Coronavirus تماس ردیابی خواهد شد صرفه جویی در زندگی,’ اگر کشیده بهداشت محلی بخش می توانید در ساخت آن

دکتر دانیل Kombert مدیر پزشکی برای مراقبت مرکز تدارکات و مدیر بالینی مرکز فرماندهی وسط کار با دیگر متخصصان پزشکی به عنوان آنها پاسخ تماس ها و پیگیری اطلاعات در هارتفورد بهداشت و درمان COVID-19 مرکز فرماندهی در Newington, Conn., در تاریخ 10 مارس سال 2020 است.

کسی جکسون | هارتفورد کورانت | تریبون سرویس خبری via Getty Images

کیمبرلی Jocelyn فارغ التحصیل از کالج ماه گذشته که میلیون ها نفر در سراسر کشور پناه در محل برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. به دنبال یک بیماری همه گیر پسند راه برای ارتباط با جامعه خود او اعمال شده به شهر نیویورک تماس تحقیقی.

پس از FaceTime مصاحبه با نیویورک شهرستان, بهداشت + بیمارستان’ تست و ردیابی سپاه و شش ساعت دوره آموزشی آنلاین از طریق دانشگاه جانز هاپکینز, Jocelyn پیوست و این شهر تیم تقریبا 3500 در تلاش برای تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و شناسایی که آنها ممکن است در معرض ویروس.

این کار بسیار مهم است به قطع زنجیره ای از عفونت قبل از آنها بالون به شیوع بیماری. همراه با اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن تماس با ردیابی یکی از استراتژی های ثابت شده در شامل coronavirus. آن را نیز دشوار کار Jocelyn گفت و آن را بدون توقف.

“اولین تماس با کسی که اشتباه در مورد چگونه آنها قرارداد ویروس,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را طول می کشد و محبت و صبر و شکیبایی برای انجام این کار هست. “ما در اینجا به ارائه اطلاعات در مورد Covid درک چگونه آنها قرارداد Covid و همچنین به درک چگونه آنها را به دیدن اگر آنها نیاز به هر گونه منابع است.”

Jocelyn که در حال حاضر سرپرست حدود 15 دیگر ردیاب گفت: در حالت ایده آل یک تحقیقی می آید از یکی از کسانی که در گفتگو با اطلاعات تماس برای اعضای خانواده و همکاران و هر کس دیگری که ممکن است در معرض. در طول یک روز داده شده یک تحقیقی در تیم او خواهد تماس بین 30 و 50 نفر ردیابی ویروس در اطراف شهرستان و تلاش برای گوشه آن به شناسایی زنجیره ای از مردم است.

استراتژی است که هیچ گلوله نقره ای, مکان عمومی, متخصصان سلامت می گویند, اما آن را به یک سن-پیر, ثابت, روش های حاوی مسری ترین بیماری های عفونی است. از آن شده است و هنوز هم در سراسر جهان استفاده می شود حاوی ویروس ها از سرخک به بیماریهای مقاربتی است. سازمان بهداشت جهانی مقامات بارها و بارها به نام در کشور به مقیاس تماس خود را-ردیابی زیرساخت های همراه با قابلیت تست گسترده برای coronavirus.

کاخ سفید توصیه متحده به بازگشایی تا زمانی که آنها تا به حال ساخته شده است این زیرساخت ها برای انجام تماس ردیابی. که به معنی استخدام و آموزش هزاران نفر از مردم در برخی موارد هر چند دولت فدرال مشخص نیست چه قوی ردیابی زیرساخت خواهد بود. در حال حاضر به عنوان متحده در سراسر آمریکا فشار رو به جلو با بازگشایی کشیده ادارات بهداشت در حال تقلا برای ساخت سیستم های ردیابی در یک مقیاس بی سابقه است. ردیابی متخصصان که در گفتگو با CNBC گفت: آنها نگران آن است که این سیستم در محل به اندازه کافی نیست و این که بازگشایی شده است بیش از حد تهاجمی است.

غیر ممکن است برای گرفتن’

“اگر شما در حال انجام کاهش پس از بسته شدن همه چیز را, اجرای, اجتماعی, فاصله, هنگامی که شما را متوقف انجام است که تنها ابزار شما را به نگه داشتن مردم از انتقال به یکدیگر است تماس, ردیابی, جداسازی و قرنطینه” گفت: دکتر کارن اسمیت مدیر سابق وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است. “این تنها ابزار شما کردم و آن را به یک ابزار است که با این نسخهها کار به خوبی زمانی که به اندازه کافی کارکنان.”

جسیکا Osorio در کنترا کوستا خدمات بهداشتی و درمانی در یک ویدئو کنفرانس با مقامات بهداشت در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 در مارتینز, کالیفرنیا. Osorio سر coronavirus تماس با ردیابی برنامه وجود دارد.

سانتیاگو Mejia | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

اسمیت کردم او شروع به در بهداشت عمومی به عنوان یک سل افسر کنترل او گفت: بنابراین او می داند سرمایه گذاری است که می رود به تماس های بزرگ-ردیابی تلاش است. او درگیر شده و با تلاش به سطح شیب دار بالا coronavirus تماس ردیابی در نپا سانتا کلارا و مندوسینو شهرستان در کالیفرنیا, او گفت:, و اضافه کرد که گروه ها به طور کلی صبر کردم تا موارد شروع به سطح در کالیفرنیا حدود اواخر ماه مه به برآورد آنچه لازم است قدر از تماس با ردیابی خواهد بود.

استان ها شروع به استخدام از درون ادارات بهداشت محلی برای اولین بار تا زمانی که مشخص شد بیشتر در زمین خواهد بود لازم اسمیت اضافه شده است. شهرستان سانتا کلارا در حال حاضر مقیاس به 296 ردیاب, او گفت:, و Mendocino County, که بیشتر روستایی است 25. Napa County 21, او گفت:, اما برنامه ای برای رشد به 35.

ترین استان ها در کالیفرنیا شروع به بازگشایی قبل از آنها تا به حال زیرساخت های لازم در محل مانند کارکنان و همچنین تکنولوژی, او گفت:, و اضافه کرد که محلی ادارات بهداشت و رنج از بیش از یک دهه از کاهش بودجه در حال اجرا بر روی سیستم های منسوخ شده که مانع خواهد کرد که خود را ردیابی کردند.

“[تماس با ردیابی] یک ابزار استاندارد و آن را واقعا کار می کند اما زمانی که آن را در محل و یا در مورد زمانی که شما شروع به تلاش برای پیاده سازی آن پس از ویروس است که کاملا به معنای واقعی کلمه در حال حاضر در جامعه خود آن را تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن” اسمیت گفت.

$3.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری

“زمانی که ما شروع به بازگشایی مجدد آن شده اند که اگر ما تا به حال خواسته متحده برای تماس با ردیابی” گفت: Marcus Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی.

برخی از ایالت آیا کراوات منطقه ای reopenings به تماس با ما-ردیابی معیارهای. نیویورک به عنوان مثال لازم است که مناطق باید 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان شروع به بازگشایی شده است. اگر کاربردی در سراسر کشور که حدود 100.000 تماس با ردیاب.

متخصصان بیماری های عفونی از دانشگاه جانز هاپکینز و ASTHO پیشنهاد یک طرح در اوایل ماه آوریل به سطح شیب دار تا یک آزمون ملی و ردیابی تلاش است. این امر نیاز به یک نیروی کار از 100.000 مردم, پیشنهاد گفت و هزینه $3.6 میلیارد دلار است. Plescia اضافه شده است که برخی از محققان به نام تا 300,000 ملی ردیاب. به جای CDC اختصاص داده شده $631 میلیون از 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل به 64 قضایی برای تلاش.

گارد ملی پرسنل پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها را در یک جلسه آموزشی به پشتیبانی مورد بررسی و تماس با ردیابی تلاش در واشنگتن وزارت امور خارجه وزارت بهداشت به عنوان تلاش ها همچنان برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در ردموند واشنگتن, مارس 20 سال 2020 است.

Jason ردموند | ایسنا

به جای توسعه هماهنگ ملی ردیابی برنامه ای که کشورهایی مانند آلمان انجام داده اند CDC تلاش کرده است تا به جای حمایت از تلاش های محلی. هفته گذشته آژانس منتشر شده دانلود صفحه گسترده برای کمک به ادارات بهداشت محلی محاسبه چگونه بسیاری از ردیاب آنها ممکن است نیاز بر اساس جمعیت و سطح فعلی گسترش یافته است. و در اوایل این ماه CDC منتشر infographic تعریف انتظارات خود را به صورت محلی بخش و دعوت از آنها به “مقیاس و قطار زیادی مورد بررسی و تماس با ردیاب نیروی کار است.”

که هدایت آمد و پس از هر دولت شروع به بازگشایی و بسیاری از آنها در حال حاضر شروع به افزایش بوده است. آریزونا برای مثال شروع به بازگشایی در مارس 15 و از سال دیده می شود سنبله در موارد و برخی از بیمارستان ها در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

CDC نیست ارائه نظر در زمان برای انتشار.

Robo-تماس در آریزونا

“اقامت در خانه سفارش به پایان رسید قبل از شهرستانهای تا به حال به استخدام تعداد لازم از تماس با ردیاب و خود مراحل اداری هم گفت:” خواهد فروتن مدیر سابق آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی. “قرار داده است که این شهرستان در یک موقعیت که در آن اقامت-در-خانه سفارش برداشته شد و دوباره بجای اول برگشتن در موارد آمد و قبل از آنها قادر به رسیدن ظرفیت خود را بالا.”

موارد شروع به افزایش در آریزونا پس از آخر هفته روز یادبود. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. mlb معکوس قبلی خود اعلام کرده که دولت ادامه خواهد داد به بازگشایی و می تواند رسیدگی به هر گونه چشم انداز مثبت بوده است. در به روز رسانی راهنمایی Ducey قرار می گیرد تاکید بر نقش تماس با ردیابی و او اعلام کرد که دولت استقرار 300 ملی Guardsmen برای کمک به استان ها با تماس با ردیابی.

“[تماس با ردیابی] در حال رفتن برای کمک به مهار عفونت های جدید و برای جلوگیری و کاهش انتقال coronavirus در جوامع ما,” او گفت: در اخبار جلسه اضافه کرد که این یکی از هسته “دولت آمادگی” معیارهای گذاشته شده توسط کاخ سفید است.

اما در ماریکوپا کانتی که در آن ویروس به سخت ترین ضربه در آریزونا, شهرستان در بخش بهداشت و درمان تا کنون استخدام 82 ردیاب سخنگوی زمینه Moseley گفت CNBC و در نظر دارد به استخدام 20 ، که خواهد کار به بیش از 2 ردیاب در هر 100 ، 000 ساکنان شهرستان.

این نه فقط در مورد تعدادی از ردیاب اسمیت کالیفرنیا توضیح داد, اما آن را نیز در مورد داشتن یک نیروی کار آموزش دیده است که درک اپیدمیولوژی ویروس. به عنوان ادارات بهداشت تقلا به سطح شیب دار بالا, بسیاری از در حال استخدام افرادی که هیچ آشنایی با اپیدمیولوژی و نه تماس با ردیابی. Maricopa County مثلا استخدام دانشجویان از دانشگاه های محلی و Americorp داوطلبان به مکمل 82 وزارت بهداشت کارکنان درگیر در تلاش Moseley گفت.

“هر کس آگاه است تعداد موارد افزایش فراتر از انتظارات در دو هفته گذشته” Moseley گفت. “بهداشت عمومی است ارزیابی اضافه کردن بیشتر کارکنان و ترکیب تکنولوژی مانند robo-تماس و پیام های متنی به صورت کم خطر موارد مثبت در حالی که با تمرکز بر منابع انسانی در این موارد که بیشتر در معرض خطر عوارض جدی است.”

کار فشرده

موثر تماس با ردیابی است و نه فقط در مورد تعداد ردیاب اما این نیز مهم است که کارکنان باید درک متفاوت از محلی شیوع و نقش خود در آن گفت: امیلی Gurley, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه و استاد مدرسه جدید شش ساعت تماس آنلاین-ردیابی ، ایالت نیویورک در میان حوزه های قضایی استفاده کرده است Gurley البته به سرعت قطار بی تجربه تماس با ردیاب.

این دوره به دانش آموزان مختصر و مفید از آنچه شناخته شده در مورد این ویروس: چگونه یک فرد می تواند presymptomatic وقتی است که کسی دیگر عفونی آنچه واجد شرایط به عنوان یک تماس نزدیک و بیشتر. در حالی که این دوره کمک به آموزش نیروی کار در مقیاس است که اپیدیولوژی امیدوار بود هرگز مورد نیاز است و هرگز آماده برای Gurley گفت که در حالت ایده آل, تماس, ردیابی است که با انجام کلاسیک آموزش دیده اپیدیولوژی با درک صمیمی از بیماری های عفونی.

“این سخت است تصور کنید که وجود دارد بسیاری از ادارات بهداشت است که تا به حال به اندازه کافی تماس با ردیاب در ابتدای این است.” او گفت: CNBC. “ما در نظام سلامت است مزمن و به شدت با کمبود بودجه روبرو بنابراین بسیاری از مکان های بیشتری نیاز دارند و شاید خیلی بیشتر از [تعقیب]. اما اگر شما یک تیم کوچکتر و همه آنها واقعا بسیار ماهر بسیار خوب در آنچه انجام می دهند و آنها انجام داده ایم در آن زمان شاید شما نیاز کمتر.”

با اینحال هر چیزی کمک می کند تا جلوگیری از گسترش این ویروس Gurley, گفت:, و اضافه کرد که او و همکارانش در دانشگاه جانز هاپکینز در حال کار بر روی یک مدل برای تعیین کمیت تاثیر ردیابی برنامه تا محلی مقامات بهداشتی می توانید تفاوت آنها در حال ساخت است. به عنوان محققان اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد و این اطلاعات است منتقل به رشد نیروی کار rookie ردیاب Gurley گفت او خوشبین چنین برنامه هایی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای اساسی برای این کشور پاسخ.

“من فکر می کنم که هنوز هم وجود دارد اغلب تحت-قدردانی از چه دشوار است این کار است و واقعا آنچه که ما در مقابل رک و پوست کنده,” او گفت:. “این چیزی نیست که فقط یک تمرین آتش و سپس در یک ماه می توان آن را بیش از. شما واقعا باید به سرمایه گذاری در این برنامه ها و به دنبال آنها از نزدیک و آنها را به کار به خوبی نگه دارید و پس از آن با سخت تقلا مورد نیاز را به آنها ارزشمند است. ما در این برای مسافت های طولانی”

جداسازی هتل ها

فرماندار اندرو کومو امروز اعلام کرد یک هدف برنامه ریزی برای تبدیل خوابگاه و هتل به طور موقت, اتاق بیمارستان, مانند, New York Marriott at the Brooklyn Bridge.

جاستین Heiman | گتی ایماژ

تماس با ردیاب انجام بیش از شناسایی افرادی که ممکن است گسترش ویروس. آنها همچنین انتظار می رود برای کمک به بیماران و به طور بالقوه در معرض مردم حرکت این بیماری است. جکی بری, معاون اجرایی مدیر NYC تست و ردیابی سپاه گفت: برد در نیویورک در حال آموزش دیده برای اطلاع رسانی به مخاطبین در مورد گزینه های مانند رایگان تحویل غذا در حالی که آنها منزوی و مشاوره مالی اگر آنها قادر به کار از خانه.

“این تست ردیابی و جداسازی یا تست ردیابی و آنچه ما در اینجا در نیویورک با خیال راحت جدا,” او گفت:. “آنها می آیند به عنوان یک بسته.”

این شهرستان دارای اجاره چندین هتل ها در حال حاضر خالی از آنجا که این بیماری همه گیر را محدود کرده است, سفر به ارائه مسکن موقت به صورت بالقوه در معرض افرادی که در زندگی شلوغ و خانه و بری گفت. در حالی که حدود 20 درصد از مخاطبین قبول نوعی حمایت از آژانس بری گفت: تنها چند ده را پذیرفته اند این پیشنهاد را به حرکت به یکی از اجاره هتل در اوایل این مقطع در برنامه است.

به عنوان شهر نیویورک همچنان به سطح شیب دار تا خود را ردیابی تلاش و تنظیم به آن بری گفت که او امیدوار است که آنها همچنان به مشارکت بیشتر از جامعه است و معتقد است که سایر نقاط کشور باید توجه داشته باشید از این کار آنها تا کنون انجام داده ایم.

“سرمایه گذاری در خود را تست زیرساخت ها است. سرمایه گذاری در تماس با ردیابی اما فراموش نکنید که آنها هر دو یک معنی به پایان است. و هدف این انزوا است,” او گفت: از آنچه در سایر شهرداری ها می توانند یاد بگیرند که از نیویورک است.

Tech ‘نمی تواند جایگزین’ ردیاب

کشورهایی مثل کره جنوبی و سنگاپور ساخته شده است تماس, ردیابی معروف زمانی که آنها از آن استفاده می شود شامل اولین عفونت در اوایل شیوع بیماری خود را. مقامات بهداشتی در این کشورها قادر به سرعت آن را رول با کمک از فن آوری نظارت از جمله معاملات کارت اعتباری و محل سکونت-ردیابی اطلاعات.

برخی از شرکت ها از جمله گوگل و اپل باید پیشگام تلاش برای پیاده سازی ردیابی فن آوری است که می تواند کمک به آمریکا برای تکرار موفقیت ها دیده می شود در آسیا است. اما چنین تکنولوژی بعید است که به طور گسترده ای به تصویب رسید و در ایالات متحده به دلیل نگرانی از حفظ حریم خصوصی و دولت نفوذ اسمیت از کالیفرنیا گفت.

اسمیت کار کرده است با شهرستانهای او را درگیر با در نظر گرفتن چگونه فن آوری می تواند کمک کند تا سطح شیب دار محلی ردیابی کردند. اپل و گوگل ابتکار عمل را به اشتراک گذاری ناشناخته خواهد ماند و محل سکونت ردیابی داده ها با برنامه های تنظیم شده توسط بهداشت عمومی ادارات است که می تواند به کاربران هشدار اگر آنها در تماس با کسی که تست مثبت است.

اسمیت گفت: ممکن است برخی از استفاده برای یک برنامه می خواهم که اما بسیار مفید تر خواهد بود تجهیز با کمبود بودجه روبرو ادارات بهداشت محلی ساده با اطلاعات ورود به سیستم برای کمک به پیگیری که آلوده و تماس های خود را. او افزود که در برخی از ادارات بهداشت در سراسر کشور هنوز به رقمی کردن و ساخت سیستم های خود را.

“[تکنولوژی] کمک می کند اما نمی تواند جایگزین” او گفت:.

این Care19 برنامه تلفن همراه است که فرمانداران از داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی خواسته اند ساکنان برای دانلود به کمک در تماس ردیابی در طول شیوع جهانی این بیماری کروناویروس (COVID-19) دیده می شود بر روی تلفن, مارس 24 سال 2020 است.

دیو Paresh | ایسنا

‘را نجات’

در ازای فدرال هماهنگی برخی از شهرها و استان ها و ایالت ها به دنبال جای دیگری برای پشتیبانی. در لوئیزویل, کنتاکی, مترو دولت تصمیم به قرارداد تماس با ما-ردیابی تلاش برای لویی مبتنی بر فقدان بهداشت است که متعلق به قوم و خویشی بهداشت و درمان.

فقدان پزشکی مرکز تماس کارکنان تا حد زیادی توسط پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی آموزش دیده. این شرکت قبلا با تمرکز بر ارائه telehealth و دیگر خدمات از راه دور به بيمارستان اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در آمریکا این شرکت شروع به تجدید نظر چگونه آن را می تواند محوری برای حمایت محلی پاسخ مدیر عامل برایان Holzer گفت CNBC.

به عنوان چهار شنبه, Lacuna بود onboarded 50 نفر را برای ردیابی تلاش Holzer, گفت:, و اضافه کرد که آن را فقط به طور رسمی راه اندازی شد در روز دوشنبه. او گفت: مرکز تماس رسیدن به 500 نفر در هر روز به طور متوسط که به ملاقات تقاضا تا کنون به عنوان لویی نشده ضربه سخت شده توسط ویروس. اما Holzer گفت که او انتظار دارد که این ویروس به گسترش در سراسر شهر در نهایت پس او امیدوار است که به جای استخدام افراد بیشتر و اتو کردن تدارکات از سیستم آن را در نهایت تماس بین 2000 و 4000 نفر در هر روز است.

“ما استخدام شده به خاطر ما, تکنولوژی, ما, تماس با مرکز سیستم عامل و توانایی ما برای حرکت در یک مجتمع سلامت-مراقبت از محیط زیست” Holzer گفت. “این خواهد ترساندن من اگر محلی یا شهرداری دولت فکر می کند که زمان لازم است آنها را با یک تماس-ردیابی محیط زیست, استخدام نیروی انسانی شرکت به مردم یک دسته از تلفن های همراه و رفتن به شهر. این است فوق العاده پیچیده است.”

فقدان مشارکت که دکتر سارا Moyer, مدیر لویی مترو بخش بهداشت عمومی و سلامتی تخمین زده می تواند هزینه تا $1 میلیون دلار اجازه می دهد تا شرکت به شیر یک شهر بانک اطلاعاتی از شماره تلفن Holzer گفت. او اضافه کرد که این شرکت پس از آن می تواند کارآمد اعزام نیروی کار خود را به طوری ردیاب نیست و صرف زمان ترک پست صوتی و یا شماره گیری شماره. دقیقه صرف این فعالیت ها اضافه کردن, او گفت:, و زمان است از ذات با ردیابی.

“نمی شود overdramatic اما اگر به درستی انجام, این, را نجات,” او گفت:. “این است که بی اندازه مهم است برای نگه داشتن مردم در امن اجازه می دهد تا اقتصاد به راه اندازی مجدد اجازه می دهد تا کارفرمایان و صاحبان کسب و کار کوچک شروع به رفتن به کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler