Coronavirus مرگ و میر کنه تا در فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا به عنوان کشورهای دست به گریبان با رشد شیوع

کارکنان پزشکی با پوشیدن کامل PPE فشار یک برانکارد با مرحوم بیمار به یک خودرو در خارج از Covid-19 واحد مراقبت های ویژه در ایالات یادبود مرکز پزشکی در 30 ژوئن 2020 در هوستون تگزاس.

برو ناکامورا | گتی ایماژ

گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر به نظر می رسد افزایش در فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا و برخی از کشورهای دیگر که در حال تلاش برای مهار سرعت در حال گسترش شیوع یک CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

پس از رسیدن به اوج در به طور متوسط بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در هر روز فقط سه ماه پیش در درجه اول رانده شده توسط نیویورک و نیوجرسی مرگ و میر در ایران بوده است به آرامی در حال کاهش — سقوط به طور متوسط کمتر از 600 مرگ و میر یک روز از 23 ژوئن تا ژوئیه 8. Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده کاهش یافته است و یا نسبتا پایدار باقی مانده برای هفته ها و حتی موارد به بیش از دو برابر از اواسط ماه مارس. اما روزانه مرگ و میر به نظر می رسد در افزایش دوباره در ایالات متحده اپیدیولوژی می گویند.

Covid-19 مرگ و میر به طور پیوسته علامت سراسر کشور با تعداد متوسط مرگ و میر در روز افزایش بیش از گذشته سه روز مستقیم به بیش از 600 در جولای 9 بر هفت روز به طور متوسط از روزانه و میر گزارش شده رانده شده توسط موج در چندین نقاط داغ. اپیدیولوژی می گویند آن است که دلیلی برای نگرانی است که مرگ و میر شروع به سرعت بخشیدن دوباره حتی اگر آن را فقط چند روز داده است.

مقامات ایالات متحده و عموم مردم باید شاهد افزایش مرگ و میر در آینده لری لویت معاون اجرایی رئیس جمهور برای سیاست های بهداشتی در قیصر بنیاد خانواده گفت: CNBC. مرگ و میر تمایل به تاخیر موارد جدید به دلیل آن می تواند هفته برای یک بیمار به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و در نهایت می میرند.

“این قابل پیش بینی بود. به نظر میرسد ما به سختی در این کشور به دنبال چند هفته پیش” لویت گفت. “اما ما می دانیم که الگوی همانطور که بیشتر مردم آلوده بیشتر مردم در بیمارستان بستری و در نهایت بیشتر مردم می میرند.”

رکورد

فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا را همه دیده می شود روزانه خود مرگ عوارض افزایش به رکورد بیش از سه روز گذشته با توجه به هاپکینز داده است.

کالیفرنیا گزارش شده به طور متوسط حدود 85 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر در هر روز بیش از گذشته هفت روز از شنبه تا بیش از 29 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط هاپکینز. دولت Covid-19 مرگ و میر در حال حاضر در 6,859 با توجه به هاپکینز.

فلوریدا ثبت شده به طور متوسط 56 مرگ و میر در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 35 درصد در مقایسه با هفته پیش CNBC و تحلیل را نشان می دهد. هاپکینز’ داده ها نشان می دهد بیش از 4000 نفر در اثر این بیماری در کشور است.

در روز پنج شنبه تگزاس گزارش شده به طور متوسط حدود 66 جدید مرگ و میر در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 106 درصد در طول هفته گذشته با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل. بیش از 3000 نفر کشته شده اند از Covid-19 در دولت تا کنون با توجه به هاپکینز.

تا مطمئن شوید که این مرگ و میر اطلاعات ناقص است اپیدیولوژی می گویند. اگر یک Covid-19 بیمار دارای یک بیماری زمینه ای مانند بیماری های قلبی و ویروس بدتر وضعیت خود و آنها می میرند پزشک می تواند طبقه بندی شود یا نه. سالمندان و بیمارانی که مرگ در خانه سالمندان اغلب coronavirus اما نمی اغلب آزمایش آنها گفته ام.

“رکورد نگه داشتن می تواند بیش از همه” گفت: دکتر بروس Y. Lee, استاد, بهداشت, سیاست و مدیریت در دانشگاه شهر نیویورک است.

این کشور اما خیلی بهتر است مجهز به امروز برای رسیدگی به هجوم Covid-19 بيمار از آن بود که در ابتدای شیوع اپیدیولوژی گفت. که باید کمک به جلوگیری از همان نوع از افزایش مرگ و میر که غرق بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه در شمال شرقی و ایالت واشنگتن در ماه مارس و آوریل. با اینحال سه اپيدميولوژيستها در فلوریدا و تگزاس گفت: همه آنها انتظار مرگ و میر در ادامه به افزایش برای حداقل چند هفته.

“ما موارد شروع به افزایش درست در آغاز ماه ژوئن و در حال حاضر به عنوان من به دنبال از طریق شما می توانید ببینید که مرگ را آغاز کرده اند به روند صعودی کمی نیز گفت:” سیندی Prins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا است. “در ابتدا بسیاری از مردم شد و گفت: خوب این تخت آن صاف است. و این نگرانی وجود دارد ما نیست با اطلاعات و در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن این افزایش است که قطعا یک نگرانی است.”

سن شیفت

مقامات دولتی در آمریکا و کشورهای دیگر باید اشاره کرد که افزایش اخیر در موارد رانده است تا حد زیادی توسط بیماران جوانتر که مهم است زیرا افراد جوان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و مرگ از Covid-19. اما Covid-19 داده ها نشان می دهد که این عفونت به طور فزاینده ای گسترش تر و بیشتر مردم آسیب پذیر که می تواند رانندگی سربازان ارتش در, مرگ و میر, Prins گفت.

“وجود دارد بیشتر تست در حال حاضر بیش از وجود دارد, پس از آن, به طوری که ممکن است برای حساب کاربری برخی از این, اما من فکر می کنم ما شاهد یک افزایش واقعی در موارد در افراد مسن که حس می کند با توجه به به طور کلی افزایش بزرگ در مورد,” او اضافه شده است.

این تغییر از افراد جوان به افراد مسن است شروع به نشان می دهد تا در داده ها دکتر گفت: Mary Jo Trepka متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بین المللی فلوریدا. ماه گذشته دولت گزارش داد که روزانه متوسط سن تازه تشخیص داده شده Covid-19 بيمار آمار یک رکورد کم از 33. در روز پنج شنبه اما متوسط سن افراد مبتلا به تازگی افزایش یافته است به 40 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

که با متوسط سن تیک تاک به سمت بالا هر دو Prins و Trepka گفت: آنها انتظار مرگ و میر در ادامه به افزایش در هفته های آینده. اما Trepka اشاره کرد که مرگ نمی, احتمال افزایش در همان سرعت به عنوان شهر نیویورک بود که آمار به خصوص در اوایل در آمریکا همه گیر. مقامات بهداشت عمومی باید از نهاد اقدامات برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر و بیمارستان ها را بهبود مراقبت از بیمار پس از آن.

“این به نظر نمی رسد به همان نرخ به عنوان بازگشت در ماه آوریل و من فکر می کنم مراقبت های بهداشتی به طور چشمگیری بهبود یافته است. ارائه دهندگان مراقبت های بسیار ماهر در مراقبت از افراد مبتلا به Covid-19” او گفت:. “با این وجود با این تعداد زیادی از موارد من فکر می کنم که ما در حال رفتن به دیدن مداوم مرگ و میر بیشتر.”

‘آن را در همه جا’ در تگزاس

مرگ و میر ناشی از Covid-19 شروع به افزایش کمی در تگزاس حدود دو هفته پیش به گفته اسپنسر Fox, مدیر دانشیار دانشگاه تگزاس-آستین Covid-19 مدلسازی کنسرسیوم.

“من فکر نمی کنم آن را هر چیزی غیر منتظره,” او در مصاحبه با CNBC. “من فکر می کنم آن را بیشتر از آن یک سوال از زمانی که ما شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت به جای اگر ما شروع به دیدن یک چشم انداز مثبت.”

تیم خود را مدل پیش بینی نیست به عنوان سریع افزایش مرگ و میر به عنوان دیده می شد در ماه مارس و آوریل در شمال شرق و برخی نقاط دیگر کشور ، اما بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است در یک نگرانی, سرعت, گفت, نشان می دهد که قدیمی تر و آسیب پذیر تر مردم در حال آلوده شدن. وی افزود: عفونت در افراد جوانتر بود “شاخص پیشرو” از بدتر شدن شیوع است که محدود بود به تاثیر بیشتر جمعیت های آسیب پذیر در دولت است.

“این تجدید حیات ممکن است در آغاز جوان جمعیت; شاید آنها برای اولین بار به توان و حذف. اما به وضوح آن جمعیت نیست عایق از افراد مسن تر” روباه گفت. “این یک تجدید حیات در این بیماری همه گیر. آن را محدود به فقط افراد جوان که احتمال بیشتری برای زنده ماندن آن است. آن را در همه جا.”

مرگ و میر به دنبال

او افزود که تیم خود را مدل پیش بینی کرد که مرگ و میر را ادامه خواهد داد به افزایش دو هفته “حداقل اگر نه دیگر بسته واقعا چگونه دولت واکنش نشان می دهد.”

آن را دشوار است به درک دقیق از واقعیت از شیوع تنها به دنبال ملی شماره قیصر لویت گفت: به دلیل پیشرفت جاهایی مثل نیویورک ساخته شده اند در مبارزه با شیوع جبران نگرانی اعداد در جای دیگر. او اضافه کرد که مرگ و میر است به خصوص دشوار است رقم برای پیگیری به دلیل تفاوت در استانداردهای گزارش دهی در سراسر متحده است.

او گفت که در حال حاضر وجود دارد قابل مشاهده افزایش در مرگ و میر این روند ادامه برای چند هفته و یا حتی ماه ها به عنوان افرادی که به تازگی آلوده بیمار دریافت در بیمارستان بستری و در نهایت می میرند.

“من فکر می کنم در هفته آینده, الگوی افزایش مرگ و میر در حال رفتن به تبدیل شدن به روشن” او گفت:. “و آن را دیگر نمی توان ادعا می کنند که کاهش مرگ و میر به نوعی یک موفقیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر