Coronavirus موارد رشد در بیش از 30 ایالت به ایالات متحده آمریکا مجموعه یک رکورد روزانه به طور متوسط موارد

Co-مدیر واحد مراقبت های ویژه در CommonSpirit کرامت بهداشت کالیفرنیا بیمارستان مرکز پزشکی دکتر Zafia Anklesaria, 35, که هفت ماه حامله حضور به COVID-19 بیمار در بیمارستان که در آن او کار می کند در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 18 سال 2020 است.

لوسی نیکلسون | ایسنا

Coronavirus موارد در حال رشد در بیش از 30 متحده بر اساس یک هفت روز میانگین متحرک به عنوان فرمانداران در فلوریدا و آریزونا محل برگزاری خود reopenings و تگزاس تدابیر محدودیت یک بار دیگر.

به عنوان روز پنج کشور از هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 موارد افزایش بیش از 38 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات رسیدن به یک رکورد بالا متوسط بیش از 33,000 روزانه موارد جدید.

شاهد رشد 5 درصد یا بیشتر بر اساس تغییر در دمای موارد جدید در مقایسه با هفته گذشته در 35 متحده در سراسر کشور از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس و نوادا. این کشورها نیز در میان 13 که آمار بالاترین رکورد خود در تعداد به طور متوسط روزانه موارد جدید در روز پنج شنبه.

عامل دیگری است که به تماشای با دقت بستری شدن در بیمارستان است که می تواند نشان دهد که چگونه موارد شدید در منطقه. این داده ها می تواند تاخیر تعداد موارد جدید.

بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 در حال رشد بودند در 15 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

در حالی که افزایش روزانه تعداد مورد, می تواند منعکس کننده افزایش تست در مکان های خاص برخی از کشورهای در حال گزارش بالاتر مثبت نرخ. مثبت رای نشان می دهد درصد از آزمایشات که دوباره مثبت در یک منطقه خاص. اپیدیولوژی می گویند این تعداد می تواند نشان دهد که چگونه گسترده این ویروس در حال گسترش در سراسر یک جامعه است.

کالیفرنیا رای مثبت اندکی افزایش یافته و به 5.1 درصد در طول دو هفته گذشته به عنوان دولت گزارش ثبت افزایش روزانه موارد جدید. تگزاس رای مثبت بیش از 10% در روز چهارشنبه است که در یک سطح است که افزایش یک “هشدار پرچم” با توجه به رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت. آریزونا رای نیز به طور متوسط بالاتر از 10 درصد به دولت و وزارت بهداشت ،

روز جمعه ابوت اعلام کرد تگزاس را عقب برخی از بازگشایی تنها یک روز پس از او گفت که او قرار بود دولت بازگشایی طرح قابل تامل است.

“به من گفت: از شروع اگر مثبت نرخ افزایش بالای 10 درصد ایالت تگزاس را بیشتر اقدام به کاهش گسترش COVID-19,” ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. “در این زمان آن را روشن است که افزایش موارد تا حد زیادی رانده شده توسط انواع خاصی از فعالیت ها از جمله تگزاسی تجمع در میله های زندان.”

تمام میله ها و موسسات مشابه که دریافت بیش از 51 درصد از ناخالص حاصل از فروش مشروبات الکلی ملزم به نزدیک 12 p. m. روز شنبه, با توجه به سفارش. قایق سواری و لوله کسب و کار باید از نزدیک و تجمعات بیش از 100 نفر باید تایید شده توسط دولت های محلی با برخی از استثنا.

ابوت روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت خواهد مکث هر بیشتر بازگشایی اقدامات و او دستور داد تمام مجوز بیمارستان در چهار استان ها که عبارتند از دولت بزرگترین شهرستانها — هوستون سن آنتونیو و دالاس و Austin — به تعویق انداختن روش انتخابی به منظور محافظت از بیمارستان ظرفیت برای Covid-19 بيمار.

تگزاس گزارش داد که 79 درصد افزایش هفتگی خود متوسط coronavirus موارد در روز پنج شنبه به طور متوسط 4,757 روزانه جدید موارد با توجه به هاپکینز داده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد فلوریدا بازگشایی Gov. ران DeSantis گفت که دولت نمی باید برنامه ای برای ادامه آن گام به گام بازگشایی طرح است. او افزود که دولت “هرگز پیش بینی” برای ادامه حرکت رو به جلو در این نقطه است.

“ما که در آن ما هستند. من نمی گویم ما برای رفتن به مرحله بعدی” DeSantis گفت: در اخبار جلسه. نظرات خود را می آیند و در مدت کوتاهی پس از تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد او را به توقف بازگشایی برنامه های خود را برای دولت به عنوان coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود.

فلوریدا است که به طور متوسط حدود 4,013 روزانه موارد جدیدی که از پنج شنبه که حدود 67 درصد افزایش پس از یک هفته پیش با توجه به هاپکینز داده است. DeSantis اجازه داده است خرده فروشان و رستوران ها و سالن های ورزشی و مراقبت های شخصی خدمات به بازگشایی در کاهش ظرفیت.

آریزونا دولتی گرگ Ducey گفت: وضعیت بیمارستان های در حال دیدن استرس اضافی و “به احتمال زیاد به ضربه افزایش ظرفیت بسیار زود است.”

“Covid-19 گسترده در آریزونا. آن را در تمام 15 از ما بوده است. دنیا در حال رشد است و این رشد سریع در همه گروههای سنی و جمعیتی. هر کسی می تواند این ویروس و هر کسی می تواند به گسترش این ویروس” Ducey گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

اگر دولت بازگشایی شد ترافیک نور Ducey گفت که این امر می تواند در “زرد” یا “عملکرد” و موقعیت.

“با احتیاط ادامه برای رفتن کندتر به نگاه هر دو راه” او گفت:. “این ویروس در همه جا — آن است که به احتمال زیاد در این اتاق در حال حاضر — و اقداماتی که شما به عنوان یک شهروند تفاوت را.”

— CNBC Nate Rattner کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de