.1 میلیارد دلار اندکی افزایش نسبت به مدت مشابه در سال گذشته گزارش نشد.

فضای سرمایه بود که در میان کسانی که هشدار اخیر رونق در فضای سرمایه گذاری ممکن است یک ضربه قوی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با دیگر تحلیلگران صنعت و مدیران از ترس یک دوره جدید از سرمایه های یخ زده. اما در حالی که وجود دارد قطعا یک کاهش آن را به عنوان بد به عنوان پیش بینی شده است.

“نمی بینیم قلاب مانند ما فکر می کنیم خواهد آن را به عنوان معلوم است که سرمایه گذاری است هنوز هم فعال” فضای سرمایه مدیر عامل Chad Anderson گفت CNBC. “همه در همه چیز به نظر می رسد برگزاری واقعا خوب است.”

وجود 47 معاملات در سه ماهه دوم به معنی فعالیت پایین بود 29 درصد در مقایسه با سه ماهه قبلی است. فضای سرمایه معافیت گسترده تر فضای اقتصاد کشور را به سه لایه: زیرساخت های توزیع و برنامه های کاربردی. که با توجه به اهمیت حیاتی فضا پخش در دیگر ظاهر غیر مربوط به فضا شرکت اندرسون توضیح داد.

“ما قطعا دیده می شود چیزی از فضای رنسانس در 10 سال گذشته” اندرسون گفت. “در حالی که زیرساخت های لایه بسیار مهم از این پازل, همه چیز نیست. به عنوان سرمایه گذاران ما خواهد بود بی مبالات به تمرکز … تنها در این بخش از تکنولوژی پشته و می گویند ما نه علاقه مند در هر یک از برنامه های کاربردی است.”

وی با اشاره به نمونه ای از زمین تصویربرداری ماهواره.

در حالی که این فضاپیما مورد نیاز برای ارائه تصاویر اندرسون با اشاره به این که “تمام ارزش است که برگرفته از برنامه” از زمین تصویربرداری و داده ها. فضای پایتخت را تجزیه و تحلیل از نرم افزار شرکت نشان داد 5.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری شد در سه ماهه دوم به عنوان گروه همچنان به نمایندگی از “اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاری در سهام در فضا” با $98.1 میلیارد قرار داده و به 421 شرکت از سال 2004.

بالا نرم افزار معاملات در سه ماهه دوم بودند از حروف الفبا را مستقل رانندگی تابعه Waymo و سیستم عامل است که اهرم های جهانی موقعیت یابی ماهواره ای خدمات مانند سوار-به اشتراک گذاری و تحویل مواد غذایی.

“خدمات مبتنی بر مکان است که اساسا برنامه پشته مانند است که نمی خواهد وجود داشته باشد بدون GPS” اندرسون گفت. “این بدون شک فضای مبتنی بر فن آوری است.”

به طور کلی در این سال سرمایه گذاری در فضای شرکت زیرساخت به پایین است که 33 درصد نسبت به سال گذشته است. اما این جبران 39 درصد افزایش در فضای بزرگتر نرم افزار ،

ایالات متحده و چین تسلط بر فضای خصوصی سرمایه گذاری

چونگکینگ گایلین لیانگ جیانگ ستاره موشک توسعه یافته توسط چین برای اولین بار خصوصی موشک تولید OneSpace راه اندازی شده است در نخستین پرواز آزمایشی خود را در یک آزمون میدانی در شمال غربی چین است.

VCG | بصری چین گروه | گتی ایماژ

دیگر روند که ادامه داده است که تسلط آمریکا و چین از لحاظ سرمایه گذاری در فضا است. در این گزارش تاکید شده است که 74 درصد از سرمایه گذاری از سال 2004 در فضای اقتصاد رفته به شرکت در این دو کشور است. اندرسون گفت که چین سرمایه گذاری را آغاز کرده است به گزاف گویی در حال حاضر پس از سنگ زنی تقریبا به توقف در سه ماهه اول.

چین به ویژه ساخته شده است تا توزیع آن و قابلیت های نرم افزار. در حالی که فضای سرمایه انتظار دارد که رشد اقتصادی چین در دومی به ادامه تسریع در کشور است به طور فزاینده پمپاژ منابع مالی به شرکت هایی که در حال ساخت موشک و سفینه های فضایی است.

“زیرساخت لایه است که در حال حاضر این قطعه که آنها به دنبال ساخت و آن را در خانه” اندرسون گفت. “اگر شما نگاهی به زیرساخت های آنها رفته ام از اساسا 0% حدود پنج سال پیش به در حال حاضر ساخت تا 5 درصد از کل سرمایه گذاری بیش از 10 سال گذشته است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme