آمریکایی ها عاشق کارت های هدیه. و ایالات متحده آمریکا است که در بزرگترین بازار — توسط یک شات طولانی.

پلاستیک نقدی جایگزین شده است تعطیلات محبوب ترین آیتم در خریداران لیست برای 13 سال در یک ردیف.

در سال 2019 به تنهایی مصرف کنندگان ایالات متحده لود شده بر روی کارت های هدیه از مارک های مانند استارباکس آمازون و Home Depot به لحن حدود 98 میلیارد — 90% افزایش از سال 2005.

اما مقدار زیادی از پول است پیچ در پیچ در پایین کمد کشو و فراموش شده در کیف پول.

کارت های هدیه هستند معمولا صرف در اولین سال از تاریخ خرید. اما اگر شما یکی از کسانی که نشسته است بر روی یک کارت هدیه برای بیش از 12 ماه شما تنها نیستید.

حدود 2 درصد به 4 درصد از کارت هدیه پول استفاده نشده در هر سال است. که می افزاید: بین 2 میلیارد دلار و 4 میلیارد دلار فقط در آمریکا با توجه به Mercator گروه مشاوره.

این یک مقدار زیادی از پول” گفت: ارین, چوب, صندلی خرده فروشی کارت هدیه انجمن. “و بنابراین در سراسر امریکا در هر زمان داده شده می تواند وجود داشته باشد بلامعارض استفاده نشده توازن در کارت های هدیه ای است که برابر به میلیاردها دلار است.”

2009 فدرال حفاظت از مصرف کننده در قانون تصریح شده است که اکثر کارت های هدیه نمی منقضی ظرف پنج سال از تاریخ آنها فعال شده و قرار داده شده عدم محدودیت در هزینه.

و برای مصرف کنندگان ترجیح می دهند که داشتن پول نقد در دست به جای خرید سایت های آنلاین مانند Cardpool و افزایش فروش ناخواسته کارت های هدیه. ارزش فروش مجدد به طور کلی در محدوده زیر 70 درصد به بیش از 90% با توجه به محبوبیت این کارت.

اما خرده فروشان و برخی از دولت های ایالتی می تواند ادعا می کنند بخشی از این پول بیش از حد.

استفاده از آن و یا از دست دادن آن ؟

مانده پول در کارت هدیه صنعت است به نام شکست.

شرکت ها با استفاده از مجموعه ای از دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت فدرال هیات استانداردهای حسابداری برای تعیین چه مقدار از شکستگی یک شرکت می تواند ادعا می کنند به عنوان درآمد. اگر یک فروشگاه مانند خانه انبار به فروش می رساند $1,000 ارزش کارت های هدیه و یک مشتری آمرزد 900 دلار پس از یک مقدار مشخصی از زمان را ذخیره می کنیم و بخشی از این پول باقی مانده به عنوان شکستگی درآمد کارشناسان می گویند.

در سال 2019 استارباکس تا به حال شکستگی درآمد بیش از 140 میلیون دلار فروشگاه Nordstrom تا به حال 17 میلیون دلار و Cheesecake Factory کردم 8 میلیون دلار است.

قبل از اینکه یک شرکت می تواند ادعا می کنند که پول خرده فروشان در برخی از ایالات آمریکا یک الزام قانونی برای بازگشت آن به خریدار.

هنگامی که آستانه ملاقات unspent کارت هدیه پول نیست همیشه بازگشت به خرده فروش. برخی از این پول نقد در واقع می توان گفت دولت های ایالتی.

“فکر می کنم آن همه را به خرده فروش, اما آن را نمی کند” گفت: C. سو قهوه ای, مدیر اعتباری خدمات مشاوره در Mercator گروه مشاوره. “بخش است که بخش بزرگی از آن را به بازگشت به دولت است که این شرکت در آن گنجانیده شده است.”

سازمان دیده بان این فیلم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد به کارت هدیه پول که ندارد به سر برد.

سازمان دیده بان بیشتر:

چرا ما بیمارستان ها در حال بسته شدن
چه هواپیمایی انجام می دهند برای تمیز کردن هواپیما خود را

ثبت نام: پول 101 8-هفته, دوره آموزش به آزادی مالی تحویل هفتگی به صندوق پستی خود را.

بررسی: یک NFL بازیکن راه دور از یک $925,000 حقوق و دستمزد به دنبال ‘شور’ – اینجا چیزی است که او را به انجام در حال حاضر از طریق رشد با بذرها+CNBC.

افشا: NBCUniversal و Comcast سرمایه گذاری هستند سرمایه گذاران در بذرها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی