Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده پیش بینی شده به پیش افتادن از 200,000 اکتبر

پرسنل پزشکی حرکت مرحوم بیمار به یک کامیون یخچال خدمت به عنوان را تغییر morgues در بروکلین بیمارستان مرکز در مارس 09, 2020 در شهر نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک coronavirus مدل یک بار ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر پروژه های بیش از 200 ، 000 آمریکایی ها می میرند از Covid-19 Oct. 1 به عنوان موارد جدید رسیدن به بالاترین رکورد در بخش هایی از کشور در حالی که محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از ویروس ها برداشته.

پیش بینی و تجدید نظر از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است افزایش 30,000 مرگ و میر پس از هفته گذشته طرح ریزی شده است.

با توجه به آخرین مدل از IHME, مرگ و میر, از coronavirus در ایالات متحده می تواند از 171,000 به 270,000 احتمال برآورد حدود 201,129. تعداد مرگ و میر روزانه است که انتظار می رود به افزایش دوباره در ماه سپتامبر پس از رسیدن به یک فلات در ماه ژوئن.

این موسسه همچنین پروژه افزایش تعداد تخت بیمارستان و هواکش که مورد نیاز خواهد بود با شروع در ماه سپتامبر.

حداقل 116,963 اند از کروناویروس در آمریکا و بیش از 2.13 میلیون نفر آلوده شده اند, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما در حال حاضر قادر به پیش رو نگاه کنید و ببینید که در آن آمده نیاز به شروع به برنامه ریزی برای موج دوم Covid-19” گفت: IHME مدیر دکتر کریستوفر موری در روز پنج شنبه. “ما امیدواریم که برای دیدن مدل ما اشتباه ثابت با اقدامات سریع دولت ها و افراد را به منظور کاهش انتقال است.”

این موسسه تحقیقاتی پیش بینی بالاتر تحرک در حداقل 20 متحده در اکتبر افزایش می دهد که خطرات ناشی از انتقال و گسترده تجدید حیات.

به عنوان متحده در سراسر کشور حرکت بیشتر همراه خود را بازگشایی دستورالعمل و آرامش اجتماعی-فاصله اقدامات آنها در حال شروع به دیدن خوشه در موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

“اگر ایالات متحده آمریکا است که قادر به چک کردن رشد در ماه سپتامبر ما می تواند رو به بدتر شدن روند در ماه اکتبر نوامبر و زیر ماه اگر همه گیر که ما انتظار می رود عبارتند از پنومونی فصلی,” موری گفت.

در روز سه شنبه آریزونا و فلوریدا, اوکلاهما, اورگان و تگزاس همه گزارش ثبت افزایش موارد جدید پس از رسیدن به اوج تمام وقت در هفته گذشته.

تعداد coronavirus بیماران در سراسر تگزاس بیمارستان آمار جدید با کیفیت بالا, جمعه افزایش حدود 11 درصد در یک روز. با توجه به داده ها از تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی وجود دارد 2,793 بیماران بستری شده با ویروس. دولت coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر بیش از 84 درصد از روز یادبود.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و همچنین گزارش های اضافی 1,827 موارد جمعه آوردن این دولت در مجموع به 40,924. جدید کروناویروس موارد همچنان به افزایش از اواخر مارس و بیمارستان ظرفیت شروع به سفت. سلامت آژانس گزارش داد که آریزونا بود که در 85 درصد ظرفیت بستری تخت و 83 درصد ظرفیت به صورت فشرده-تخت های مراقبت در روز چهارشنبه.

در حالی که آزمایش افزایش یافته است و بیش از چند هفته گذشته است که می تواند دلیلی برای یک چشم انداز مثبت در موارد بسیاری از تست مثبت نیز افزایش یافته است.

“این یک سوال که آیا ما باید باز زمانی که ما انجام دادیم یا نه. آن چه ما از نظر رفتار افراد” دکتر فرشاد Marvasti دانشگاه آریزونا دانشکده پزشکی مدیر بهداشت عمومی و پیشگیری گفت: CNBC “قدرت ناهار” در هفته گذشته.

“اکثر مردمی شده اند و در مورد در فضاهای بسته از جمله کاباره ها, میله, مراکز, رستورانها و بدون هر گونه ماسک پوشیدن و من فکر می کنم این عامل چه خبر است.”

— CNBC نوح Higgins-دان و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme