دیترویت ساکنان خط به آزمایش می شود به صورت رایگان برای coronavirus بیماری (COVID-19) در شفیلد مرکز در دیترویت, میشیگان, مارس 28 سال 2020 است.

ربکا کوک | ایسنا

نگرانی در مورد کوروناویروس کاهش یافته است در 2020 کلید نوسان متحده به عنوان جمهوری خواه نگرانی در مورد بیماری همه گیر اسلاید با توجه به جدید CNBC/تغییر بررسی تحقیقات.

حدود دو سوم یا 68 درصد از احتمال رای دهندگان در انتخابات میدانهای از آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین گفت: آنها “بسیار” یا “تا حدودی” نگرانی های جدی در مورد Covid-19 متحده از بازی های نظرسنجی ها یافت می شود. سهم از پاسخ دهندگان با عمده نگرانی در مورد همه گیری کاهش یافته و از 76 درصد در اواسط ماه آوریل است.

یک حزبی تقسیم به نظر می رسد به درایو تغییر. تنها 39 درصد از جمهوری خواهان گفت که آنها تا به حال حداقل تا حدودی نگرانی های جدی در مورد بیماری کروناویروس از 55 درصد در ماه گذشته. در همان زمان 97 درصد از دموکرات ها گفت: آنها تا به حال نگرانی مهم تقریبا یکسان به 98 درصد سهم در اواسط ماه آوریل است.

این نظرسنجی مورد بررسی 3,544 به احتمال زیاد رای دهندگان در سراسر شش کشور ممکن است از 1 تا 3 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.7 درصد است.

این نظرسنجی تأکید چگونه حزبی نظرات و پاسخ به همه گیر به شدت متفاوت است. بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه آغاز روند بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که دموکرات مدیران باید به طور کلی بیشتر نقل مکان کرد به آرامی به آسانسور دولت آتن به معنای آهسته Covid-19 را گسترش. سناتور جمهوریخواه و مشاوران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تا حد زیادی تحت فشار قرار دادند برای swifter بازگشت به زندگی عادی از قانونگذاران دموکرات اند.

تنها 12 درصد از رای دهندگان دموکرات پاسخ داد که اثرات coronavirus در حال شروع به گرفتن بهتر در مقابل 66% که گفت: آنها هنوز هم در حال بدتر شدن است. در همان زمان 69% از ایران رای دهندگان گفت: همه چیز شروع به گرفتن بهتر در حالی که تنها 19 درصد گفت: آنها در حال بدتر شدن است.

پارتی شناسایی به نظر می رسد به درایو احساسات در مورد اقتصاد نیز هست. نه در 10 دموکرات ها پاسخ دادند که آنها فکر می کنم اقتصاد است “احتمالا” یا “قطعا” در رکود است. اما تنها 40 درصد از ایران به احتمال زیاد رای دهندگان گفت: همان.

کسانی که انشعابات انجام شده از اواسط مارس نظرسنجی حتی به عنوان مشابه سهام دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان از دست دادن حقوق. بیش از یک سوم و یا 39 درصد از رای دهندگان دموکرات گفت که آنها یا یکی از اعضای خانواده خود را از دست داده يا furloughed به دلیل coronavirus در مقابل 33 درصد از جمهوری خواهان با توجه به نظرسنجی.

این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش در آمریکا آن را در حال حاضر آلوده بیش از 1.1 میلیون آمریکایی و منجر به حداقل 70,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آوریل مشاغل دولتی گزارش جمعه می رود که نرخ بیکاری بالای 15 درصد است.

مانند ماه گذشته نظرسنجی در بر داشت یک مسابقه نزدیک بین تهمت و ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در نوسان متحده است. آن را یافت 48 درصد از پاسخ دهندگان را به مناظره در مقابل 45% پشتیبانی خواهند رقیب.

— گرافیک توسط CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی