فروشگاه Fanelli دیده می شود توقیف با توجه به COVID-19 همه گیر در آوریل 20, 2020 در شهر نیویورک است.

ادواردو Munoz | VIEW مطبوعات | گتی ایماژ

از کوچک و متوسط کسب و کار شده اند که مجبور به تعطیل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از نیمی از صاحبان نظر سنجی توسط Facebook گفت: آنها نمی rehire همان کارگران آنها قبل از بحران.

در یک گزارش منتشر شده در دوشنبه, Facebook گفت: آن را مورد بررسی 86,000 کوچک و متوسط کسب و کار مدیران و کارکنان به صورت مداوم داده ها ابتکار با بانک جهانی و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD). در این گزارش برجسته پایدار اقتصادی از coronavirus و به خصوص وخیم اثر آن بر کسب و کار کوچک بدون در همان سطح از دسترسی به سرمایه است که شرکت های بزرگتر اغلب.

بر اساس این گزارش تنها 45 درصد از مالکان و مدیران شرکتهای کوچک و متوسط کسب و کار مورد بررسی توسط Facebook گفت: آنها می rehire همان کارگران آنها مجبور شدند به اجازه رفتن یا کردند هنگامی که آنها بازگشایی شده است. در صورتی که برآورد صادق است برای کسب و کارهای مشابه در سراسر کشور آن را نابود شده می تواند پیش بینی های سریع بهبود اقتصادی از بحران است.

حدود یک سوم از بسته کسب و کار مورد بررسی قرار گفت که آنها انتظار ندارند به بازگشایی با استناد به عدم توانایی در پرداخت صورتحساب و یا اجاره.

این گزارش همچنین نشان داد که شکاف بزرگ در پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی برای کارکنان از کوچک و متوسط کسب و کار. کارکنان مورد مطالعه 74 درصد گزارش شده دسترسی نداشتن به پرداخت مرخصی استعلاجی و 70 درصد گفت: آنها در زمان پرداخت کردن. تعداد کسانی که بیش از 90% برای هتل و کافه و رستوران کارکنان مورد بررسی.

Facebook که تعداد کوچک و متوسط صاحبان کسب و کار به عنوان یک مهم کوهورت برای آن تبلیغات دیجیتال کسب و کار گفت: بیش از نیمی از افراد مورد بررسی به طور فزاینده ای در تعامل با مشتریان آنلاین. بیش از یک سوم از کسب و کار مورد بررسی گفت: آنها در حال حاضر انجام همه از فروش خود را آنلاین.

تماشا کنید: آیا زندگی پس از مستند ممکن است مانند نگاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی