کنگره با تنها چند روز به تصویب کروناویروس جدید امداد به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر

ایالات متحده در ساختمان کاپیتول منعکس شده است در برابر یک آمبولانس در امتداد شرق جلوی در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئیه 16 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

کنگره به واشنگتن این هفته رو مهم آخرین مهلت برای تصویب یکی دیگر از coronavirus کمک بیل به عنوان همه گیر اشک ها را از طریق ایالات متحده است.

قانونگذاران در تقسیم کنگره باید به سرعت تصمیم می گیرید که چگونه به حل و فصل تفاوت های گسترده ای در بهترین ابزار برای هر دو بلانت شیوع گسترش دارد و بالابر اقتصاد بروز بحران بهداشت و درمان. آنها همچنین باید به مبارزه با یک رئیس جمهور که بارها عنوان همه گیر به شدت به عنوان آن را خدشه دار شانس خود را در برنده شدن مدت دیگری در کاخ سفید است.

به عنوان مذاکرات لگد کردن در آنچه که می تواند تبدیل به یک تلخ فرایند در طول انتخابات سال میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سمت چپ بیکاری توسط pandemic صبر کنید تا ببینید که آیا درآمد خود را به طور ناگهانی سقوط در پایان ماه. پس از ژوئیه مردم دریافت بیمه بیکاری را از دیگر اضافی 600 $در هر هفته از دولت — حتی به عنوان نرخ بیکاری در ایالات متحده می ایستد بالاتر از آن را در هر نقطه در طول و بعد از بحران مالی 2008.

در همان زمان ایالات متحده در تلاش برای مهار یک بیماری است که آلوده و کشته شدن بیشتر مردم در سراسر کشور از هر کشور دیگری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در فلوریدا و تگزاس و دیگر ایالات این کشور در حال حاضر گزارش شده نزدیک به 3.8 میلیون Covid-19 مورد و بیش از 140,000 مرگ و میر. افزایش موارد مجبور ایالات مانند کالیفرنیا, کشور, بزرگترین, به عقب و یا مکث اقتصادی خود را بازگشایی برنامه.

همراه با افزایش بیکاری بهره مند شوند — که اعتبار با افزایش هزینه های مصرف کننده در حالی که کسب و کار در حال تعطیل — کنگره نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه به آهن از تفاوت در سیاست ها از جمله مسئولیت برای حمایت از کسب و کارهای کمک به دولت و دولت های محلی پرداخت های مستقیم به افراد و اجاره و وام مسکن کمک. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., هدف از انتشار باز پیشنهاد این هفته است.

او و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا انتظار می رود برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد توسعه طرح امداد روز دوشنبه. رئیس جمهور که تحت فشار قرار دادند برای هر دو کسب و کار و مدارس به swifly بازگشایی می تواند به شکل دادن به دیدگاه های ایران در مجلس چه او از و یا مخالف.

به عنوان جزئیات بیشتر از مک کانل قانون شروع به چکه کردن در اخبار و گزارش خود را دموکراتیک همتای چاک شومر انتقاد کلید مقررات در روز دوشنبه. این رهبر اقلیت سنا به خصوص در زمان موضوع با ایران پیشنهاد خواهد بود که بنا به گزارش ها محدود coronavirus-دعاوی مربوط به “سهل انگاری فاحش یا سوء رفتار عمدی” همراه با یک جمهوریخواه فشار برای کاهش و یا تجدید نظر در افزایش بیکاری بهره مند شوند.

“متاسفانه همه حساب سنا جمهوری خواهان در حال تهیه پیش نویس قانونی است که می آید تا کوتاه در تعدادی از مناطق حیاتی مانند گسترش مزایای بیکاری و یا کمک های مالی برای اجاره, کمک, خطر پرداخت حق بیمه برای کارگران خط مقدم و یا سرمایه گذاری در جوامع رنگ بودن ویران شده توسط ویروس ها و بسیاری دیگر لازم, مقررات” نیویورک از حزب دموکرات در نامه ای نوشت به همکاران. “دموکرات ها نیاز به مبارزه سخت برای این مهم مقررات.”

هر لایحه ای را برای دریافت از طریق هر دو حزب جمهوری خواه برگزار شد سنا و دموکراتیک-کنترل خانه. به عنوان قانونگذاران کار بر روی یک جدول زمانی تلاش برای دلجویی از آمریکا می تواند تعدیل پشتیبانی در میان سناتور جمهوریخواه — و بالعکس.

همراه با بحرانی مهلت به صنعت مالی برای حمایت از بیکاران آمریکایی برنامه ریزی شده زنگ تفریح برای همه اوت می افزاید: فشار کنگره مواجه است. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: او را به تاخیر او مجلسی ماه در صفحه اصلی به تصویب یک لایحه کمک هر چند معلوم نیست که اگر مک کانل را همان گام در سنا است.

خانه گذشت یک جارو از 3 تریلیون نجات بسته است اما جمهوریخواهان را رد کرد و آن را به عنوان غیر واقعی است. هر دو توافق رهبران و Pelosi باید ثابت هزینه جمهوریخواه طرح در حدود $1 تریلیون هر چند بلندگو گفت: “به اندازه کافی” پول برای مقابله با بحران.

روز دوشنبه دیابت جان Barrasso — یک جمهوریخواه وایومینگ و رتبه سوم عضو انجمن — CNBC گفت که ایران با هدف به سادگی یک “بازیابی” به جای “محرک” لایحه.

او گفت: سناتورها را به تمرکز بر روی اینکه آیا طرح “کمک به مردم برای بازگشت به کار و کودکان برای بازگشت به مدرسه” و اینکه آیا آن را به “کمک به صرفه جویی در زندگی” با حمایت از, تست, درمان و واکسن توسعه است. Barrasso به نام “انعطاف پذیری” برای دولت و شهرداری ها در نحوه استفاده از آنها در حال حاضر مورد تایید کمک های اولیه طراحی شده است به پوشش درآمد از دست رفته و افزایش هزینه ها در طول بیماری همه گیر.

سناتور تکرار دیگر جمهوری خواهان در استدلال کنگره باید انجام دور با 600 دلار هفتگی بهره مند شوند چرا که بسیاری از مردم پول بیشتری را در خانه از آنها در شغل خود.

“برای من خواهد بود که سنگین و مرطوب پتو در اقتصاد” گفت: در مورد تمدید پیشرفته بیمه. آمریکا پیشنهاد برای ادامه پرداخت سود از طریق ژانویه در حالی که دموکرات ها از جمله شومر را به جلو یک نسخه که فاز آن را به عنوان دولت نرخ بیکاری قرار می گیرند.

برخی از محققان اختلاف که ادامه کمک را به اقتصاد آسیب یا تعدیل رشد کار. جاش Bivens مدیر تحقیقات در سمت چپ متمایل به سیاست های اقتصادی, موسسه تخمین می زند که پایان دادن به 600 $در هر هفته پرداخت آشکار خواهد “به شدت” کاهش تولید ناخالص داخلی به عنوان آن را در کاهش هزینه های خانواده های آسیب دیده از بحران اقتصادی.

او گفت: افزایش بیمه بیکاری همراه با خطر پرداخت برای کارگران ضروری و تقویت کار استانداردهای ایمنی که دموکرات ها نیز می خواهید در آینده لایحه هستند “خوب اقتصاد و سلامتی سیاست” را به عنوان بسیاری از آمریکایی ها “در صورت انتخاب نا امن محل کار و یا در فقر است.”

به عنوان آنها را در لوایح که مجاز بیش از 2.5 تریلیون دلار در کمک های همه گیر در اوایل سال جاری شرکت ها به دنبال منافع و در قطعه بعدی از قانون. شرکت های خاصی می خواهید برای دیدن یک اعتبار مالیاتی “نقد کردن” گنجانده شده در این طرح با توجه به وال استریت ژورنال.

نیویورک تایمز همچنین گزارش می دهد که صنایع از شرکت های هواپیمایی به هتل ها و رستوران ها می خواهند امداد در این لایحه به عنوان همه گیر بدتر.

آن باقی مانده است دیده می شود که همه را به یک برش از پول فدرال به عنوان جمهوری خواهان سعی کنید به کنترل این لایحه را به قیمت…. مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به تطهیر بحران بهداشت و درمان می تواند مسائل پیچیده و حتی بیشتر.

مثلا به عنوان رئیس جمهور به دروغ ادعا می کند به شدت از آمریکا شیوع است که تنها با توجه به قوی تست ظرفیت دولت او می خواهد برای جلوگیری از بودجه جدید برای coronavirus تست و ردیابی. هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رهبران می خواهند بودجه برای تست در حال توسعه امداد لایحه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme